Gönderen Konu: proje jetta sayfa 36  (Okunma sayısı 173677 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: proje 1980 jetta
« Yanıtla #378 : 18 Mart 2009, 18:58:18 »
hmmm...bilmiyorum ama belki ise yariyabiliryani rengi geri gelebilir...yada bi transparent boya atincada gelebilir...
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3502950&page=1
Yarabbim bu nedir TÜRKÇE versiyonu yokmu (-:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #379 : 18 Mart 2009, 19:43:01 »
       var arkadaşım. bende senin gibi görünce hemen google den türkçe sayfalardan arattırdım. hepsi burada com da 30 TL marketlerde bulamassam ben de internetten alacam. (plast x diye aratırsan hemen buluyor) :tamamdir

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : 18 Mart 2009, 21:34:00 »
arkadaşlar stopların rengi soluk değil sadece cep telefonuyla çektiğim için öyle görünüyor.
helezonlar takıldı

eski hali

yeni hali

buda arka

araç yere 3-4 cm indi sürtme yapmadı.zaten amortisör takozlarını daha dayanıklı olan kaplumbağa takozlarından koydum kaldırımda lastik çamurluk arası 3 cm
« Son Düzenleme: 18 Mart 2009, 21:50:47 Gönderen: evreka09 »

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #381 : 18 Mart 2009, 21:58:49 »
simdik süper görünüyor :tamamdir
ben sürekli meguiars markali cilalari ve sampuanlari kullaniyorum acayip güzel parlatio boyayi ve boyanmamis plastikleri

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #382 : 18 Mart 2009, 23:59:56 »

plakaya çözüm yok öneri olursa değerlendiririm .stoplar da malesef  :saskin: .tampon için iyi diyosunda çok pahalı.

plakayı en basiti etrafındaki siyahlarını tinerle sil beyaz olsun oda olmazsa  kestir cok pis sırıtıyor

abi okadar masraf yaptın kacınma tamponlarıda al yada plastikleri hic takma durumu düzeltene kadar alınca takarsın   

stoplara gelince arkadaşların dediği gibi film cekebilirsin sarıları kötü duruyor bence.. 

allah ciziklerden we cocuklardan korusun... :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : 19 Mart 2009, 00:16:12 »
İşte bende arayı böyle yapmam lazım ama daha çok var neyse bu 15leri takınca bayağı bi fark eder heralde ? ? ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #384 : 19 Mart 2009, 08:05:09 »
kadir aydında polis arkadaşlarımız plaka konusunda çok hassas . siyah çerçeveyi kestirince problem çıkıyor .

hafif şöyle gözlerini kısarak bak   :o plakaya kırmızı siyah uyumu var  :D ;D gözünü seveyim iş çıkarma bana

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #385 : 19 Mart 2009, 11:38:16 »
kadir aydında polis arkadaşlarımız plaka konusunda çok hassas . siyah çerçeveyi kestirince problem çıkıyor .

hafif şöyle gözlerini kısarak bak   :o plakaya kırmızı siyah uyumu var  :D ;D gözünü seveyim iş çıkarma bana

abi 3 senedir kesik kullanıyorum hic bi problem cıkmadı cıkacağınıda sanmıyorum  KESTİR (sünnet et) >:D

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #386 : 19 Mart 2009, 11:48:07 »
Maşallah Erol abi, mutlu sona az kaldı.Canavar a hayat verdin, tebrik ediyorum seni tekrar tekrar...

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #387 : 19 Mart 2009, 16:17:44 »
                    Ben plaka kenarlarını tinerle silmiştim :)   Ama değişik bi tiner... Hatırlayamadım.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #388 : 19 Mart 2009, 16:31:45 »

1 = Ön lastik kamber bozukluğundan sürtme yapmış çamurluklara izi kalmış ama bunlar yeni yaylamı yoksa eski yaylarlamı sürttü...

2 = sağ kapının alt menteşeden ayarı içe doğru üsttende dışa doğru.. Ayarlama yapılacak demi bunlara erol.. Bu hali ile kapı hafif kasıntı yapıyordur sanırım...

3 = Yaylar daha yeni takıldı şuan biraz yüksekler 1 ay içinde ki kullanırsan aracı baya daha inecekler aşağıya..

4 =  Plakaların kenarlarını kestir inan bana daha güzel olcak ve polisinde başını ağrıtacağını hiç sanmıyorum... :)
« Son Düzenleme: 19 Mart 2009, 16:36:10 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #389 : 19 Mart 2009, 17:33:17 »
Yandan, daha geniş açı gören fotoğraf yok mu yaylı?
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #390 : 19 Mart 2009, 18:54:31 »
[img width=593 height=445]

1 = Ön lastik kamber bozukluğundan sürtme yapmış çamurluklara izi kalmış ama bunlar yeni yaylamı yoksa eski yaylarlamı sürttü...

2 = sağ kapının alt menteşeden ayarı içe doğru üsttende dışa doğru.. Ayarlama yapılacak demi bunlara erol.. Bu hali ile kapı hafif kasıntı yapıyordur sanırım...

3 = Yaylar daha yeni takıldı şuan biraz yüksekler 1 ay içinde ki kullanırsan aracı baya daha inecekler aşağıya..

4 =  Plakaların kenarlarını kestir inan bana daha güzel olcak ve polisinde başını ağrıtacağını hiç sanmıyorum... :)

abi öncelikle kolay gelsin tekrardan..
ön lastiklerdeki iz araç balans ayarına girdiyse ordada olmuş olabilir ama emin değilim tabiki,plaka işindede ben etrafını tinerle silmeni öneririm polis amcalar bunu biraz daha hoşgörülü karşılıyorlar sağ kapıdaki olay benimde dikkatimi çekti.... çok güzel oldu abi allah ağız tadıyla binmek nasip etsin...

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #391 : 19 Mart 2009, 21:49:58 »
ön lastikde problem yok hasanın dediği gibi balans ayarı yapıldı makinanın izi . ön taraf tamamen otursa bile sürtme yapmaz çünkü sona kadar dayanınca 1 parmak boşluk kalıyor. beni korkutan arka taraf 2 kişi oturunca sürtecek gibi sanki ama dedinicez.

geniş açıdan fotoğraf alamadım arabaya gunde 1 saat bakıp seyahate çıkıyorum . ben başında değilkende ustalara bişey yaptırmıyorum  KILIM BİRAZ BU ARA  :t

yarın fırsat bulursam ıyıce fotolancaz. bugün koltuklar ve emnıyet kemerleri takıldı. kapı menteşe ayarı yapmadık çünkü kapı lastıkleri çok kötü yarın onları değiştirtcem sağ arka kapı hiç kapanmıyor.

zaten kızdım bugün aldım arabayı servise bıraktım cila yapacaklardı  bıtınce arayın dedim  :t