Gönderen Konu: merkezi kilit tusu takma  (Okunma sayısı 5362 defa)

Çevrimdışı caner_35

• Profili Görüntüle
merkezi kilit tusu takma
« : 23 Kasım 2012, 17:41:21 »
arkdaslar merkezzı kılıt tusu takmak ıstıyorumm.alarmın tusuyla kıtlıyorum fakat yolda gıderken otuyor.ıceerden tus ıle yapmanın yolunu bılen var mı?yardımdı olursanı sewınırım.
......TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR......

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: merkezi kilit tusu takma
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2012, 18:49:38 »
bence tuslada yapsaniz alarm oldugu surece otecektir

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2012, 18:55:20 »
Sadece merkezi kiliti tetikleyecek bir sistem kurulabilir aslında. Alarm haricinde

Çevrimdışı caner_35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2012, 19:14:56 »
yok alarmla ılgısı yok merkezı kıltı ıcerden tusla acıp kapamak ıstıyorum konsoldan

pekı nasıl tetıkleyıcı yapabılırız?
......TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR......

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2012, 21:13:37 »
bence alarmi iptal etmeniz lagzim onu yapak icin yada alarmala uyumlu bi sistem yapilmasi lagzim

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Kasım 2012, 21:53:49 »
bence alarmi iptal etmeniz lagzim onu yapak icin yada alarmala uyumlu bi sistem yapilmasi lagzim

Alarm iptaline gerek yok, nette arıyorum. Örnek vereceksek en eski model olarak Renault Broadway'da bile bahsi geçen sistem var.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2012, 01:17:16 »
Alarm iptaline gerek yok, nette arıyorum. Örnek vereceksek en eski model olarak Renault Broadway'da bile bahsi geçen sistem var.
analatamiyorm sanirim bunun renault yada vw olmasiyla alakali bi durum degil hani alarmdan kapiyi kitlersiniz kapi acik kalinca alarm ötmeye baslarya yada dörtlüler yanar buda ayni mantik
arabaya oturun calistirin pime basip kapiyi kitleyin eger otmesse o zama baglayabilirsiniz yoksa alarm bu ise engel olur

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2012, 01:36:18 »
analatamiyorm sanirim bunun renault yada vw olmasiyla alakali bi durum degil hani alarmdan kapiyi kitlersiniz kapi acik kalinca alarm ötmeye baslarya yada dörtlüler yanar buda ayni mantik
arabaya oturun calistirin pime basip kapiyi kitleyin eger otmesse o zama baglayabilirsiniz yoksa alarm bu ise engel olur

Alper hocam bişeyin aksini iddia etmiyorum. Belki ben yanlış biliyorumdur. Mantık şu, siz aracınızı anahtarınızla (alarm kumandasıyla değil) kilitlediğiniz zaman alarm devreye giriyor mu? Yoksa sadece kapılar mı kilitleniyor. Şahsen benim araçta alarm kumandasında ki butona basmadığım sürece alarm devreye girmiyor. Bastığımda ise hem alarm devreye giriyor hemde kapılar kilitleniyor. Ama anahtar ile kapıdan aracı kilitlediğimde sadece kapılar kilitleniyor. Alarm devre dışı kalıyor. Sanırım bu tüm araçlarda böyledir.
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2012, 01:39:30 Gönderen: west_55 »

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2012, 01:46:07 »
ben 4 farkli alarm kullandim anahtarla acinca bangir bangir bagiriyodu belkide benim kullandiklarimin ozelligi olabilir

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2012, 01:57:36 »
ben 4 farkli alarm kullandim anahtarla acinca bangir bangir bagiriyodu belkide benim kullandiklarimin ozelligi olabilir

Alper usta anahtar ile kiliti açınca değil, alarm devre dışıyken anahtar ile kapıları kilitlediğin zaman alarm devreye kendisi giriyor mu?

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2012, 02:11:28 »
takılabılır... ısının ehlı bı elektrıkcıye gıt durumu anlat yapar.. zor bı sıstem degıl merkezı kılıtı tetıkleyıcı bı dugme koycaklar o kadar bunun alarma zartla zurtla alakası yok...

bılmeden konusmayalımm...

Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2012, 03:04:26 »
takılabılır... ısının ehlı bı elektrıkcıye gıt durumu anlat yapar.. zor bı sıstem degıl merkezı kılıtı tetıkleyıcı bı dugme koycaklar o kadar bunun alarma zartla zurtla alakası yok...

bılmeden konusmayalımm...

Sevet usta bilmediğimiz için yazıyoruz zaten. Bahsettiğim durum aynı şey, belki ben belki alper usta bilmiyor. Burada herkes bilgi ve deneyimlerini bildirecek ki yardımcı olalım. Siz niye böyle sert çıkıştınız anlam veremedim. Ya da ben mi öyle anladım.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2012, 09:57:21 »
Alper usta anahtar ile kiliti açınca değil, alarm devre dışıyken anahtar ile kapıları kilitlediğin zaman alarm devreye kendisi giriyor mu?
yine otuyodu daha dogrusu alarmin devre disi kalma gibi bi durumu yoktu malesef  ???

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Kasım 2012, 09:58:05 »
gereksiz cikislarda bulunmanin anlami yok reklama hic gerek yok  :tamamdir