Gönderen Konu: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Resimleri ve Yorumları  (Okunma sayısı 101034 defa)

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
Emeği geçen 7 den 70'e tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür eder bir sonraki buluşma için adımın en üste yazılmasını rica ederim.Hepinizi çok seviyorum.Ayrıca babamın rahatsızlığı yüzünden erken ayrılmam gerektiği için hepinizin anlayışına sığınıyorum.Kendinizi ve aracınızı üzmeyin....
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
ben hala resimleri ekleyemiyorum ve konuları takip edemiyorum kusura bakmayın dostlar gercekten bilgisayarım çöktü ve şirkettende cok sık giremiyorum bu gidişle resimleri en son ben atacagım galiba resimler fena olmus ... bütün araclar birbirinden güzeldi .... bizim aracların yanında bi amcamız iyi cekiyo valla kafayııı :) bayıldımm o kareye .....

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar, bazı yorumları okudumda, vedalaşılmadan gidildi, aranan bulunamadı, vs vs, bunları bırakın bir kenar, buluşma oldu bitti, birdahaki bulusmaya isteyen gelir istemeyen gelmez, simdi burada buluşmayı yorumlayıp üzerinde tartışarak hoş birşey yapmıyoruz, güzel geçtigine herkez hemfikir, gelenlerden Allah razı olsun, ayaklarına saglık, gelmeyenlerin ve gelemeyenlerinde canları sagolsun, birdahaki bulusmada bu şekilde olacak herkez bunu böyle bilsin, kalabalık bir siteyiz, organizasyonu 2-3 kişi birlikte yürütüyor, olası sorunlarda lütfen birbirimizi suclamayarak hoşgörü ile yaklaşalım ki ne oldugumuz belli olsun, bu sitede işe yaramayacak adam yok, bu sebeplede kimse kimseyi kırmasın, herkez birbirine saygı sevgi göstersin ki aynı catı altında yaşantımız devam etsin, rica ediyorum kimse yorumuma yorum getirmesin, buluşma topigi güzel anılarımızı yazarak devam ettirilsin, sevgiler...

Metin ÖZDEMİR
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Bolu bulusması bahar aylarından birinin icerisinde gerceklestirilecek inşallah, bu organizasyonu seve seve üstlenirim ama sitenin diger yaşlısı Atıf'ın yardımını talep edecegim :) bu sene sektirmeyecegiz, Atıf Bolu civarlarını sen daha iyi bilirsin :) bul bi güzel yer bakalım simdiden, bi dana kesersin artık bize orda :) çevirirr yeriz, bize anca yeter :)

Çevrimdışı umutsertan

• Profili Görüntüle
Alıntı
Arkadaslar, bazı yorumları okudumda, vedalaşılmadan gidildi, aranan bulunamadı, vs vs, bunları bırakın bir kenar, buluşma oldu bitti, birdahaki bulusmaya isteyen gelir istemeyen gelmez, simdi burada buluşmayı yorumlayıp üzerinde tartışarak hoş birşey yapmıyoruz, güzel geçtigine herkez hemfikir, gelenlerden Allah razı olsun, ayaklarına saglık, gelmeyenlerin ve gelemeyenlerinde canları sagolsun, birdahaki bulusmada bu şekilde olacak herkez bunu böyle bilsin, kalabalık bir siteyiz, organizasyonu 2-3 kişi birlikte yürütüyor, olası sorunlarda lütfen birbirimizi suclamayarak hoşgörü ile yaklaşalım ki ne oldugumuz belli olsun, bu sitede işe yaramayacak adam yok, bu sebeplede kimse kimseyi kırmasın, herkez birbirine saygı sevgi göstersin ki aynı catı altında yaşantımız devam etsin, rica ediyorum kimse yorumuma yorum getirmesin, buluşma topigi güzel anılarımızı yazarak devam ettirilsin, sevgiler...

Metin ÖZDEMİR

Haklısın abi  :saygılar

Çevrimdışı Ex_tremegolf

• Profili Görüntüle
ayrıca oktay abiye teşekkürlerimizi borc bilmek gerek taaa bursadan geldi abimiz.. artı kestane sekeri içinde kesene bereket oktay abi  :D :D baya bi iyiydi  :D :D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
ayrıca oktay abiye teşekkürlerimizi borc bilmek gerek taaa bursadan geldi abimiz.. artı kestane sekeri içinde kesene bereket oktay abi  :D :D baya bi iyiydi  :D :D

+1903  :tamamdir

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
 :D :D :D :D :D

« Son Düzenleme: 05 Şubat 2008, 12:36:25 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
tebrikler gercekten cok güzel bir bulusma olmus :)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volksport link=topic=4321.msg46052#msg46052 date=1202206533
:D :D :D :D :D

;D ;D  ;D  ;D

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
Bolu bulusması bahar aylarından birinin icerisinde gerceklestirilecek inşallah, bu organizasyonu seve seve üstlenirim ama sitenin diger yaşlısı Atıf'ın yardımını talep edecegim :) bu sene sektirmeyecegiz, Atıf Bolu civarlarını sen daha iyi bilirsin :) bul bi güzel yer bakalım simdiden, bi dana kesersin artık bize orda :) çevirirr yeriz, bize anca yeter :)

amca ne demek icabında bir haftasonu gider yer tespitide yaparım.
fabrıkada bolulu olan bir abim var onla görüştüm. milli park olduğundan pek kendin pişir kendin ye tarzında yer yokmuş.
isteyen istediği yere uzanır imiş.
birde bunu buldum.

http://www.cemilpiknik.com/page.php?id=1&main_menu=1
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
sabahattin'in yeri de mekan ve yiyecekler açısından güzeldir.

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Abiler bu bolu bulusması isini bence bu topicte takip etmeyelim ki bulusmamızın büyüsü kacmasın, 1-2 ay daha gecip havalar bi ısınmaya baslasın güzel bir topic açıp akabinde aslanlar gibi bulusur yer içeriz (cola, meyve suyu, ayran, fanta, isteyene şalgam suyu) :)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
valla ne diyeyim arkadaşlar katılamadım diye içim gitti ama napalım hala hanımlar uğraşıp duruyorum bu arada kaç kişi eşli geldi buluşmaya?