Gönderen Konu: Amortisör Yardım  (Okunma sayısı 23363 defa)

Çevrimdışı mesuttekin

• Profili Görüntüle
Ynt: Amortisör Yardım
« Yanıtla #42 : 07 Mayıs 2014, 18:14:45 »
Emir Bey hayırlı olsun,kazasız-belasız inşallah.
Karar veremedim ya la

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
« Yanıtla #43 : 08 Mayıs 2014, 08:48:26 »
Emir Bey hayırlı olsun,kazasız-belasız inşallah.

teşekkür ederim cümlemize kazasız günler

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #44 : 09 Mayıs 2014, 12:03:01 »
bende değiştirecem ancak fiyat çok geldi bana.350 tl bilistein + işçilik 500 ü bulur dedi nasıl kaçtığımı anlayamadım dükkandan. ankaralı bi firmada buldum 117 tl diyor tekine.ama firma nasıl tanımıyorum güvenilir mi değil mi bilmiyorum.
http://www.turkyilmazoto.com.tr/asp/listgroup.asp?brand=B%DDL%DDSTE%DDN&group=SP2
iyi fiyattları hemen hemen aynıdır buranın ben cogu malzemeyi burdan alırım zaten ustamada yakın dükkan
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 09 Mayıs 2014, 14:22:36 »
iyi fiyattları hemen hemen aynıdır buranın ben cogu malzemeyi burdan alırım zaten ustamada yakın dükkan
internetten sipariş olayı güvenilir mi diye sormuştum ama okay kardeşim.ben kütahyadayım.kargo falan yani.birde kredi kartı olayı.

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 09 Mayıs 2014, 14:56:53 »
internetten sipariş olayı güvenilir mi diye sormuştum ama okay kardeşim.ben kütahyadayım.kargo falan yani.birde kredi kartı olayı.

Arkadaşım, güvenilir bir yerdir. İvedik ve şaşmaz olmak üzere Ankarada iki şubeleri var. Önce telefonla ara ivedik şubesini, istediğin parçaları sor, adresine yollarlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 09 Mayıs 2014, 15:07:06 »
Arkadaşım, güvenilir bir yerdir. İvedik ve şaşmaz olmak üzere Ankarada iki şubeleri var. Önce telefonla ara ivedik şubesini, istediğin parçaları sor, adresine yollarlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ok.çok tşk ederim.19 mayısı bekliyorum.bi arkadaşın bursada amcası varmış tamirci ona götürüp triger amortisör bakımlarını yaptırmayı düşünüyom.eğer planlamamız olmazsa bu siteden alıp burda iyi bir tamirci bulup taktırma niyetim var.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 09 Mayıs 2014, 15:10:29 »
ben Qütahya/tavşanlıdayım.burdaki parçacılarda malzeme yok.siparişle getirtiriz diyorlar.o yüzden bursaya gidip yaptırmak niyetim.en azından aradığın her malzeme var.sökecen amortisörü eeee takozlarda gitmiş hadi sipariş ver 3 gün daha bekle.yani zor iş.70-80 liralık benzine patlar bana bursa ya gitmek.bakalım arkadaştan haber bekliyom.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #49 : 10 Mayıs 2014, 11:14:35 »
ben Qütahya/tavşanlıdayım.burdaki parçacılarda malzeme yok.siparişle getirtiriz diyorlar.o yüzden bursaya gidip yaptırmak niyetim.en azından aradığın her malzeme var.sökecen amortisörü eeee takozlarda gitmiş hadi sipariş ver 3 gün daha bekle.yani zor iş.70-80 liralık benzine patlar bana bursa ya gitmek.bakalım arkadaştan haber bekliyom.
aynen daha mantıklı
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #50 : 10 Mayıs 2014, 13:06:45 »

amortisörleri değiştirdim.bilstein yağlı aldık,tanesi 110 tl...mersin yazın çok sıcak olduğundan gazlı önermem dedi usta.bakalım vuruntu geçecek mi?çıkartılan amortisörle monroe idi,bizzat ben parçacıdan almıştım geçen sene kutusu falan orjinal gibiydi ama baktım ürünün üstünde ne marka var ne seri numarası falan,elimle bastırınca bile içine giriyor.kandırdılarsa beni zehir zıkkım olsun.

hocam önceki aldıgın monreolar yağlımıydı 1 senede bitmesi kötü olmuş ya? bende ön tarafı keyfe keder değiştirmek isitiyorumda yanlız ikisini değiştirince dengesi bozulurmu arabanın onu düşünüyorum.

gazlı Boge ve Bilstein ler internette 150-155 civarı daha ucuzuna denk gelmedim.yağlılar nispeten daha uygun.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2014, 13:07:16 Gönderen: rene »

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #51 : 10 Mayıs 2014, 14:16:15 »
Ben orj.vw nin amortisörlerini sordum 150 tl fiyat verdiler maslakta.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi