Gönderen Konu: golf gti mk1 restore(bitti)!!  (Okunma sayısı 361678 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gtı mk1...
« Yanıtla #266 : 22 Ekim 2008, 14:41:18 »
bende bilmiyorum motorun taksitlerini bitirmem lazım öncelikle 9ay daha taksiti var.hadi 5 ayda bitirsek anca 5 ay sonra.ufak ufak parçaları alıyorum bu sırada tabi.farlar suanda yolda geliyor mesela yarın sabah elimde olacak.bu sırada enjeksiyon sistemimde yolda farlarla birlikte hayırlsıı bakalım.sırada ön 2 çamurluk panjur ve karlıkla sunroof var.sonrasında iş sadece kaporta boyaya kalacak.

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #267 : 22 Ekim 2008, 14:49:21 »
hadi hayırlısı olsun cem sıra sende artık.
çamurlukları bulamazsan burda var biliyorsun, gönderirim sana ihtiyacın olduğu zaman :tamamdir
aynı rengimi uygulayacaksın daha farklı bişey düşünüyormusun yoksa?

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #268 : 22 Ekim 2008, 14:52:46 »
daha kesin bir renk yok kafamda 7-8 renk var arasından karar vereceğim ama beyaz olmayacak büyük ihtimalle.29unda istanbulda olucam 4-5 gün muhtemelen çamurlukları alıp dönerim zaman bulursam.teşekkürler yinede trslik olur alamazsam yardım isterim :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #269 : 22 Ekim 2008, 18:11:20 »
Ben plakaya en sonunda benim hoşuma giden bir yer buldum ... Tamponda senin taktığın gibi değil direkt karosere taktım... Tampon ile karlık arasında ortada duruyor şuan ve geride gözede fazla çarpmıyor... Sözde 2 gündür ince işler ile uğraştım foto çekemedim bende bugün niyetlendim buseferde işyerime kakıkılı kaldım ve halada çıkamadım... 

Sağ ve sol da nedense kare far emanet gibi duruyor en ideal yer gene orta kısımmış...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #270 : 24 Ekim 2008, 01:44:11 »
Sağ ve sol da nedense kare far emanet gibi duruyor en ideal yer gene orta kısımmış...

kısmını anlayamadım,farlar ve jetronik sabah geldiler.jetroniğemi döönsem acaba diyorum :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #271 : 24 Ekim 2008, 14:37:18 »
kısmını anlayamadım,farlar ve jetronik sabah geldiler.jetroniğemi döönsem acaba diyorum :)

Yani tamponun sağında solunda güzel durmadı plaka diyom ortası ideal aynen böğle...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #272 : 25 Ekim 2008, 14:39:47 »
kare far yazmıssın ndan anlayamadım plaka yazcaktın sanırım.farların depoo muydu senin?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #273 : 25 Ekim 2008, 16:05:06 »
Valla FK Faturalı DEPO bende anlamadım bunları...

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #274 : 25 Ekim 2008, 16:31:16 »
FK , Depo aynı şey. Benim stoplarda öyle...
Bir nevi fasoncu sanırım FK.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #275 : 25 Ekim 2008, 20:23:54 »
kare far yazmıssın ndan anlayamadım plaka yazcaktın sanırım.farların depoo muydu senin?

Pehh harbiden Far yazmışım nerden geldiyse aklım ahaha...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #276 : 26 Ekim 2008, 20:26:29 »
fk bir çok mala etiketini basan bir firma arkadaşlar o kadar malı kendimi üretiyor sanıyordunuz :)depoda junyan vb gibi bir marka sadece.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #277 : 27 Ekim 2008, 10:28:09 »
Dün burda bi elektrikçiye sordum DEPO yu ne malı diye oda TR dedi ee ben bunları yurtdışından aldım nasıl oluyor diye... Oda ne güzel TR den mal gitmiş tekrer TR ye satılmış diye güldü bana ama pek inandırıcı gelmedi işin açıkçası.... Eğer DEPO tr de bi imalatçısı ise biz neden bi dünya malı yurt dışından alıyoruz yoksa buda TEKSTİL üreticileri gibi bir olaymı....

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #278 : 27 Ekim 2008, 22:03:33 »
depo ismi türk diye yazmıştır bence arkadaş:)nere oldunu arkadaşım sölemişti ama aklıma gelmiyor.yalnız fk nın farlarının bir çoğunu bu fabrika üretiyormuş onu biliyorum
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2008, 18:25:28 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı öme-R

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #279 : 28 Ekim 2008, 13:08:22 »
Çok tatlı araç.Sevdim bide ACT ci olman dahada ii
TЯΑЙs-ςІ¶....!