Gönderen Konu: Gösterge ve düğme ışıkları değişimi( Az resimli anlatım :)) )  (Okunma sayısı 37124 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
çoşmuşsun bir kere seni tutana aşkolsun bunlardan sonra ne çıkacak merakla bekliyoruz.

Çevrimdışı pakonight

• Profili Görüntüle
erol abi o konsolda sıcak soğuk düğmesinin altında sadece 1 adet led var  yanılmıyorsam diğerlerinin içinde fosforlu (yeşil ) o deforme mi olmus yansıtmıyor mu ışığı anlamadım led i değiştirdim bi faydası yok =)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
dediğin doğru bir lamba var. ön tarafında da ışığı yansıtmaya yarayan seffaf bir plastik var. ışık yolu gibi bir şey yapmış lar adamlar. olay o. rakamların olduğu yerlere denk gelecek şekilde üzerinde tırtıklar var. ışık orada yoğunlaşıyor.  O işi tam anlamadım bende. üzerinde çatlak veya kırık varsa yansıtmıyor galiba. ben söküp çıkarttım.

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.
geçen gün forumda Rıza arkadaşımın yaptığı çalışmayı görünce çok beğendim. tamam tamam ... Kıskandım. Riza arkadaşımı yaptığı güzel çalışmadan dolayı tebrik ederim. Bana da çok güzel bir fikir vermiş oldu.
Aslında ona yakın bir şey önceden yapmıştım ama düğmelerin içinde ışık olduğunu bilmiyordum. Renklendirmede tam istediğim gibi olmamıştı.Hafta sonu daığttım konsolu. far düğmeleri, dörtlü, rezistans düğölerinde değiştirdim. Onların resimleri yok şimdilik onlarıda koyacağım. Bu düğmelerin son görünümü resim çok parlak çıkmış. gerçeği daha güzel. gündüz bile belli olan bir ışık oldu. Gece rahatsız etmiyor ama.

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
eline sağlık güzel olmuş gündüz de belli olması ayrı bir güzellik güle güle kullan
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
erol bi bi gün aracı yanına alıp gelicem en sonunda daral geldi :) amplleri aldım yazıcıoğlunda :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Ayıp ediyorsun Nizam.. herzaman beklerim.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ayıp ediyorsun Nizam.. herzaman beklerim.

ne zamanlar müsait oluyorsun kafanı ütülemeyim bosuna zaman kaybı olmasın senin için

Yunus EMRE

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Valla ne yalan söyleyim. Hafta sonları bile müsait olamıyorum malesef. Yardımcı olmak isterim ama nasıl yapacağız bilemiyorum :-\
Vakit olmadığından ben son bu ışık değişimini cuma gecesi 11'de başladım. Sabah 6'da bitirdim. Ertesi günde 3 saatlik uyku ile dışarılarda dolaştım valla.  :-\
Ama sana yardımcı olabileceğim konusunda kendimi zorlayacağım..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
yıllık izin veya izinli oldugun gün olsun abi öyle uykusuz bırakamam seni :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
ooo.. yıllık izne daha çok var.. o kadar zaman durucan mı?  :saygılar
olmazsa düğmeleri söker bana verirsin. Ben halledince sana geri veririm. Gönderdiğin linke göre basit bir işlem gibi gözüküyor.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
yaptıktan sonra bir saat lik iş abi geceler vermene gerek yok  >:D

Yunus EMRE

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle

Abi kutlarım öncelikle çok güzel olmuş.

benim sadece ortadakinden ışşık geliyor gibi bunlarda kaç tane ampül var?
Dediğin gibi tek ampülden dağıtma yapıyor ve önündeki şerit mi kırık acaba.Ampüle ulaşmak için fotodaki klima kontrol ünitesini sökmemiz gerekiyor mu, öndeki kapağı söküp ulaşabilirmiyiz ampüle?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Ampul tam orta düğmenin arkasında. Orta düğmenin altında ve üstünde iki tane tırnak var. oralardan ince bir tornavida ile bastırarak çıkartabilirsin. Ama o tırnaklara erişmek içinde öndeki düz plakayı sökmen lazım. o kolay çekince çıkıyor. Sadece ortada yanıyorsa ampul sağlamdır ama çok güçsüz yanıyor olabilir.