Gönderen Konu: rcd 510-rsn 510 u kendi aracımda kullanabilir miyim?  (Okunma sayısı 2488 defa)

Çevrimdışı ilkerk_58

• Profili Görüntüle
arkadaşlar öncelikle merhaba,sitede yeni sayılırım.ben golf 4 aracıma golf 6 ların dokunmatik ekranlı rcd-rsn510 model teyplerin uyumlu olup olmadığını öğrenecektim.Yani bu yeni modeller bizim araçların teyp boşluğuna tam uyar mı?tecrübeli veya bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.teşekkürler,kazasız sürüşler herkese..

Çevrimdışı leonerdi

• golforever...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 skoda octavia 1.8T 20V
Ynt: rcd 510-rsn 510 u kendi aracımda kullanabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2012, 17:06:51 »
bu yeni model rds veya rns lerin köşeleri oval bizim giriş yerleri tam 90 derece sanırım uymaz bide bu aletlerin 2 din boşluğa uyacağını pek sanmıyorum. uysa bile bunlar için gerekli tesisat vs çok problemli bi iş yapılmış örnekleri youtubede olsada onu yapmaya çalışmaktansa MFD yi tavsiye derim.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-orjinal-vw-mfd-teyp-58890003/detay
tam bizim araçlardaki boşluğa göre ve sadece soketleri takmak yeterli

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2012, 18:27:09 »
Benimde elimde mavi ekranli rcd 310 var yan kisimlari sokup sunta bi cerceve kesticem sonra suntaya cila atip karbon kapliycam uydurma olarak kafamdakini yaparsam mukemmel olacak benim sikinti olarak gordugum tek sey akuyu bitirmesini onleyen ara aparatin 300 tl civari olmasi ama kafaya koydum adim adim yapicam insallah

Çevrimdışı ilkerk_58

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2012, 17:09:16 »
bu yeni model rds veya rns lerin köşeleri oval bizim giriş yerleri tam 90 derece sanırım uymaz bide bu aletlerin 2 din boşluğa uyacağını pek sanmıyorum. uysa bile bunlar için gerekli tesisat vs çok problemli bi iş yapılmış örnekleri youtubede olsada onu yapmaya çalışmaktansa MFD yi tavsiye derim.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-orjinal-vw-mfd-teyp-58890003/detay
tam bizim araçlardaki boşluğa göre ve sadece soketleri takmak yeterli
teşekkürler,özellikle MFD yi çok beğeniyordum ama bulması sıkıntı ve dolayısıyla pahalı..