Gönderen Konu: Cam Filmi  (Okunma sayısı 9328 defa)

Çevrimdışı cezakiller

• Profili Görüntüle
Cam Filmi
« : 05 Aralık 2012, 20:34:53 »
arkadaşlar arbamin camlarina film çektirmek için  birkaç yere gitim  tmm çekeriz fln  baktım adam kapi dösemesini sökmek istedi  bugune kdr söktürmediğim kapi döşemelerimi söktürmek istemedim  çekmeyin kalsin ozman diyip çektirmedim      filim cektiren arkadaşlar  siz kapi dösemelerinizi söktüdünüz mü ? çok saçma geldi bana bu olay  bi filim çekmek için döşememi sökülür başka yolu yokmu bunun arkadaşlar ?

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
Ynt: Cam Filmi
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2012, 20:41:33 »
ben taktırdığımda döşemeler sökülmedi. sökmenin mantığı nedir bilmiyorum. hadi kapıları anladık söküp takacak peki bağajı nasıl yapacak.

Çevrimdışı cezakiller

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2012, 20:45:06 »
ben taktırdığımda döşemeler sökülmedi. sökmenin mantığı nedir bilmiyorum. hadi kapıları anladık söküp takacak peki bağajı nasıl yapacak.

bnde anlam veremedim   3 yere gitim ve 3 ü de dösemeleri sökmek istedi  söktürmedim yani  döşeme sökülmeden filim çekilebiliyor  bu durumda teşekürler

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2012, 22:04:49 »
bnde anlam veremedim   3 yere gitim ve 3 ü de dösemeleri sökmek istedi  söktürmedim yani  döşeme sökülmeden filim çekilebiliyor  bu durumda teşekürler
benimde kapı dösemesini sökmediler
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2012, 22:26:40 »
arkadaşlar arbamin camlarina film çektirmek için  birkaç yere gitim  tmm çekeriz fln  baktım adam kapi dösemesini sökmek istedi  bugune kdr söktürmediğim kapi döşemelerimi söktürmek istemedim  çekmeyin kalsin ozman diyip çektirmedim      filim cektiren arkadaşlar  siz kapi dösemelerinizi söktüdünüz mü ? çok saçma geldi bana bu olay  bi filim çekmek için döşememi sökülür başka yolu yokmu bunun arkadaşlar ?

Söken usta ustadır. 0 qashqai arabanınkini söktürüp yaptık çok iyi oldu bir başka aracı söktürmeden yaptık. fitiller çok sert olduğu için 3 gün bekledikten sonra camı açınca film kalkmıştı. diğer türlü sökülüp yapıldığında daha altan yaptıkları için herhangi bir kalkma sorunu olmuyor.

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2012, 23:01:05 »
Söken usta ustadır. 0 qashqai arabanınkini söktürüp yaptık çok iyi oldu bir başka aracı söktürmeden yaptık. fitiller çok sert olduğu için 3 gün bekledikten sonra camı açınca film kalkmıştı. diğer türlü sökülüp yapıldığında daha altan yaptıkları için herhangi bir kalkma sorunu olmuyor.

+1 Aynen öyle.
Döşemenin sökülme mantığı filme camın en altından başlayabilmek. Benim yaptırdığım yer 1 gün bekle dedi yeterli de oldu, hiç bir sorun yaşamadım.Kendine güvenmeyen adam döşemeleri sökme işine cesaret edemez zaten, aklınızda soru işaretleri kalmasını istemiyorsanız siz yine de işin başında durun.

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2012, 23:02:01 »
asıl soken usta degildir.. ben 1,5 senedir kullanıyorum kalkma falan olmadı
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Aralık 2012, 23:09:30 »
bende katılıyorum en sağlamı söktürmek filmi 2 cm alttan kesiyolar kalkma gibi bi sorun olmuyo arka camıda fitillerini çkartıp söküyolar öyle çekiyolar ben önümüzdeki ay çektiricem bi tanıdık aracılığıyla 7 cam 100 lira amerikan çizilmez ve 5 yıl garantili

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2012, 23:16:21 »
ben kendım cektım 2 arabamızada cektım

pederın clıoya cekerken kapı dosemelerını sokmeden cektım kenarlarda falan bosluk kaldı cok dıkkat ozen ıstıyo ama cekmesıde bı o kadar zahmetlı oluyoo

kendı arabamda camları soktum eve cıkardım masanın ustunde bı guzel cektım cokda guzel oldu gorenler renklı camlı mı dıyolar o derece oldu sonra gerı taktım camları fıtıllerıde hazır sokmusken yıkadım o cıkan kırı yagı bı gorseydınız zaten bırak flım cekmeyı normalde fıtıllerı cıkartıp temızlerdınız....

kısacası camları cıkartıpta cekmek daha saglıklı ve daha guzel oluyor... bu bı kere yapılan bısı dısardan cektıgınızde kenarda dosede acıklık kalır acıp kapatırken flım sıyrılır sokulur...
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2012, 23:18:21 Gönderen: servet_volt »
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2012, 00:24:44 »
mantıklı ancak ben söktürmeden yaptırdım. hiç problem yok. demekki sökmeden yapan usta iyi bi ustaysa problem yok.

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2012, 02:44:47 »
valla arkadaşlar ben de muayneden sonra yaptırmayı düşünüyorum ama söktürüp söktürmeme işi müşteriye kalmış olması lazım.sonuçta herkes istemez.ben de düşünmeye başladım şimdi  :-\ bir de kaç numara önerirsiniz genel anlamda?

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Aralık 2012, 05:00:48 »
ben önlere 1 arkalara 2 numara çektirdim, arkalar 2 numara gayet yeterli içerisi gözükmüyor pek. Fazlasına gerek yok.

Çevrimdışı cezakiller

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Aralık 2012, 05:28:24 »
bende söktürürsem şansızım kesin bişi olur  die sokturmek istemiorum  sonra arbadan hemen suğuyorum  cukura girdimde ses fln gelir döşemelerden çok sinir bozucu  o yüzden söktürme taraftari deilim  döşeme söktürmeden  çektirtmeye çalişcam işlh güzel olur.

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Aralık 2012, 05:32:20 »
bende söktürürsem şansızım kesin bişi olur  die sokturmek istemiorum  sonra arbadan hemen suğuyorum  cukura girdimde ses fln gelir döşemelerden çok sinir bozucu  o yüzden söktürme taraftari deilim  döşeme söktürmeden  çektirtmeye çalişcam işlh güzel olur.

İstediğiniz gibi olur inşallah.