Gönderen Konu: satılık golf C toplamaya değer...detaylar ve resimler syf:1  (Okunma sayısı 26081 defa)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
arkdaşlar aracı biliyorsunuz..gidişi olsun kaporta olarak çürüğü olmayan kapalı garaj aracı. ilk elden... isteyene detaylı resim yollayabilirim... ben yapamıyorum artık ne usta var nede parça.. araç sert kullanılmıştır kabul ediyorum fakat düz yolda... dağ bayır gezen bir araç değildir.. üzerindeki karbüratör pierburg un 2000 motor performans araçlarında kullanılan bir karbüratördür. yakıt 1. meme % 10 2. memesi ise %20  büyütülmüştür. ilk iki vides 7000 devir çevirebilen bir araçtır. devir yükselirken özellikle 5000 ve üzeri normal karbüratörlerdeki gibi performans düşüşü olmaz.yakıt olarak ise 1 yıl önceki benzin fiyatı ile 40-50 kuruş yakıyodu.(yüklenince) arkasındaki çeki demiri ve elektrik tesisatında sıkıntı yok. 5 ileri sorunsuz geçişli FF Şanzuman vardır vede 4-2-1 headers vardır. iç döşemesi orjinal.
aracın sadece sol kapıdan hasarı vardır. kaza esnasında kapı camı bile kırılmamıştır. kesinlikle önden kazası yoktur. zaten mk1 de önden kazası olan çok rahat belli olur. ön taraftaki şasenin orjinal kıvrımlı şeklini hiçbir kaportacı orjinal şekline getiremez. eğer şasenin ön panele bağlanan uç kısmı dümdüz ise bilinki aracınız önden yemiş demektir. dıştan boya atılmıştır kaportaya zımpara değmemiştir.
araç 2 seneden fazla bir süre kapalı garajda yatmaktadır. 2 yıldır muayenesi yoktur. vergi ve sigorta tamdır. fiyat pazarlıksız 3000 liradır. çalışır durumdadır fakat aracı yürüterek götürmeniz söz konusu olamaz. kesinlikle restore etmeye değecek bir araçtır.

« Son Düzenleme: 04 Kasım 2012, 20:59:44 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: satılık golf C az masrafı var ama toplamaya değer....
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2011, 18:08:48 »
Dede yadigari orjinal temiz tek kazası ufak kapıya bir darbe ben biliyorum olduğu zamanı vs. motor karbüratör canavar ve bu fiyata çok uygun gidecek erhan neden böyle düşük yazdın? :bekleriz:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2011, 21:01:49 »
Dede yadigari orjinal temiz tek kazası ufak kapıya bir darbe ben biliyorum olduğu zamanı vs. motor karbüratör canavar ve bu fiyata çok uygun gidecek erhan neden böyle düşük yazdın? :bekleriz:

canım kardeşim haklısın ne desen de yeridir ama sende biliyon yatıyo köyde 4 aydır kontak bile açılmadım. o şekilde kalcağına meraklı olan bir arkadaş hayata döndürürse çok daha hoşuma gider. kim bilir belki ilerde sattığım kişiden geri alırım:)

Çevrimdışı GARAJ 01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2011, 19:06:53 »
Merhaba Erhan abi ben Adanadan fırat Mk1 düşünüyorum ama daha karar veremedim aracının ilk el olması orjinal olması ve hiç lpg takılmaması benim ilgimi çekti :) Aracı alsak mesela orda muayene yaptırabilirmiyiz çünkü Adanaya gelene kadar yakalanırız :)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2011, 20:30:04 »
kardeşim ben sana tüm dürüstlüğümle söylüyorum o şekilde adanaya kadar gidemezsin. ayna felan yok. ben bu zamana kadar hiçbir zaman yolda kalmadım ama adana bayağı uzak mesafe.  nerden biliyorum çünkü askerliğin acemiliğimi adanada yaptım :) ya olurda yolda kalırsan kulağımı çınlatmanı istemem :D muayene işine gelince ben sana aracın satışını vereceiğim için çevirmede aracı yeni aldığını söylersin bişey olmaz. araca muayene yüzünden hiç cezai işlem uygulanmadı bu sebeptende aracın bağlanması gibi birşey söz konusu değil. 3 kez muayeneden araç ceza alırsa 4. de araç bağlanır diye dedi bizim trafikçi polis abilerimiz.dediğim gibi kardeşim sen sana daha yakın mesafelerden araç bak bence...
aracı zaten en iyi bilen ercihan.araç ilk el türkiyede nadirdir ilk el olarak. o yüzden herşeyini biliyorum. 08.2000 tarihinde almanyadan dedemle giriş yaptılar 11 senedir de bende. okul, üni derken araç zaten kapalı garajda durdu. şuanki boyanın altında orjinal boyası var üzerine sprey boya ile boya attık. anlayacağın daha orjinal saç ından 1 mm bile eksilmedi. çürük felan belki çok az çamurlukta vardır ama gerçekten çok az. aracın iç resmi var temizlik yaparken çektiğim ordan da görebilirsin. motor konusunda hassasım karbüratörümü resimde görmüşsündür. marş dinamosu sıfır akü sıfır vs. biraz baskı balatada sorun var zaten kesin alıcak biri gelirse aracı üzerindeki baskı balata ile vermem değişir sıfırı ile veririm. diyeceğim Fıratım sana daha yakın mesafelerden bak gelirsin araç hoşuna gitmez sonra o yolu bidaha geri dönmek adama koyar..
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2011, 20:35:52 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2011, 20:37:28 »
Valla mk1 orjinal motor karbüratör güzel ufak tefek masrafları çıkabilir ama nihayetinde 30 senelik araç mk1 ler hangisini alsan hepsinde bu masraflar çıkacaktır ben Erhana kızdım hatta piyasada ne mk1 ler var turşu bu fiyata satılıyor neden bu fiyata yazdın diye .
mk1 ile ilgili sorunlarında her türlü yardımcı oluruz dostum kafan rtahat olsun o konudada ;)

Çevrimdışı GARAJ 01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2011, 20:53:28 »
Eyvallahhh  ;)  peki nasıl bi araba motor kaporta falan biliyosan bi anlat sana zahmet  8) akşam akşam yoruyorum ama kanım hızlı akmaya başladı  :D
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2011, 21:01:33 Gönderen: GARAJ 01 »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2011, 20:57:19 »
sahibinden ilanındaki son 4 resim güncel hali kaportalık masrafı yok sadece belki çamurluklarda gizli çürük çıkabilir yada marşpiyellerde buda golf mk1 lerin kronik sorunudur zaten her mk1 bir kere yaşar bu hastalığı benimki 2 kere yaşadı gerçi :D
motor canavar yağ filan yakmıyordu en son ;) sadece baskı balata isteyebilir.
araç orjinal daha önce hiç toplanmadı diye biliyorum ;) dede yadigari bir araç daha ne anlatayım valla erhanın araba diri bir mk1 ;) toplamaya değecek mk1 leren ;)

Çevrimdışı GARAJ 01

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2011, 20:58:43 »
 saolasın Erhan abi burda var bi tane 3500 istiyo motor 1 sene dayanmazmış baskı balata istiyor ve bir çok eksiği bende orjinal almak için seninkine baktım daha çok araştırmam lazımm :)
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2011, 21:02:13 Gönderen: GARAJ 01 »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Şubat 2011, 21:00:47 »
  VOLKSWAGEN GOLF DEBRİYAJ SETI 1975-1983
debriyaj setinin de fiyatı bu kadar arkadaşlar  :tamamdir
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2011, 21:01:35 Gönderen: ercijuana »

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2011, 12:49:32 »
sahibinden ilanındaki son 4 resim güncel hali kaportalık masrafı yok sadece belki çamurluklarda gizli çürük çıkabilir yada marşpiyellerde buda golf mk1 lerin kronik sorunudur zaten her mk1 bir kere yaşar bu hastalığı benimki 2 kere yaşadı gerçi :D
motor canavar yağ filan yakmıyordu en son ;) sadece baskı balata isteyebilir.
araç orjinal daha önce hiç toplanmadı diye biliyorum ;) dede yadigari bir araç daha ne anlatayım valla erhanın araba diri bir mk1 ;) toplamaya değecek mk1 leren ;)
   VOLKSWAGEN GOLF DEBRİYAJ SETI 1975-1983
debriyaj setinin de fiyatı bu kadar arkadaşlar  :tamamdir
ercihanım gerekli tüm açıklamaları yapmışsın  :) ben samsundayım o yüzden giremedim. diplomayı alayım dedim ama vermediler  :D debriyaj olayı dediğim gibi kesin alacak olan biri gelirse o şekilde vermem aracı ben taktırır öyle veririm. ama dediğim gibi adanaya gitme olayı biraz sıkıntılı...

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2011, 15:16:40 »
güncell

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Mart 2011, 03:52:35 »
güncell

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Mart 2011, 17:12:51 »
bu kadar orjinal ve yürür durumda herhangi bir araç için çok ucuz bi fiyat, ilgilenen varsa biçilmiş kaftan :tamamdir