Gönderen Konu: bu silkeleme nerden çıktı sebebi nedir  (Okunma sayısı 9889 defa)

Çevrimdışı enes06

• Profili Görüntüle
Ynt: bu silkeleme nerden çıktı sebebi nedir
« Yanıtla #14 : 24 Nisan 2014, 21:12:18 »
kardeşim sen iyi ustaya denk gelmişsn boğaz kelebeğini test edip çözüm arayan usta ilk kez duydum bide değiştirmeyip tamir etmiş bence hiç bırakma sen ustayı normalde ustalar temizler gönderir 2 ay anra gelirsn abi tıkanmış der tekrar temizler böle usta bulmak zor bende senin gibi baktıraym artk test filan sorun halledeym silkeleme sinir ediyo insanı
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2014, 21:13:16 Gönderen: enes06 »

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #15 : 24 Nisan 2014, 21:48:51 »
nerede yaptırdınız? aynı sorunu yaşayan arkadaşlar gidebilir, telefonu da olursa daha iyi olur :)

Çevrimdışı TTU1905

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Nisan 2014, 08:39:38 »
İyi ustayı araya araya bulduk sonunda çok gezdim bende çünkü bununla ilgili herkez farklı birşey söyledi güvenemedim ama bu yaptırdığım yerdeki usta hatayı gösterdi bana benim boğaz kelebeği üzerindeyken makinaya bağladı ve bazı değerler gösterdi değişmesi gereken ama değişmediğini sabit kaldığını gösterdi daha sonra test için başka bi boğaz kelebeği bağladığından o değerler normal şekilde reaksiyon göstermeye başladı ve ondan sonra anladık ki hata kelebek de değiştirmek biraz pahalı gelince tamir ettirmeyi tercih ettim. Zaten adamlar o kadar yoğun ki arkadaş bekleyenlerin haddi hesabı yok işlerini de temiz yapıyorlar neyse sorun çözüldü ya çok şükür

nerede yaptırdınız? aynı sorunu yaşayan arkadaşlar gidebilir, telefonu da olursa daha iyi olur :)

İstanbul başakşehir ikitelli organize sanayi bölgesi güngören bağcılar sanayi sitesi 21. blok istanbul elektrik elektronik mesut usta numarayı bulmam için arabaya inmem gerekiyor 5 kat aşağıda inmyeyim şimdi benim numaramı verim gelecek olursa bulmasında yardımcı olmaya çalışırım. 0541 498 71 88

Çevrimdışı fatihbey41

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Nisan 2014, 09:39:33 »
s.a.
arkadaşlar merhabalar
bende de buna benzer bir problem var viteste giderken hafif şekilde gazdançekince ayağımı birden yığılma oluyor
ustaya baktırdım usta şanzuman pimlerin gevşemiş sonra da bu pimler kesecek daha fazla masraf çıkacak dedi
araştırmalarımda çeşitli yorumlar var
bana ne önerirsiniz yarında uzun yola çıkacağım daha da kötü olurmuki

abs ışığım sürekli yanıyor usta siliyor sonra düşük hızda yine kütürdeme oluyor   sonra yine yanıyor acaba beyin sorunumudur yoksa tesisat mı

yine aynıgün ustaya götürdüğüm dün geç marş alma problemi oldu hiç olmuyordu ona da baktı pc den krank devir sensörü arızalı dedi değişecek
ordanayrıldım birdaha yapmadı bu problemi yarım marşta alıyor yinede değişmeli mi bu parça

biraz yeniyim de golfte o yüzden deneyiminizdenfaydalanmak istedim

Çevrimdışı TTU1905

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Nisan 2014, 14:05:28 »
öncelikle her denileni yapma birkaç yere göstermeden de hiç bir parçayı değiştirme bence önce bi test etsinler ondan sonra parça söylesinler sana bahsettiğin yığılma sorununa gelince herkezinde söylediği gibi genelde boğaz kelebeğinden yapıyo istersen bi temizlettir önce sonra adaptasyon yaptır baktın olmuyo daha sonra benim gibi çözüm aramaya başlarsın en maliyetsizi ve pratik olanı aynı zamanda sorunun en çok kaynaklandığı yer boğaz kelebeği bende burda öğrendim aslında sonra başıma gelince anladım ki gerçekten de öyleymiş

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Nisan 2014, 17:48:11 »
Allah belasını versin boğazınında kelebeğininde ne çektim 98 polomda.değiştirdim kurtuldum derken arabayı sattırdı bana.golf 4 aldım kurtuldum şimdilik iyi geçiniyoruz bakalım arabamla. :)

Çevrimdışı TTU1905

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Nisan 2014, 08:21:16 »
Allah belasını versin boğazınında kelebeğininde ne çektim 98 polomda.değiştirdim kurtuldum derken arabayı sattırdı bana.golf 4 aldım kurtuldum şimdilik iyi geçiniyoruz bakalım arabamla. :)

kızma bu kadar ibrahim abi ya :)

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Nisan 2014, 17:08:57 »
kızma bu kadar ibrahim abi ya :)
nasıl kızmayayım ben çok çektim başkaları çekmez inşallah.

Çevrimdışı enes06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 02 Mayıs 2014, 20:00:11 »
metin kardeşim senin dediğinle biraz alakası varmş bu aralar hava sıcak pek silkelenmiyor şimdi normale döndü araç