Gönderen Konu: lastık alacagım  (Okunma sayısı 27519 defa)

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
Ynt: lastık alacagım
« Yanıtla #84 : 09 Temmuz 2014, 12:33:12 »
lastıkler degişmistir balans yapılmıstır :)
arac sankı havada gıdıyor gıbı oldu pamuk gıbı :)
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 09 Temmuz 2014, 14:56:20 »
lastıkler degişmistir balans yapılmıstır :)
arac sankı havada gıdıyor gıbı oldu pamuk gıbı :)
ha maşşallah Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. benimde demin kargo işyerime uğradı bende bugün yayan geldim eve bırakıver dedimsanırım biraz sonra eve ulaşır bende nasip olursa en kısa zamanda takacam inşallah.

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 09 Temmuz 2014, 18:27:50 »
ha maşşallah Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. benimde demin kargo işyerime uğradı bende bugün yayan geldim eve bırakıver dedimsanırım biraz sonra eve ulaşır bende nasip olursa en kısa zamanda takacam inşallah.
saol en yakın zamanda sende taktırınca yorurumu beklıyoruzz ::)
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 12 Temmuz 2014, 21:50:17 »
saol en yakın zamanda sende taktırınca yorurumu beklıyoruzz ::)

en yakın bugünmüş takdırsım lastikleri ayrıca onları takdırıkende kışlıklarıda yeni jantlara takdırdım onlar da kış için hazır.perşembenin geleceği çarşambadan belli olurmuş şurda kışa bişey kalmadı günler su gibi geçiyor.
lastikleri soracak olursan michelin de kullandım ancak bu lastikler gerçekten çok başka sanki lastik yok altında yol sesi diye bişey kalmadı desem yalan olmaz.önceki lastiklerle sanki traktöre biniyomuşum ben.çok sert imiş.bunlar yumuşacık ve çok çok sessiz.almak isteyenlere garanti verebilirim gönül rahatlığıyla alabilirler.muhteşem gerçekten.
yalnız şu var ben 2+2 almıştım ilk aldığım lastiklerden biri made in france çıktı.lastikcide farkettik.diğerleri made in germany idi.lastikci abi sökelim mi diyor.yok dedim ben france yazısını kazırım dedim güldü. ;D
hepsiburadadan almıştım demekki adam isteyerek mi gönderdi yoksa dikkat etmedimi bilmiyorum ama şu var bende dikkat etmemişim :D

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #88 : 12 Temmuz 2014, 22:23:13 »
Hangi marka lastik taktınız ? Ölçüleri ve modeli nedir ?
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 14 Temmuz 2014, 12:18:53 »

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 14 Temmuz 2014, 13:06:23 »
ben mıchelın enerji saver taktım ic aksamdan gelen sesler falan kesildi. yol sesı acayıp bı sekılde kesildi
ben bu kadar degısım beklemıyordum acıkcası
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 14 Temmuz 2014, 13:07:28 »
bu arada benım lastık uretım yerı ıspanya cıktı  :)
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 14 Temmuz 2014, 14:24:21 »
ben mıchelın enerji saver taktım ic aksamdan gelen sesler falan kesildi. yol sesı acayıp bı sekılde kesildi
ben bu kadar degısım beklemıyordum acıkcası
bu arada benım lastık uretım yerı ıspanya cıktı  :)
benimde 1 i france miş diğer 3 made in germany  :D
dediğin gibi ne lastik sesi kaldı nede iç aksamdaki tıkırtı sesleri.sanki arabanın süspansiyonu değişti şartosun :)
ben daha değiştirmeyi düşünmüyodum kışa girerken değiştirecektim bileydim aldığım gün değiştirirdim.

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 14 Temmuz 2014, 17:01:58 »
Aslinda insan Alman mali aldiginda bir dunya para odediginde uzerinde "made in germany" yazisini ariyor haliyle. Bende GOOD YEAR UG8leri aldigimda bir de ne gorem "made in poland" yaziyor :)

Arkadaslar, su arnavut kaldirim tasli yollarda, hani su kare kare dosenmis o tarz yoldan surekli gecen var mi ? Ben bir 100 metre kadar geciyorum oraya geldigimde on takimdan ses geliyor, lastik sesi de tabiki artiyor ama direk on takimda tıkırdamalar sallanmalar v.s oluyor sanki. Metal sesi geliyor titresimlerde.

Sizde de oyle mi ?
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:02:32 Gönderen: by_tata »

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 14 Temmuz 2014, 17:08:37 »
bende suan ses teypen gelıyor bozuk parke yollarda :)
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 14 Temmuz 2014, 17:27:11 »
Aslinda insan Alman mali aldiginda bir dunya para odediginde uzerinde "made in germany" yazisini ariyor haliyle. Bende GOOD YEAR UG8leri aldigimda bir de ne gorem "made in poland" yaziyor :)

Arkadaslar, su arnavut kaldirim tasli yollarda, hani su kare kare dosenmis o tarz yoldan surekli gecen var mi ? Ben bir 100 metre kadar geciyorum oraya geldigimde on takimdan ses geliyor, lastik sesi de tabiki artiyor ama direk on takimda tıkırdamalar sallanmalar v.s oluyor sanki. Metal sesi geliyor titresimlerde.

Sizde de oyle mi ?
sen bi ön takımına baktır umarım kesilecektir.yalnız yumuşak lastiğin süspansiyona olan etkisini gerçekten anladım.
 :sevgi: şimdi arabamı daha çok sevdim. :sevgi:

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #96 : 14 Temmuz 2014, 23:11:32 »
o yollarda garip bir şekilde araba masaj koltuğu gibi oluyor, rahatça titreyerek akıyor, ön takımda bir aksaklık da hissetmiyorum :)

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 14 Temmuz 2014, 23:29:54 »
Aslinda arnavut kaldirimli yollarda oldukca konforlu dedigin gibi akip gidiyor. Ama on tarafta bir titresim sesi geliyor. Boyle ust ust demir degiyormus gibi hafiften. Sanki vidalar tam sıkılmamıs gibi sıksan ses kesilecek gibi o tarz bir ses. Sizde bu tasli yollarda hic mekanik ses gelmiyor mu onlerden ?