Gönderen Konu: VW ve Size Hissettirdikleri  (Okunma sayısı 8416 defa)

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
VW ve Size Hissettirdikleri
« : 31 Aralık 2008, 23:16:05 »
Arkadaşlar, hepimiz otomobillerimizi çok seviyoruz evet.. bunun en büyük nedenide VW markası...

VW size neyi anımsatıyor.. size uyandırdığı hisler nelerdir.

kendi açımdan bakacak olursam... trafikte seyir halindeyken.. eğer bir VW şeridime geçmek istiyorsa hemen hızımı keser yardım ederim.. arkamdaki araç yavaş gidiyorum diye bana kızıyor mu.. aynadan baktığımda eğer VW amblemini görüyorsam hemen sinirim geçer. içindeki kimdir bilmem.. VW kullanıyorsa bizdendir :) sanki yolda başıma bir şey gelse, VW kullanıcıları duracakta bana yardım edecekler... hele eski VW'ler yok mu... arabamla birlikte karşısına geçip hazırolda bekleme duygusu... köprü trafiğinde beklerken VW minibüsü görüp içindeki abi ile selamlaşmak... VW hayatımda çok büyük yere sahip...

aslında bu başlığı açarken duygularım ve anlatmak istediklerim farklıydı... şimdilik dilimin döndüğü kadar anlatabildğim bunlar....

kısaca...

WE  :sevgi: vw
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: VW ve Size Hissettirdikleri
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2009, 16:33:05 »
+1

he bide Mercedes Benz'e saygım vardır trafikte...

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2009, 17:38:43 »
Geçenlerde önümde VW arkamda VW sıkışık trafikte gidiyoruz. hah dedim arkadaşıma 3 VW dizildik VW kardeşliği oluşturduk... allah korusun.. Bir VW' e falan çarpsam içinde inen bana diğecek ki.. ya canın saolsun sende VW kullanıyorsun falan... :)

Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2009, 18:01:35 »
VW diyince aklıma gelen ilk şey bana verdiği güven...

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2009, 18:39:04 »
i lovwe...

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2009, 19:52:27 »
Asla yolda kalma hissi vermememesi

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2009, 20:04:02 »
yozggattan geliorum istanbula arkadaslar en önde passat onun arkasında jetta onun arkasında golf yapıstırmıs gidio içimden dedim burda bi eksiklik var hemen peslerinden bende kapattım görenlerin ve benim kendi gözüme okadar hostuki anlatamam bütün sülala pespese ;D

Çevrimdışı passi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2009, 00:26:46 »
VW güzel bişe, kullanırken keyif alıyorum güven veriyor bana arabam

açık konusmak gerekirse ben BMW ciyim, sattım şimdi VW aldım
ama cok mutluyum seviyorum da arabamı :)

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2009, 11:23:55 »
hiç şüphesiz olschool dizel sesi aklıma geliyor ve şunu söylemeliyim hayatta tek bir şey bana bir vw den daha fazla tat verir. ;D

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2009, 19:16:29 »
VW   ayrı  bi  olay  agbı  doganım oldu  tipom  oldu  sadece  arabaydı  başka  görevleri  yoktu ama  şimdi  18  yaşında  bi  arkadaşım var  herşeyimi  O  biliyor  yolda  giderken yukarda  bi arkadaş  yazmış  güven veriyor  diye dogru  basınca  gidiyor  basınca  duruyor  az  yakıyor  çok  kaçıyor  stop  ettikten sonra dönüp  iki  kere  baktıgım  tek arabam   yıkarken  en ince  köşelerini  sildiğim tek arabam  parçası  eksildiğinde  yada  eskidiğinde  en  iyisini  orjinalini aldıgım tek arabam  kimseye vermelere  kıyamadıgım tek arabam yag  değişiminde  en iyi  yag  ve  katkı maddesini  koydugum tek arabam 3  yaşındaki  kızımla gezerken müzik  dinlerken zevk aldıgım tek arabam  eşimle  adanaya  kayıbnvalidem  gile  giderken damadın arabasıda  çok güzelmiş  dedirten  tek arabam  artık  fotograflarını  çekmeye  utandıgım tek arabam üzerinde  hayaller  kurdugum  lotodan para  çıksa  dahi  artık satmayacam  tek arabam   daha  ne  diyim ben  ya  daha  ne  diyim  bilmem anlatabildim  mi  :)
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2009, 19:18:59 »
VW   ayrı  bi  olay  agbı  doganım oldu  tipom  oldu  sadece  arabaydı  başka  görevleri  yoktu ama  şimdi  18  yaşında  bi  arkadaşım var  herşeyimi  O  biliyor  yolda  giderken yukarda  bi arkadaş  yazmış  güven veriyor  diye dogru  basınca  gidiyor  basınca  duruyor  az  yakıyor  çok  kaçıyor  stop  ettikten sonra dönüp  iki  kere  baktıgım  tek arabam   yıkarken  en ince  köşelerini  sildiğim tek arabam  parçası  eksildiğinde  yada  eskidiğinde  en  iyisini  orjinalini aldıgım tek arabam  kimseye vermelere  kıyamadıgım tek arabam yag  değişiminde  en iyi  yag  ve  katkı maddesini  koydugum tek arabam 3  yaşındaki  kızımla gezerken müzik  dinlerken zevk aldıgım tek arabam  eşimle  adanaya  kayıbnvalidem  gile  giderken damadın arabasıda  çok güzelmiş  dedirten  tek arabam  artık  fotograflarını  çekmeye  utandıgım tek arabam üzerinde  hayaller  kurdugum  lotodan para  çıksa  dahi  artık satmayacam  tek arabam   daha  ne  diyim ben  ya  daha  ne  diyim  bilmem anlatabildim  mi  :)

mükemmel anlatmışsın valla. başlığı iyiki açmışım dedirttin bana :)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2009, 19:28:36 »
bide  trafikte  kendi  dengim  golflere rastlayınca  hep  yan  yana  gelmek istiyorum gerçi  bazıları kendisiyle aynı  arabaları  görünce  geçilmemek  için bastıkç  basıyor  sanki  O nun arabası  çok  iyimiş    diyecez   :o  vay  anasına  be  görüyormusun 91  model  golfü  91  model  golfü  nasıl  geçti   :o
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2009, 19:40:11 »
kale gibi sağlam, su gibi akıcı, köpek gibi sadık.   ;)

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2009, 19:12:16 »
hiç şüphesiz olschool dizel sesi aklıma geliyor ve şunu söylemeliyim hayatta tek bir şey bana bir vw den daha fazla tat verir. ;D
neyyy?? :D