Gönderen Konu: acil yardım  (Okunma sayısı 1894 defa)

Çevrimdışı enes06

• Profili Görüntüle
acil yardım
« : 18 Ağustos 2014, 14:28:20 »
arkadaşlar mrb 2000 model comftline aracımın dün anahtarı araç tanımadı. aracın kapılarını kontak anahtarı ile açmak zorunda kaldım çalıştırınca da alarm çalmaya başladı ve 30 sn sonra sustu ama her çaışmada böle oluyr aracı elektrikçiye götürdm alarmı iptal eti bu anakhtarcı işi dedi daha sonra anahtarcıya götürdm kodlama yaptı ama araç yine anahtarı tanımıyor başka bi elektrikçi de çözemedi daha önce bu olayı yaşayan var mı aracım hala kapıları açmıyor ve alarm sağ kapıda ötüyor bilen arkadaşlar acil yardım

Çevrimdışı muhaacir

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1997 MkIII 1.6 CL Sport
Ynt: acil yardım
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2014, 15:31:16 »
merhaba, şoför kapısından camları açana kadar anahtarı çevrili tutun ve camları açıp kapatın. böyle bir şey duymuştum belki işe yarar. kolay gelsin.
Gaz ile uçabilirsin, ama frenle konamazsın.

Çevrimdışı enes06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2014, 16:13:27 »
saolasun abi bunu denicem ama benim cam da eskiden denedim mormalde bileanahtarla camlar açılıp kapanmıyordu ama denerim

Çevrimdışı ERNCNR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2014, 13:49:10 »
golf 4 te var mı bilmiyorum ama.bazı araçlarda aracın anahtarı tanımamasına karşı motorun bir bölümünde küçük bir düğme olur ve ona 1-2 kere basıldığında motor anahtarı tekrar çözer ve çalışır.örneğin megane 1 lerde öyle bir sistem var immobilizer hatası'na karşı.sizde bir bakın araştırın belki öyle basit bir yöntemi vardır.geçmiş olsun...
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2014, 13:49:28 Gönderen: ERNCNR »