Gönderen Konu: golf gti mk1 restore(bitti)!!  (Okunma sayısı 361680 defa)

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf gtı mk1...
« Yanıtla #294 : 08 Nisan 2009, 15:06:13 »
hadi hayırlı olsun şimdiden, allah kolaylık versin.
torpido bilmemne hepsini beyaz yap  ;)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #295 : 08 Nisan 2009, 17:08:07 »
Cem allah kolaylık versin darısı bizim başımıza
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #296 : 08 Nisan 2009, 18:28:22 »
Kolay gelsin Cem abi hadi hayırlısı İnşallah :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #297 : 09 Nisan 2009, 00:33:06 »
ohh be sonunda :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #298 : 09 Nisan 2009, 01:31:08 »
destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar..amca tatlı bir kremmi yapsam diye geçmiyor değil  aklımdan aslında..beyaz daha güzel olur fakat bakımı zor olur diyorum..birde o şekilde bi uyuma gidelim deyince koltukları felanda uydurmak gerekecek en az 1 kağıt ekstra masraf demektir.. extra bir şeyler gelişmez ise şimdilik kararım güzel bi boya,farlar,panjur,panjur kaşı,xenon,yan seritler,sunroof,arka jantların 9j yapmak,spor koltuklar,arka camın etrafını siyah yapmak,bagaj kapağını elektirikle içerden açılır yapmak ve düzgün sade görünen bir motor görünümü ile birlikte zenderleri tekrar takıp siyahla beyazın uyumunu izlemek :) darısı isteyipte imkanı yaratamayan tüm arkadaşların başına..

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #299 : 09 Nisan 2009, 13:01:23 »
AMİİİİN :D

Çevrimdışı musa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #300 : 09 Nisan 2009, 14:20:02 »
nasip oluırsa bende bi restorasyon düşünüyorum.motordan başladık.pompa turbo motor aksamı herşey yenisiyle değişti.el atılmadık yeri kalmadı.bu hafta sonu aksilik çıkmazsa aracı teslim alıyorum...sıra boyaya geldi.fikir olma açısından senin  boya işi ne kadara mal oluyor?kaporta işçiliği var mı?

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #301 : 10 Nisan 2009, 01:25:40 »
arka bagaj kapağının bagaj açma düğmesinin alt kısmını komple değiştiricez kesip,ufak ufak başladı paslar o kısımda..malum komple kesmez isek belki 1 yıl sonra kusacak boya..tabanda 2-3 yerde ceviz kadar çürümeler var onlar yapılacak birde ön cam ile arka sol camın diplerinde karıncalanmalar başlamıştı oralar düze çıkarılacak...arka silecek yeri ve bagaj açma düğmesi kapanıp düğme içerden elektriikli yapılcak...ön dodikler 2.5 cm dışa arkalar 6 cm içeri alınacak(dodik plastiklerini tekrar takabilmek için-9j jantlar ile sürtmeyecek şekilde) ön sol kapıda 3cm lik bi çürük var o yapılcak..birde sunroof için orjinal yuva sağdan soldan tahminimce 2 ser cm kapatılacak ve yenisi takılacak...boyayıda çok ufak yaşlardan beri american toplayan bi babanın yine ufak yaşlardan beri american işinde olan oğlu bi abimiz boyıyacak..kaportayı konuşmadık aramızda paranın muhabbeti olmayan öz abim değerinde bi abim yapıcak,boyacıda çocukluk arkadaşı abimin onlar halledicekler..benim kafamda 700 kaportaya 1100 de kaportaya vermek var..pütür vb malzemeleri ben ayrıca alırım diye düşünüyorum...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #302 : 10 Nisan 2009, 01:31:04 »
webasto hollandia 300 deluxe sunroofumuzda bu gün elime ulaştı..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #303 : 10 Nisan 2009, 14:03:02 »
nası sunroof o öyle ya ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #304 : 10 Nisan 2009, 18:23:33 »
destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar..amca tatlı bir kremmi yapsam diye geçmiyor değil  aklımdan aslında..beyaz daha güzel olur fakat bakımı zor olur diyorum..birde o şekilde bi uyuma gidelim deyince koltukları felanda uydurmak gerekecek en az 1 kağıt ekstra masraf demektir.. extra bir şeyler gelişmez ise şimdilik kararım güzel bi boya,farlar,panjur,panjur kaşı,xenon,yan seritler,sunroof,arka jantların 9j yapmak,spor koltuklar,arka camın etrafını siyah yapmak,bagaj kapağını elektirikle içerden açılır yapmak ve düzgün sade görünen bir motor görünümü ile birlikte zenderleri tekrar takıp siyahla beyazın uyumunu izlemek :) darısı isteyipte imkanı yaratamayan tüm arkadaşların başına..
Cihan abininde dediği gibi AMİİİN :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #305 : 10 Nisan 2009, 18:24:03 »
nasip oluırsa bende bi restorasyon düşünüyorum.motordan başladık.pompa turbo motor aksamı herşey yenisiyle değişti.el atılmadık yeri kalmadı.bu hafta sonu aksilik çıkmazsa aracı teslim alıyorum...sıra boyaya geldi.fikir olma açısından senin  boya işi ne kadara mal oluyor?kaporta işçiliği var mı?
Musa abi olmuyo böyle ama hani fotolar :bekleriz:

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #306 : 11 Nisan 2009, 01:01:36 »
keşkle şu ön konsolu sökerken daha detaylı çekseydin ::)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #307 : 11 Nisan 2009, 01:09:13 »
sormak istediğin bir şey varsa yazabilirim cihan..düşündüğünden çok daha basit söküp takmak...