Gönderen Konu: TEMİZLİK SETİ( YARDIM)  (Okunma sayısı 10863 defa)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
TEMİZLİK SETİ( YARDIM)
« : 30 Nisan 2009, 19:09:17 »
arkadaşlar slm size akıl danışmaya geldim  :sevgi: şimdi kendime temızlik seti düzenlemeye karar verdim şuan araç baya kötü durumda pislikten gecılmıyo  ;D aracın içini ben temızlemıcem zaten döşemeler berbat durumda bi oto kuaföre gıdıcem komple detaylı iç temızlık yaptırcam onlar tartısmasız iç mekanı daha ıyı temızlıyolar vakum ve buhar aletleriyle temızlıyolar neyse benım soruma gelırsek ben aracın dış kısmınla hobby olarak uğraşmak vakıt gecırmek ıstıyorum,pasta cila yenileme vs...

almak istedıgım ürünler:
jant-lastık temızleyıcı ve parlatıcı
pasta ve cila(ayrı ayrı ve elle uygulanabilir olanlarından)
cilalı şampuan
plastık aksam parlatıcı ve besleyici
fiber bez vs...

arkadaşlar bu ürünleri hangı markadan secmelıyım ve fıyat konusunda bılgım yok bole bi set bana kaça gelir?
ayrıca bunlardan başka yararlı ürün varsa tavsiyelrinize açığım...

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
Ynt: TEMİZLİK SETİ( YARDIM)
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2009, 01:22:21 »
çok güzel bir konu olmuş bu.. bende istiyorum böyle uğraşmak...
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2009, 01:30:41 »
çok güzel bir konu olmuş bu.. bende istiyorum böyle uğraşmak...

böyle bi konu wardı temizlik ürünlerinin markalarıda var ordan bakabilirsiniz arama motorundan cıkar herhalde

http://www.vwtr.net/forum/genel/ynt-aracinizi-temizlerken-kullandiginiz-urunler-t6582.0.html
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2009, 01:33:08 Gönderen: golf-line2 »

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2009, 14:02:35 »
aaa abi arama yaptırdım ama bulamamıstım ben k.bakmayın bole bı konu varsa neyse topic kırlılıgı yapmıcaksa bu konuda kalsın budaha güncel benım gıbı böle seylerle ugrascak arkadaşları yardımcı olur...
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2009, 14:10:58 Gönderen: devran »

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Mayıs 2009, 14:06:09 »
haaa bide bişey soylemek ıstıyorum soluycegınız urunler bora-golf-passat tarzı otoların plastık aksamlarına uygun olursa sevınırız... cunku normal araclarda kullandıgımız plastık parca temızleyıcı ve parlatıcılar bu aracların konsolunda ve kapı içlerınde pek ışe yaramıyo parlatmıyo yani istenildıgı gibi ve iyi temızleyemıyor...
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2009, 14:12:04 Gönderen: devran »

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2009, 14:10:16 »
böyle bi konu wardı temizlik ürünlerinin markalarıda var ordan bakabilirsiniz arama motorundan cıkar herhalde

http://www.vwtr.net/forum/genel/ynt-aracinizi-temizlerken-kullandiginiz-urunler-t6582.0.html

kadir abicim tamam bu konuyu hatrladım arama moturundan bulamamıstım..neyse bu konuda benim işime yarıyan bi bılgı yok yanı genel yorumlar yapılmıs hatta benımde yorumum ve sorularım var...normal araclarda kullanılar plastık kalıtesı dusuk yada sert plastkten uretılıs araclarda çogu temızlık urunlerı işe yarar ama golf-passat-bora tarzı aracların yumusak plastık oldugu ıcın işe yaramıyor malesef  >:(...

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2009, 14:15:24 »
Ben jant, torpido, tavan, döşeme, cilalı şampuan vb. ürünler sipariş ettim geçenlerde. 01 Mayıs olmasyadı bugün elime ulaşıcaktı fakat yarına kaldı sanırım. En geç pazartesi günü ben sana güzel tavsiyelerde bulunucam inşallah. çünkü bahsettiğin tüm ürünleri aldım, şarjlı elektrik süpürgeside vardı, güzel çıkarsa onuda tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2009, 15:58:04 Gönderen: SPoRTeXHauST »
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2009, 21:20:47 »
devran arada temizlik gunu falan yapalım  :D

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Mayıs 2009, 20:02:01 »
Ben jant, torpido, tavan, döşeme, cilalı şampuan vb. ürünler sipariş ettim geçenlerde. 01 Mayıs olmasyadı bugün elime ulaşıcaktı fakat yarına kaldı sanırım. En geç pazartesi günü ben sana güzel tavsiyelerde bulunucam inşallah. çünkü bahsettiğin tüm ürünleri aldım, şarjlı elektrik süpürgeside vardı, güzel çıkarsa onuda tavsiye ederim.
tamam abi beklıyorum haberini kaça maloldu sana
 nerden sipariş ettın yer ve ınternet adresi ?
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2009, 20:05:44 Gönderen: devran »

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2009, 20:04:54 »
devran arada temizlik gunu falan yapalım  :D
tamam aga her pazar bornavadayım gelcem temızlık yapcaz dış kısım ve motor benım içini sen temızle(dosemelerıde sana kattırdım ;D ) en sevmedıgım sey doseme temızlıgı  ;D bezler-fırca-kova-su-deterjan  senden haaa kalıte bez al cimrilık yapma  :D diğer ürünler benden...

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2009, 20:31:00 »
tamam aga her pazar bornavadayım gelcem temızlık yapcaz dış kısım ve motor benım içini sen temızle(dosemelerıde sana kattırdım ;D ) en sevmedıgım sey doseme temızlıgı  ;D bezler-fırca-kova-su-deterjan  senden haaa kalıte bez al cimrilık yapma  :D diğer ürünler benden...
merak etme masrafdan kacınmayız ben her hafta doseme silersem sende cila yaparsın ona gore :D :D

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2009, 20:32:45 »

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2009, 22:26:33 »
pasta ve cilayı belco alın derim çok kaliteli bi üründür.