Gönderen Konu: Bir soru  (Okunma sayısı 12959 defa)

Çevrimdışı kango500

• Profili Görüntüle
Bir soru
« : 12 Mart 2014, 19:22:10 »
Herkese iyi forumlar sis lambalarını alıp bağladım fakat açma kapama düğmesi yok  yani sadece far düğmesinden açılıyor içeriye düğme koymak istiyorum fakat önden arkaya kabloyu geçirecek bir yer bulamadım  yardımcı olabilecek var mı ?

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bir soru
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2014, 19:47:08 »
sol tarafta bi kablo girişi var orayı kullanabiliriniz

Çevrimdışı kango500

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2014, 20:00:33 »
orayı fark ettim bir kablo birde su hortumu giriyor sanırım fakat slikonunu ordan kabloyu soktuğum zaman nerden çıkar ?

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2014, 20:44:30 »

benim dediğim yer kırmızı kablonun gittiği yer sanırım sigorta tablasının oralardan çıkıyo

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2014, 20:53:55 »
Alperin dediği gibi genleşme kabının sağındaki plastik körüğün içinden delip geçirebilirsin ben öyle yapmıştım.
Red Machine!!!

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
Ynt: Ynt: Ynt: Bir soru
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2014, 21:22:16 »
Herkese iyi forumlar sis lambalarını alıp bağladım fakat açma kapama düğmesi yok  yani sadece far düğmesinden açılıyor içeriye düğme koymak istiyorum fakat önden arkaya kabloyu geçirecek bir yer bulamadım  yardımcı olabilecek var mı ?

Usta forumda bi cok arkadas sis fari almak istiyor. Varsa fotograf- link - fiyat ve kalite bilgisi verir misin?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı kango500

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2014, 22:46:34 »
Valla abim yarın sabah hemen oraya bakıcam. Hüseyin abi ben de bir kaç arkadaş gibi toyota sis farı aldım  95 le 98 arası olandan almaz olaydım geçen cuma aldım 3 gün uğraştım yok kesmesiydi yok oturtmasıydı aşırı boşluk kaldı çelik macunu ile araları doldurdum donunca dökülme yaptı baktım olmuyor silikonlu duvar bocası attım üstüne onun üstüne siyah sprey onun üstüne kaplama bir dünya uğraştım burda  ki arkadaşlarıma abilerime saygısızlık etmek istemem ama  gerçekten çekilecek dert değil gidin polo için uyumlu sis farı alıp takın zahmet çekmeyin ama illa ucuz olsun emek vermek istiyorum derseniz gerçekten güzel bi görüntü oluyor   

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2014, 23:38:02 »
Ne diye uğraşırsınız bilmem.Adamlar hususi polo için birçok sis farı üretmişler tam yerine uygun en uygunu 80 TL. ledlisi 100 TL. dahası da var.Alın takın yakın gidin.Uğraşmayın o kadar emeğinize yazık üstelik görsel olarakta tam hakkını vermiyor bu uygulamalar.
Red Machine!!!

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Bir soru
« Yanıtla #8 : 13 Mart 2014, 00:27:04 »
Ne diye uğraşırsınız bilmem.Adamlar hususi polo için birçok sis farı üretmişler tam yerine uygun en uygunu 80 TL. ledlisi 100 TL. dahası da var.Alın takın yakın gidin.Uğraşmayın o kadar emeğinize yazık üstelik görsel olarakta tam hakkını vermiyor bu uygulamalar.

Semih abi bende Toyota sis fari ile  yaptim. Maaliyeti 15-20 liraydi. Suan GG ve HB sitelerinde ki saticilara mesaj gonderiyorum. Sis farinin cami mika vs mi yoksa normal cam mi diyorum hepsi plastik veya mika diyor. Abi o da zamanla catliyormus diye duydum. Gonul isterdi ki orjinal almak ama en az 250 liraya mal olacak :-\

Çevrimdışı vw753

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Mart 2014, 03:30:15 »

bende toyata sis farı aldım gayet kolay ve cuk die oturdu eğer tam ölçüsünde keserseniz boşluk kalmıor arkadan da ön taraftan görünmicek şekilde silikon sıktınmı tammdır

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Mart 2014, 07:31:34 »
toyota hangi modelin sis farı bunlar acaba ? Link var mı bir incelemk isterim.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Bir soru
« Yanıtla #11 : 13 Mart 2014, 07:32:56 »
Bu da benim cakma Toyota sis farli aracim ;D

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 13 Mart 2014, 12:21:43 »
Hüseyin dediğin doğru çatlama oluyor benim demek istediğim çok fazla uğraşıyorsunuz.bu işler zevk meselesi tabiki.Bi arkadaşım da mercekli sis farı uygulaması yapmıştı plastiğin kare kısmına punch ile delik açtı yerine oturttu arkadan ve önden rtv silikon ile doldurdu güzelce boyayıp xenon bastı orjinal gibi oldu.Bu da bir fikir olabilir.Ama kim ne derse desin en iyisi hella kare sisler tabi tanesine 170 TL. verdikten sonra. :D
Red Machine!!!

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Ynt: Bir soru
« Yanıtla #13 : 13 Mart 2014, 13:23:16 »
Hüseyin dediğin doğru çatlama oluyor benim demek istediğim çok fazla uğraşıyorsunuz.bu işler zevk meselesi tabiki.Bi arkadaşım da mercekli sis farı uygulaması yapmıştı plastiğin kare kısmına punch ile delik açtı yerine oturttu arkadan ve önden rtv silikon ile doldurdu güzelce boyayıp xenon bastı orjinal gibi oldu.Bu da bir fikir olabilir.Ama kim ne derse desin en iyisi hella kare sisler tabi tanesine 170 TL. verdikten sonra. :D

Allahim fiyata bakkk !!!

Semih abi senin dedigin sekilde maaliyet ne olur tahminen?