Gönderen Konu: polo 6n elektrikli cam  (Okunma sayısı 3615 defa)

Çevrimdışı devreklim_67

• Profili Görüntüle
polo 6n elektrikli cam
« : 05 Temmuz 2012, 14:54:38 »
slm arkadaslar herkese iyi günler bugün sabah garajdan cikarken sag ön cam küt die düstü  bi an ne oldugunu anlayamadim ama öle gittim ise simdi geldim baktim da birsey anlayamadim acaba neden olur birde cam icinde dügmeye basiyorum ama ses geliyor hicbir sey yapmiyor bu arada elektrikli cam anlamadim neden olabilir  ne yapabilirim herkese simdiden tesekkürler iyi günler

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
Ynt: polo 6n elektrikli cam
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2012, 15:45:52 »
Teli kopmuştur dostum yada plastik parçalardan birinde bişi vardır. 30 - 35 tl civarı masrafı var işçilik hariç eğer kendin yapabilirsen forumda kapı döşemesi sökmek ile ilgili konular var döşemeyi söküp teli vs. değiştirebilirsin. parçayı gg dan yada başka biryerden alabilrsin.

gg http://urun.gittigidiyor.com/garaj/vw-polo-hb-cam-kriko-halat-tel-takim-on-sag-52737242 Ama yurtdışındasın :D

Kapı döşemesini nasıl sökebileceğini burdan bakabilirsin http://www.vwtr.net/forum/polo-6n/kapi-dosemesi-degistirme-resimli-t30285.0.html

Çevrimdışı devreklim_67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2012, 18:54:46 »
tesekkür ederim arkadaslar beyaz plastikler var onlar kirilmis  tamirci arkadas kendim ben yaparim oraya dedi güzel bisiler simdi acik öle dolasiyoruz insallah yagmur yagmaz:):)

Çevrimdışı polokolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2012, 23:24:11 »
arkadaşlar daha önceden de birkaç kere oldu sol ön cam bir çalışıyor bir çalışmıyor. şimdi hiç çalışmamaya başladı. acaba düğmede bozuk olabilir mi?

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2012, 09:03:17 »
arkadaşlar daha önceden de birkaç kere oldu sol ön cam bir çalışıyor bir çalışmıyor. şimdi hiç çalışmamaya başladı. acaba düğmede bozuk olabilir mi?

Düğmesinde bir sorun olduğunu sanmıyorum.Yukarıda verdiğim linklerdeki parçalardan yapar diye düşünüyorum

Çevrimdışı selimsilig

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2012, 19:55:26 »
6N Sportline sahibiyim ben de arkdaşlar, aynı şekilde sağ camın düğmesine zor basıyorum bir yeri var orayı yakalaman gerekiyor ki açasın, ama kapatırken sorun yok. Bir kaç yere gösterdim sorunu tespit edemediler, böyle kullan tamamen bozarsa bakarız dediler. Bir kişi düğmede sorun olabilir dedi, ama ondan da emin olamadı gerçi düğme de bulamadık İstanbul Aksaray' da. O şekilde kullanıyorum şimdilik.