Gönderen Konu: Gösterge ve düğme ışıkları değişimi( Az resimli anlatım :)) )  (Okunma sayısı 37128 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Anladım abi teşekkür ederim, h.sonu bakarım ona yazarım tekrar buraya..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı sossi

• Profili Görüntüle
göstergelerime kırmızı ibre takarken pimleri komple dibinden çıktı ne yapmam gerek tamiri varmıdır acil yardımlarınızı bekliyorum  :-\

şuan geri takınca kasıntılı onun bi şekli var ama ne yapıcam...
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

Çevrimdışı casper__uc

• Profili Görüntüle
arkadas aynısınoı yaptım fakat sen saatın arkasınada aynı ledı uce katla koy super oluyor saat ve kılometre masmavi oluyor

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
arkadas aynısınoı yaptım fakat sen saatın arkasınada aynı ledı uce katla koy super oluyor saat ve kılometre masmavi oluyor
Nereden bahsettiğini tam anlayamadım..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
erol abi seninle konustugumuz düğme ısıklandırma işini yaptım ii oldu yardımın için teşekkrler
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
erol abi seninle konustugumuz düğme ısıklandırma işini yaptım ii oldu yardımın için teşekkrler
O günden sonra senden bir ses seda çıkmayınca yaptı diye tahmin etmiştim zaten. Yeterince ilgilenemediğimden utandığımdan soramadım. Senin adına sevindim. güle güle kullan.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
O günden sonra senden bir ses seda çıkmayınca yaptı diye tahmin etmiştim zaten. Yeterince ilgilenemediğimden utandığımdan soramadım. Senin adına sevindim. güle güle kullan.

sana dönemedim çünkü zamanlarımız uymuyordu uysa yapardık abi, utanılacak ne var ki bunda

Yunus EMRE

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
Olur mu.. yaparım dedim.. ondan sonra ama zaman uymadı ama başka bir şey ilgilenemedim.  :-[ Ben utanırım  :-[
Kendime bile bir türlü zaman ayıramıyorum. Halen yarım kalan pandizot işim var. Kumaş kaplı halde duruyor. Halen üzerine polyester süremedim.
İşallah yapıcam >:(

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Olur mu.. yaparım dedim.. ondan sonra ama zaman uymadı ama başka bir şey ilgilenemedim.  :-[ Ben utanırım  :-[
Kendime bile bir türlü zaman ayıramıyorum. Halen yarım kalan pandizot işim var. Kumaş kaplı halde duruyor. Halen üzerine polyester süremedim.
İşallah yapıcam >:(

inş inş abi

Yunus EMRE