Gönderen Konu: golf gti mk1 restore(bitti)!!  (Okunma sayısı 356480 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gti mk1 restore(bitti)!!
« Yanıtla #882 : 16 Nisan 2010, 23:33:02 »
sağol birkan iyi yakalamışsın baya kirliydi araç gerçi 2 gündür orda güneşim keyfini çıkarıyor ;) sol arka dodik ağzı orjinal değil arabayı toplarken malesef kaybettik onu..zaman bulamıyorumki orjinalini bulup takayım..çakma oluncada malesef en tepeden açıyor biraz seninde gördüğün gibi..plakaya gelince appler evde yatıyor onları dahi takamadım bir aydır :tamamdir
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2010, 23:34:40 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #883 : 16 Nisan 2010, 23:38:14 »
sağol birkan iyi yakalamışsın baya kirliydi araç gerçi 2 gündür orda güneşim keyfini çıkarıyor ;) sol arka dodik ağzı orjinal değil arabayı toplarken malesef kaybettik onu..zaman bulamıyorumki orjinalini bulup takayım..çakma oluncada malesef en tepeden açıyor biraz seninde gördüğün gibi..plakaya gelince appler evde yatıyor onları dahi takamadım bir aydır :tamamdir

İnşallah zaman bulur takasın.. ;) Bence fazla kirli değildi ama idare eder.. :D ;) Valla abi yanına gelicektim ama  süremiz kısıtlıydı hemen içeriye geçtim..Güvenlik abi Cem e götüreyim seni dedi zaman olmadıığı iin gelemedim inşallah bidahaki sefere.. ;)
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2010, 23:38:22 Gönderen: GolfMk1Diesel »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #884 : 16 Nisan 2010, 23:48:36 »
güvenliklerin hepsiyle kanka olduk sağolsunlar botoksluya iyi bakıyolar.bi yere park ediyorum gelip abi yakınımıza koy(kulübenin yakınına) göz kulak olalım diyorlar :)sen çekerkende aynı şekildeydi :)yarın appleri takarım umarım bakalım.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #885 : 16 Nisan 2010, 23:50:10 »
güvenliklerin hepsiyle kanka olduk sağolsunlar botoksluya iyi bakıyolar.bi yere park ediyorum gelip abi yakınımıza koy(kulübenin yakınına) göz kulak olalım diyorlar :)sen çekerkende aynı şekildeydi :)yarın appleri takarım umarım bakalım.

Tüh yarınmı gelseydim.. :D Şaka biyana Her haliyle güzel botokslu..Valla güvenlikçi abiler gözü gibi bakıyolar.. :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #886 : 17 Nisan 2010, 00:00:28 »
yarın izinliyim :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #887 : 17 Nisan 2010, 20:53:19 »
Sen Bursa'ya gel ben kendi ellerimle takarım tavşana APP'leri yeterki bi daha yakından görüp eliiyim  :D Abi şu tampon işini sorucam sana hep aklımdan çıkıyor ortası şerit şeklinde siyah bırakmışsınızya tamponu komple beyaza boyayıp sadece ortasınımı siyah bıraktınız yoksa bi parça falanmı koydunuz oraya  ???
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #888 : 17 Nisan 2010, 22:15:19 »
takamadım :t telaşe içindeyiz kaldı bugünde..telaşe dedik gerçi ama bu gün hem motora hem şanzımana bor katkısı ekledim yağ ve filitreyi değitirdim hava filitresini temizledim :Dson 6 aydır en yoğun ilgiyi bu gün gördü garibim...tamponu boyarken siyah olan ksıımlara maske yapıp plastik astarını atıyosun sonrada boyayıp maskeyi söküyosun o kadar ;)
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2010, 00:20:55 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #889 : 18 Nisan 2010, 09:50:47 »
takamadım :t telaşe içindeyiz kaldı bugünde..telaşe dedik gerçi ama bu gün hem motora hem şanzımana bor katkısı ekledim yağ ve filitreyi değitirdim hava filitresini temizledim :Dson 6 aydır en yoğun ilgiyi bu gün gördü garibim...tamponu boyarken siyah olan ksıımlara maske yapıp plastik astarını atıyosun sonrada boyayıp maskeyi söküyosun o kadar ;)
Bildiğimiz orjinal siyah renginde kalıyor yani orası çok hoşuma gitti bu stil BMW E30 gibi duruyo ilerde kalın tampon yapmazsam belki bu şekilde yaptırabilirim  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #890 : 18 Nisan 2010, 23:50:47 »

Bor ile iligili yorumları burada paylaşırsanız sevinirim.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #891 : 19 Nisan 2010, 01:19:11 »
bi konuda yazmıştım..ablama aldığım fiestaya uyguladım..bu tarz katkılarla hiç işim olmaz aslında açıkcası insanları soymak için satılan ürünler olarak bakardım..taki çok samimi bi abim inatla ve ısrarla bu tarz ürünler ile dolu bi çanta getirene dek :Diçinde dew markanın bi yağı amerikadan ithal yakıt temizleme katkısı ve bu bor power isimli markanın 2ser adet sanzıman ve motor katkısı..kendi aracıma kıyamadım açıkcası tuttum ablamın fiestada denedim.diceksinizki kendi aracına kullanamadında ablanın aracına nasıl yaparsın..konu şöyle ben antalyadan çıkmadan evvel yani yaklaşık 2000 km evvel yağımı değiştirmiştim bu ürün için yeni yağ ve flitre kullanılması gerekiyor..ayrıyeten paketi bana getiren abimiz yağ işinde ciddi potansiyeli olan bi adam bana iyi olmayan bir ürünü kesinlikle göstermez dahi..dew makalı yağ için hatta çok dalga yaptım fakat ar-gesinde 6 milyon dolar harcandığından bir çok aşamasında kendisininde bulunduğundan felan bahsetti bizde eyvallah demek durumunda kaldık..neyse gelelim konuya :)aldım fiestayı gittim yağı ve filitreyi değiştirip ürünü ekledim şanzımana ve motora..o akşamda sapancaya gidip ertesi gün öğlen gibi döndüm aracı ablama verdim..1 saat geçmedi beni aradı..hatta garip bi sesle oğlum kendi aracınla uğraştığın yetmiyo bunladamı oynamaya başladın ne yaptın bu arabaya gaz tepkimesi çok değişmiş hızlı kalkarken direk patiye giriyor araç,öncekine göre daha az gaza basıyorum dedi..tabi o tüm bu kelimeleri yaklaşık 5000 km önce ehliyet almışve yine 5000 km yapmış bi söför olarak söyledi..araç cidden çok değişti gecen günde kendi aracıma uyguladım motordaki ses direk hissedilir azalıyor..rölanti biraz yükseliyor direk motorun içindeki sürtünmenin gerçekten ciddi şekilde azaldığını hissediyorsun.. ben 2 araçta kullandım gerçekten çok olumlu tavsiye ederim :tamamdir
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2010, 01:24:07 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #892 : 19 Nisan 2010, 01:36:39 »
Biilgilendirme için teşekkür ederim :tamamdir Bende alıp önce tek silindir dizel bir motor'a koymayı düşünüyorum bakalım nası tepki verecek ona göre kendi aracıma da koyabilirim.Hatta şunu deneyeceğim (ürün reklamlarında ki test'i deneyeceğim) önce yeni yağ koyacağım sonra bor katkısını koyacağım 15-20 dk çalıştırıp içinden yağı komple boşaltacağım karter boşken bakalım ne kadar çalışabilecek merak ediyorum :D
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2010, 01:37:03 Gönderen: omertek »
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #893 : 19 Nisan 2010, 01:46:32 »
burayada video atarsan memnun olurum..ürünü çok beğendim detaylarını merak ediyorum açıkcası..ürünü aracıma koyduğum yerdeki usta benim araca ekleme yaparken eski kasa mercedeslerden birinin bi hatadan dolayı farkında olmadan tuzla tarafından eyübe geldiğini ve hiç bi zarar görmediğini söyledi.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #894 : 19 Nisan 2010, 10:03:55 »
Denicem abi.  ;) . Dizellerde peki nasıl sonç verir abi ?
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #895 : 19 Nisan 2010, 12:54:34 »
ben dedemin golf TDI denedim kullanmadan once cok ses gelıyordu denedım ses kalmadı goren benzınlı zannedıyor
benm eskı opel e denedım 1.4 benzınlı  ısıklarda arabadan cıkıp bakıyorduk ,ses gelmıyordu  ;)
cekısını guclendırıyor, yakıt tasarrufu,motor asınmasına son,düşük motor yağ tüketimi
en önemliside çevre dostu bıde %100 turk malı  nanotechnology :) :) :) :) :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif