Gönderen Konu: Ynt: sol arkadan gelen daha önce hiç rastlamadığım bir ses yardım lütfen.  (Okunma sayısı 7331 defa)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
amortisor patlamis olabilir mi

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
aracı yaylandırıyorum patlak olsa cat cat vurur zaten diye dusunuyorum.  ama bu ses duz yolda hiç gelmiyor.  çok fazla esnediğinde yapıyor logarkapaklarında fılan lakırtı lukurtu sekınde gelıyor ama nerden olduğunu bilmiyorum bulamadımda:S
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
amortisor patladigi zaman lok lok ses gelir duz yolda bunu duymamaniz normal cunku duz yolda amortisor neyi absorbe edecek, serit cizgilerini mi?

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
amortisor patladigi zaman lok lok ses gelir duz yolda bunu duymamaniz normal cunku duz yolda amortisor neyi absorbe edecek, serit cizgilerini mi?
şimdi şöyle çok buyuk çukurlarda değilde hafif salınımlardada ses yapıyor amortisor patlak sesını bılıyorum ve farkedilir bu sankı farklı bırsey:S basına gelen bırısı kesın vardır ancak bilmiyorum amortısorde olabılır ılk defa karsılastım.

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
arkadan geldiğine eminmisiniz? koltukları yaslamayıpta inik şekilde yapın bi. pandizotu sökün. birde giderken arabanın teyp kısmı var ya orta kısım tam onun en üzerine elinizle basın giderken ses oradan gelebilir belki de garip bi ses çıkıyor benimkindende bazen.

Çevrimdışı asc61

• Profili Görüntüle
Arka amortisörlerin toz lastiklerini kontrol ettirmeni tavsiye ederim

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
nedir bu toz lastiği amortisör körüklerimi?

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
amortisör takozlarına baktırın amortisör tozlukları dediğiniz körükler içinde bir parça daha var birde o aracın alt takımı belki elden geçmemiş ise salıncak burçlarındanda o sesi yapabilir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
hayy senden Allah razı olsun kardeşim sağdaki tozluk dediğiniz şeye baktım yukarda soldakıne bı baktım assağıda onu oynattığımda aynı sesı aldım kafası aşındığı için o yuvaya oturmuyor bantı sardım sıkıca otutturdum şimdi ses yok teşekkür ederim ilginize verdiğiniz cevaplara.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
hayy senden Allah razı olsun kardeşim sağdaki tozluk dediğiniz şeye baktım yukarda soldakıne bı baktım assağıda onu oynattığımda aynı sesı aldım kafası aşındığı için o yuvaya oturmuyor bantı sardım sıkıca otutturdum şimdi ses yok teşekkür ederim ilginize verdiğiniz cevaplara.
hocam ayni ses bendede var tam olarak neresine baicam arabani  foto yukldrmisinz yada anlatsaniz yarsimlassak
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
hocam ayni ses bendede var tam olarak neresine baicam arabani  foto yukldrmisinz yada anlatsaniz yarsimlassak
kardeş tekerle kaporta arasından bak zaten körükleri görürsün yerinden çıkmışsa oturt onları okadar.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
kardeş tekerle kaporta arasından bak zaten körükleri görürsün yerinden çıkmışsa oturt onları okadar.
tamam kardes saolsn

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
en iyisi aracı lifte kaldırıp baktırın garanti olsun.bana da amortisör gibi geldi ama

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
dun baktım oraya yerinden cıkmamıs kafası ama elimde tutup salladıgımda cok acayıp derecede asagı sallanıyor asagı tarafı kessem yada cıkarsam olur mu ki zararı veya yararı