Gönderen Konu: yan kapılar açıldıgında yol bilgisayarında göstermiyor  (Okunma sayısı 6985 defa)

Çevrimdışı vw_2005

• Profili Görüntüle
Ynt: yan kapılar açıldıgında yol bilgisayarında göstermiyor
« Yanıtla #14 : 18 Kasım 2012, 08:25:43 »
bendeki 2001 comfortta ilk aldığımda göstermiyordu ancak daha sonra elektrik sisteminde bir arıza vardı onu yaptırmıştım  şofor kapısı açıldığında gösteriyordu ancak daha sonra tekrar göstermemeye başladı sanırım sistemde kronik oluşan arızada dolayı göstermiyor
ama gördüm yani buna eminim

daha birçok özellik var aslında bilinmeyen
hatta bagaj kapağına kontak anahtarını takıp hem anahtarı çevirip hem bagaj düğmesine basılı tutulduğunda dört cam otomatik açılıyor buna şaşırmıştım en azından ben bilmiyordum :))bilmeyenleree..
Bagaj düğmesine basmanıza gerek yok sadece anahtarı çevirirseniz dört camı açar veya kapatabilrsiniz.  :tamamdir

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Kasım 2012, 09:44:10 »
Bagaj düğmesine basmanıza gerek yok sadece anahtarı çevirirseniz dört camı açar veya kapatabilrsiniz.  :tamamdir
anahtarı çevirince camları kapattığını biliyodum ama açmayı denememiştim :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Kasım 2012, 12:00:41 »
bendeki 2001 comfortta ilk aldığımda göstermiyordu ancak daha sonra elektrik sisteminde bir arıza vardı onu yaptırmıştım  şofor kapısı açıldığında gösteriyordu ancak daha sonra tekrar göstermemeye başladı sanırım sistemde kronik oluşan arızada dolayı göstermiyor
ama gördüm yani buna eminim

daha birçok özellik var aslında bilinmeyen
hatta bagaj kapağına kontak anahtarını takıp hem anahtarı çevirip hem bagaj düğmesine basılı tutulduğunda dört cam otomatik açılıyor buna şaşırmıştım en azından ben bilmiyordum :))bilmeyenleree..

Şöför kapısında da aynı olayı yapın camlar açılır kapanır :)