Gönderen Konu: Polo 6n'e orjinal mavi kırmızı çubuklu gösterge  (Okunma sayısı 12434 defa)

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
Ynt: Polo 6n'e orjinal mavi kırmızı çubuklu gösterge
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2014, 09:00:27 »
ya gösterge harikaymış yaa bizim normal 6n lerede olurmu acaba resul? ankaradaki arkadaş kaça yapıyor merak ettim haziranda gidecem nasılsa bir uğrayalım yanına adres verirmisiniz?

Yapılıyor abi bak adamlar aee ye takmış ebay linkleri verdim alalım birer tane
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı WayOfLife

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 01 Nisan 2014, 10:55:53 »
Forumda üye olan emre mert alp'in arabasında vardı. Ebaydan getirtmişti sanırım.

Çevrimdışı emre mert alp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Nisan 2014, 17:18:55 »
Arıza ışığı derken neyi kast ediyosunuz hocam bizim araçlar 2014 model son sistem elektronik donanımamı sahip acaba  ::) yoksa benmi bilmyorum soketleri bire bir uyar ama hararet muşurü değişmesi gerekir yoksa sabit 90 da kalmaz o da sizi yanıltır ...
bilginiz varsa ledlerini deyiştirin yada momandan plasma göstergeler alın bence daha mantıklı olur ...

çubuklarınıda deyiştirseniz göstergenin içindeki şemayıda deyiştirseniz olmaz çünkü içi komple farklı
çubuklar standart bu arada

Çevrimdışı emre mert alp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 01 Nisan 2014, 17:20:15 »
bide o videodaki orjinal değil ledleri değişmiş ayrıca şöle bi sıkıntı var km kaç bindeyse saat deyişince oda deyişiyo tabi onu düzelten sahtekar kardeşlerimiz var ama ben gerek görmedim
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2014, 17:37:36 Gönderen: emre mert alp »

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 01 Nisan 2014, 18:39:01 »
Arıza ışığı derken neyi kast ediyosunuz hocam bizim araçlar 2014 model son sistem elektronik donanımamı sahip acaba  ::) yoksa benmi bilmyorum soketleri bire bir uyar ama hararet muşurü değişmesi gerekir yoksa sabit 90 da kalmaz o da sizi yanıltır ...
bilginiz varsa ledlerini deyiştirin yada momandan plasma göstergeler alın bence daha mantıklı olur ...

çubuklarınıda deyiştirseniz göstergenin içindeki şemayıda deyiştirseniz olmaz çünkü içi komple farklı

Hocam saolun momandan plasma göstergeler kısmını biraz açabilirmisiniz?

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 01 Nisan 2014, 18:41:47 »

Hocam arıza ışığı derken bakın sitedeki elemanın benzini varken benzin ışığı yanıyor gibi. Hararet müşürü olarak ne almamız gerekiyor? Kodunu yazabilirmisiniz?

Çevrimdışı emre mert alp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Nisan 2014, 18:50:56 »
kodu yazamam söküp bakmam lazım bizim araçlarda arıza ışığıı yansada böle şeylerden asla yanmaz bu konuya girmeye bile gerek yok ayrı bi olay yani  ;D
orjinal gti hararet muşürü lazım ha takarsın km saati çalışırmı çalışır ama  hararet göstergesi düzgün çalışmaz deyerleri farklı olduğu için
Size tavsiyem Eyer proje yapacaksanız aracı böle şeyleri yapın derim ama yok diyosanız zevk sizin bişey diyemem ama gerek yok
çünkü km saatiyle iş bitmiyo far anahtarı kalorifer paneli geri kalan düğmeler komple aydınlatmak gerekiyo ben yaptım siz yaparmısınız bilmem  ;D

https://moman.pl/eu/volkswagen-polo-1998-1999,230,279.html

tabi bunu alınca :D tüm sistemi buna uygun hale getirmek gerekir fena şekilde güc istedği için yeniden tesisat çekmek gerekiyo yoksa pır pır yapar yanıp söner

Çevrimdışı emre mert alp

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 01 Nisan 2014, 18:54:51 »
sitedeki eleman bensem benim ışığım yanmıyo  ;D diyer videodaki göstergede normal gösterge ledleri değişmiş zaten sölemiştim

Çevrimdışı WayOfLife

• Profili Görüntüle
Polo 6n'e orjinal mavi kırmızı çubuklu gösterge
« Yanıtla #22 : 01 Nisan 2014, 19:44:31 »
sitedeki eleman bensem benim ışığım yanmıyo  ;D diyer videodaki göstergede normal gösterge ledleri değişmiş zaten sölemiştim

😃😃😃😃😃

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 01 Nisan 2014, 21:09:16 »
kodu yazamam söküp bakmam lazım bizim araçlarda arıza ışığıı yansada böle şeylerden asla yanmaz bu konuya girmeye bile gerek yok ayrı bi olay yani  ;D
orjinal gti hararet muşürü lazım ha takarsın km saati çalışırmı çalışır ama  hararet göstergesi düzgün çalışmaz deyerleri farklı olduğu için
Size tavsiyem Eyer proje yapacaksanız aracı böle şeyleri yapın derim ama yok diyosanız zevk sizin bişey diyemem ama gerek yok
çünkü km saatiyle iş bitmiyo far anahtarı kalorifer paneli geri kalan düğmeler komple aydınlatmak gerekiyo ben yaptım siz yaparmısınız bilmem  ;D

https://moman.pl/eu/volkswagen-polo-1998-1999,230,279.html

tabi bunu alınca :D tüm sistemi buna uygun hale getirmek gerekir fena şekilde güc istedği için yeniden tesisat çekmek gerekiyo yoksa pır pır yapar yanıp söner
adamların bütün hevesini kırdın la :D

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #24 : 01 Nisan 2014, 21:17:07 »
bırak kadranı Resul ne renk istyorsan sök yolla Ersan hocaya benimkini yaptığı gibi seninkini de yapar yollar.illaki de plasma indiglow istiyorsan emrenin verdiği moman olur buraya gelmesi 250 TL. ben bi ara kafayı taktım fiyat araştırması yapmıştım vazgeçtim iyiki de vazgeçmişim.
Red Machine!!!

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #25 : 01 Nisan 2014, 21:45:55 »
Yapılıyor abi bak adamlar aee ye takmış ebay linkleri verdim alalım birer tane
gardaş çok para ben o göstergeleri kırmızı yapmanın bir yolunu biliyorum nasıl olsa ;) ona gelen kadar daha bakım yapacam lastik alacam oooff çok çalışmam lazım çoook... 
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #26 : 01 Nisan 2014, 22:25:04 »
Çalışan demir ışıldar.. :D
Red Machine!!!

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 01 Nisan 2014, 22:41:31 »

bırak kadranı Resul ne renk istyorsan sök yolla Ersan hocaya benimkini yaptığı gibi seninkini de yapar yollar.illaki de plasma indiglow istiyorsan emrenin verdiği moman olur buraya gelmesi 250 TL. ben bi ara kafayı taktım fiyat araştırması yapmıştım vazgeçtim iyiki de vazgeçmişim.

Abi ortadaki çubuk kıırmızı olmayınca benim hoşuma gitmiyor. Ben indiglow istemiyorum sadece çubuklar kırmızı gösterge mavi olsun istiyorum  :(