Gönderen Konu: 2000 MODEL 1.6 COMFORTLİNE NEDEN BU HANTALLIK  (Okunma sayısı 10887 defa)

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
Ynt: 2000 MODEL 1.6 COMFORTLİNE NEDEN BU HANTALLIK
« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2014, 18:10:12 »
Evt oyle emekli olmaya gerek yok bunun icin. Hitler moturu diyorlar zaten :)

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
2000 MODEL 1.6 COMFORTLİNE NEDEN BU HANTALLIK
« Yanıtla #16 : 15 Ağustos 2014, 19:35:11 »
Evt oyle emekli olmaya gerek yok bunun icin. Hitler moturu diyorlar zaten :)
Evet gerek yokmuş, bak sen de biliyomuşun tata

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2014, 19:46:11 »
Hea bir onu biliyoruz zaten :) Onunla tatmin ediyoruz kendimizi. Ama birkac kez uzun yolda numara yapti bana arac kendim bir sekilde cozdum ne bilim. Basit ve rahat bir motor gibi. Tek sıkıntısı cok yavas ivmelenmesi. Abimde toyoto corollo sol vardi 16V o da oyleydi gerci. Cok stabil iyi aracti ama gazi koklesen de yemiyordu o kendi istedigi gibi hizlaniyordu. Golfte oyle istedigin kadar bas o istedigi sekilde hareket ettiriyor ibreyi :)

Çevrimdışı 61TS061

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Eylül 2014, 22:43:27 »
Allah aşkına birisi birşey söylesin :)) 2000 model 1.6 comforline aldım 4 ay önce.. Araç rahat bi sıkıntı yok yol tutuşu vs. ama performansa gelince o yok..  bir bendemi bu hantallık yoksa golf 4 ler böylemi.. arkadaşın birinde renault Clio 1.4 Diğerinde 1.2 twingo var.. clioya yetişmem imkansız twingoyu 1 araba farkı olmadan zor alıyorum şoförlük bi yana araba çok hantal.. clioya bindim kaçıyor resmen tonajda hemen hemen aynı.. golfun sadece adı mı var ? anlamadm gitti.. bu gidişle 1.6 vtec alacak gibiyim.. yorumlarınızı alabilirmiyim..
bence aracınızda bir sorun var.1.4 clio neyi alıyor golfü.imkanı yok.hafif olduğundan kısa süreli kafa atabilir ama sonrasında imkanı yok gelemez.aracınız lpg li ise bakım zamanı gelmiş olabilir.1.6 8v hitler motor alt devirleri canlı bir motordur.çok performanslı denemez tabi ama o dediğiniz araçlara da asla pabuç bırakacak bir makine değil yani.aracınızı kontrol ettirin.
VW BORA 2000 1.9 TDİ COMFORTLİNE

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #19 : 06 Eylül 2014, 18:42:50 »
bence aracınızda bir sorun var.1.4 clio neyi alıyor golfü.imkanı yok.hafif olduğundan kısa süreli kafa atabilir ama sonrasında imkanı yok gelemez.aracınız lpg li ise bakım zamanı gelmiş olabilir.1.6 8v hitler motor alt devirleri canlı bir motordur.çok performanslı denemez tabi ama o dediğiniz araçlara da asla pabuç bırakacak bir makine değil yani.aracınızı kontrol ettirin.
+1 clio 1.2 kullandım 1 hafta kadar şehir içi ve şehırdışı uzun yollarda araba gitmiyor gaz tepkisi adeta yok. aracınızda sorun vardır mutlaka.