Gönderen Konu: Sokağa Terk edilmiş VW'ler !  (Okunma sayısı 8039 defa)

Çevrimdışı VedatNur

• Profili Görüntüle
Sokağa Terk edilmiş VW'ler !
« : 17 Ağustos 2012, 22:59:31 »
Sevgili Vwtr.net sakinleri, gün boyu Bir çok yere seyahat ediyorsunuz , Bu tür seyahatler  esnasında illâ ki karşınıza bu tür  şeyler çıkıyordur .(VW T1,Vosvos,Golf mk 1, T2 bus) Siz gezginlerden ricam; yollarda, orada burada denk geldiğiniz bu sevimli icatları bana bildirmeniz olacak. En basitinden nerede gördüğünüzü not edip, bir kare de olsa fotoğrafını çekerseniz, benim bunların peşinde koştururken harcadığım zamanı azaltmama fayda sağlar, siz pek muhtemerem dostlarıma daha fazla vakit ayırmama yardımcı olursunuz. Ben bunlardan birisine sahip olursam, birlikte daha çok gezer  :halazn: , daha çok eğleniriz.  :D
:saygılar
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2012, 23:17:19 Gönderen: VedatNur »

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Ynt: Sokağa Terk edilmiş VW'ler !
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2012, 23:08:46 »
bu konuyu bence onlarla kısıtlamak yerine genel bi vw konusu olarak açmış ol :) bizde gördüklerimizi paylaşalım yerleriyle birlikte :tamamdir
şaşmazdaydı bir zamanlar sonra arka sokaklardan birine aldılar ordanda sanırm kaldırdılar :)

Çevrimdışı VedatNur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2012, 23:12:04 »
bu konuyu bence onlarla kısıtlamak yerine genel bi vw konusu olarak açmış ol :) bizde gördüklerimizi paylaşalım yerleriyle birlikte :tamamdir
şaşmazdaydı bir zamanlar sonra arka sokaklardan birine aldılar ordanda sanırm kaldırdılar :)

Doğru diyorsun hasan abi aklıma geldi ama foto da onlar var diye öyle yazdım hemen bir düzeltme çakayım  :D

Çevrimdışı t.alp

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk4 TDI- Golf mk5 TDI
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2012, 23:14:16 »
vosvos forumlarında bu tarz konular sıkça açıldı yerler fotoğraflar verildi ziyaretçilerden midir forum üyelerinden midir bilinmez bazıları bol bol parça çaldı ben paylaşılması taraftarı değilim

Çevrimdışı VedatNur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2012, 23:19:14 »
vosvos forumlarında bu tarz konular sıkça açıldı yerler fotoğraflar verildi ziyaretçilerden midir forum üyelerinden midir bilinmez bazıları bol bol parça çaldı ben paylaşılması taraftarı değilim
Biz burda parça yürütmeye çalışmıyoruz Terk edilmiş VW'leri bulup o Hayattan lurtarmaya çalışıyoruz. o Vosvos Forumlarında olan birşey bu forumda öyle birşey olacağını da Düşünmüyorum zaten

Çevrimdışı t.alp

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk4 TDI- Golf mk5 TDI
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2012, 23:25:05 »
o vosvos forumlarınada bu forumada ziyaretçiler giriyor ve bu konuları görüyor.

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2012, 23:32:16 »
Bizim mahallede yatıyor.Engelli arabasıydı.Aparatlar söküldü,sahibindende  satışa sunuldu fakat  alan olmadı.Fiyat 10bin tl pazarlık yok.Amca
İlk sahibi, aracın tüm camları kapalı içindeki koltuklarda çarşaflara sarılmış bir şekilde yatıyor.88 olması lazım otomatik şanzıman.
Yıllar önce hararetten silindir kapak contası değişmişti.Kazasını hatırlamıyorum.

Çevrimdışı VedatNur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2012, 23:34:39 »
abicim anlıyorum ama  bizim burda kötü birşey yaptığımız yok bu konuya herkes dahil olmak zorunda da değil biz böyle sokak köşelerinden çok vosvos kurtardık kurtarmaya da devam ediyoruz bu konuyu açmamın sebebi de bu zaten sadece kendim için açmadım şimdi aramızda vw toplamak isteyenler vardır elbet! Yatan, ellenmemiş araç arıyorlardır. Kolayca burdan bulabilirler.
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2012, 23:35:50 Gönderen: VedatNur »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2012, 00:17:14 »

katılıyorum araç forumlarını takip eden kötü niyetli çok insan var, ve sadece parça yürütmekle kalmıyorlar, bence deşifre etmeyin

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2012, 00:38:55 »
en basiti aracı almak isteyen olursa yerini özelden pm olarak mesajda gizlice bildirsin ki bu tarz olayın bir nebze önüne geçilsin :tamamdir
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2012, 01:00:12 »
çalacak  adam  sizimi  bekliyor  zaten kurt  olmuş millet  sıfır  passat  çalıyorlar
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı VedatNur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2012, 21:29:08 »
en basiti aracı almak isteyen olursa yerini özelden pm olarak mesajda gizlice bildirsin ki bu tarz olayın bir nebze önüne geçilsin :tamamdir
O zaman Sedat abinin dediği gibi yapalım arabayı gören fotoğrafını burda paylaşsın almak isteyen yorum atıp adresi mesaj olarak istesin  :saygılar

Çevrimdışı emresener

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2012, 21:33:23 »
Bu konuya ilk defa bu sitede bu kadar karşı çıkan gördum

Trnın neredeyse en büyük bir sitesinde bile böle bi konu var genel olarak neler neler paylaşılıyor ve gidilip araclar alınıp proje yapılıyor..

Mavi mk1 mesela ucuza alınıp ufak tefek masrafla kurutlcak gibi. mk2 için zaten yorum yok yazılanlara göre :D

@ Arkadaşın yazdığı gibi özelden de paylaşılabilir adres zaten aık ve net verilmiyor postlardada.
örnek istanbul yeşilköyde böle bi araba gibi.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2012, 21:35:16 Gönderen: emresener »
Yurtdışında yapılınca ŞAKŞAK ŞAK .........
Yurtiçinde Yapınca olmamış :)

Çevrimdışı VedatNur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 19 Ağustos 2012, 23:35:30 »
Bu konuya ilk defa bu sitede bu kadar karşı çıkan gördum

Trnın neredeyse en büyük bir sitesinde bile böle bi konu var genel olarak neler neler paylaşılıyor ve gidilip araclar alınıp proje yapılıyor..

Mavi mk1 mesela ucuza alınıp ufak tefek masrafla kurutlcak gibi. mk2 için zaten yorum yok yazılanlara göre :D

@ Arkadaşın yazdığı gibi özelden de paylaşılabilir adres zaten aık ve net verilmiyor postlardada.
örnek istanbul yeşilköyde böle bi araba gibi.

Mavi Mk1 tam toplanmalık arabaydı ama başkası bizden önce davranıp arabayı satın almış :) ve şuan toplanıyormuş  :D
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2012, 11:20:50 Gönderen: VedatNur »