Gönderen Konu: güneş yanığı  (Okunma sayısı 4848 defa)

Çevrimdışı murat03

• Profili Görüntüle
güneş yanığı
« : 30 Temmuz 2012, 14:13:50 »
Herkese iyi günler

Aracım 98 otomatik mavi(tonik).İlk arabam,şu ana kadar sıkıntısı olmadı çok şükür.

9 ay oldum alalı,güneş yanığından dolayı boya atması fazlalaştı.Aradan bir kış geçti şimdi bir yaz geçiyor bayağı açılmaya başladı.

Bu konuda ne yapabilirim?

Teşekkürler

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
Ynt: güneş yanığı
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2012, 14:26:12 »
benımde bagaj kapağında var yanık buyumerye başladı care yok yansın gttıği yere kadar boyatırız olur bıter

Çevrimdışı fffe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2012, 14:41:38 »
Yanıklar düşük model poloların kronik sorunu olsa gerek.
Benim gördüğüm poloların çoğunda boya yanığı var.
Olmayanlar ya kapalı garaj arabası yada boyalıdır diye düşünüyorum.

Boya ve kaporda benim için öncelik listesinde değil. Yürüyen-Motor ve donamım düzgün çalışsın ,
boyada yanıl tmponda çizik olsun :)

Çevrimdışı serdarbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2012, 16:00:19 »
Bende hem kaput hem de tavanda güneş yanığı oldu. ikisinide boyattım gitti. Görüntüyü çok bozuyor. Gerçi aracı satarken sıkıntı yaratabilir ama öncesinde foto alıp sattığınız kişiye durumu açıklarsanız sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2012, 16:14:16 »
Eski aracımın tavanındaki (mavi 106) yanık kanser gibi yayıldı. En sonunda öylece sattım, gittim beyaz araba aldım. Kapalı garajın yoksa olmuyor koyu renk araba.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2012, 08:35:56 »
Bende hem kaput hem de tavanda güneş yanığı oldu. ikisinide boyattım gitti. Görüntüyü çok bozuyor. Gerçi aracı satarken sıkıntı yaratabilir ama öncesinde foto alıp sattığınız kişiye durumu açıklarsanız sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

99 model arabanın fotosunu kesinlikle çekmem isteyen alsın isteyen almasın varsın boyalı olsun 13 senede boyanmamış olarak kalmaz hıç bir araç

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2012, 11:54:03 »
benim tavanda baktım yanık başlangıcı var kapladık komple siyaha ancak bagaj kapağının üzerinde var yanıklar onlar içinde şu saatte yapıcak bişey yok o kadarda olsun 12 senelik araba 90 bin olmadı daha :D

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2012, 11:59:07 »
benim tavanda baktım yanık başlangıcı var kapladık komple siyaha ancak bagaj kapağının üzerinde var yanıklar onlar içinde şu saatte yapıcak bişey yok o kadarda olsun 12 senelik araba 90 bin olmadı daha :D

araçın tavanı kaplamışsın  siyaha araç rengın   siyah değilsse   polıs ceza yazıyor   araç çift renk dıye  o yuzden habrın olsun

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 31 Temmuz 2012, 12:02:10 »
araçın tavanı kaplamışsın  siyaha araç rengın   siyah değilsse   polıs ceza yazıyor   araç çift renk dıye  o yuzden habrın olsun

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2012, 13:30:05 »
teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

zaten ne için burdayız amaç birbirimize yardımcı olmak tecrubelerımız paylaşmak değilmi