Gönderen Konu: Tuning Türkiye Dergisi Aralık Ayı Sayısı (VW Golf GTI Tüm Serileri)  (Okunma sayısı 21485 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Deniz ben Hdi motor almasaydım qucik alacaktım tek handikap tek kapı olması ve renk seçeneğinde yok :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Deniz ben Hdi motor almasaydım qucik alacaktım tek handikap tek kapı olması ve renk seçeneğinde yok :D

Bugün patronun arabasını kullandım, 4 kapılı, inerken binerken acaip rahatsız oldum, tek kapı olayı korkulduğundan çok daha rahat, bi daha kolay kolay 4/5 kapılı araba almam öyle diyim yani. Renk seçeneğine gelince, haklısın valla ben de gri araba sevmem ama bu araç biraz zorunluluktan alındı, şimdi arabamdan çok memnunum orası ayrı :)

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
    • Profili Görüntüle

306 ile mk 3 karşılaştıranlara diyorumki bizim arabamız daha oturaklı ve agırdır..
hız konusunda kalkısta bi boy fark atıyor ama uzun yolda işler degişiyor..

European Car of the Year 1992 (Avrupada Yılın Otomobili) ödülünü kazanmıştır.
VW Golf GTI, dünyanın ilk GTI'ı olmasının yanı sıra bu sınıfın da yaratıcısıdır.
Which?  dergisi En iyi aile otomobili..
vw için ilk ödül kazanan araba...
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2010, 13:31:22 Gönderen: mehmetk »
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
mehmet abi olaya son noktayı koymus kim ne derse desinnn :saygılar

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
mehmet abi olaya son noktayı koymus kim ne derse desinnn :saygılar
Her arabası alçak olan arabası savrulmayacak sanıyor bizim burdada bi 106 GTI var bindim bi ara senin aracın çok yüksek hızlı giderken savrulur diyodu gördük kimlere neler oluyor en son sğ kapı koılçağımı sıkmaktan yamulttuğunu hatırlıyorum  8)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
Doğru,106 GTI go-kart arabası gibidir kullanması acaip zevkli ve seri bir araçtır. Bizim Mk3 GTI onun yanında biraz ağır abi modunda kalıyor. Ama arkadaşım Türkiye'de yaşıyoruz go-kart arabası bu trafikte neyimize  :) piyasaya bakın zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız bir tane kazasız 106 GTI varmı  :D Sağlamlık ve kalite olarak laf söyletmem Mk3 GTI'a 2,5 yıl boyunca bindim.Bir sürü rolling yaptım,106'larla,306'larla Astra GSI'larla vs vs bir sürü çeşit arabayla gazladım ama yeri geldi efendi kullandım gereksiz yere zorlamadım.Aracıma yaptığım tek şey bakımdı. Hiç üzmedim,hiç bozuk yola sokmadım,hiç aşırı zorlamadım,hiç bakımlarını aksatmadım sonuç gazladığım arabalar 2-3 ayda bir şanzuman indirirken,conta yenilerken,piston kol kırarken bir kere dahi hararet bile yapmadan sadece bakımlarını yaptırarak bindim.Yola çıkmam gerekti 2000-3000 km'lik yola alıp benzinimi gittim. Satalı neredeyse 1,5 yıl oluyor Onur arkadaşımızda kaldığım yerden devam ediyor hala tek masrafı 10bin km'de bir bakım. Bana göre iyi araba budur  :tamamdir

aynen katılıyorum arkadaşa....
22 Mayıs Pazar - İzmir buluşuyor...

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
Dergiyi askerde olmama rağmen aldırdım kargoyla yollattım baktım okudum tamam golf 3 gti'ı yerle bir etmişler ama bu 10 saniye üzerindeki hızlanma felan derken golf 2.0 GTi 8 Valf'ten bahsetmişler heralde. Yoksa 16 V hiç hiç fena değil yani sıradan bir gti 16 valf iyi kaldıramayıp vites kaçırsan bile en kötü vereceği değer 9 saniye civarındadır heralde hızlanması. Ama yinede o bir efsane.  :tamamdir

Çevrimdışı ufkks

• einen einzigen Wunsch, Golf
    • Profili Görüntüle
dikkat edin golf serisinde golf 6 dışında aracın ön ve arka kısım uyumluluğu ve hat çizgileri ayrıca aracın ön arka ve yan sağa bakışlarında ben buyum diyen mk3 dışında araba varmı Allah aşkına...şimdi formula aracınınmı albenisi var mk3 mü :t

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Dergiyi askerde olmama rağmen aldırdım kargoyla yollattım baktım okudum tamam golf 3 gti'ı yerle bir etmişler ama bu 10 saniye üzerindeki hızlanma felan derken golf 2.0 GTi 8 Valf'ten bahsetmişler heralde. Yoksa 16 V hiç hiç fena değil yani sıradan bir gti 16 valf iyi kaldıramayıp vites kaçırsan bile en kötü vereceği değer 9 saniye civarındadır heralde hızlanması. Ama yinede o bir efsane.  :tamamdir

cem senin nekadar kaldı.. şafak kaç  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
cem senin nekadar kaldı.. şafak kaç  :)
58 gün kaldı başka yok :) Ömrümü tüketti ama askerlik varya 23 yaşındayım ama 35 gibi hissetmeye başladım şu son zamanlarda :D Neyse gelelimde şöyle bi golf yükleyelim ya yürüsün GTI'ımız evlere şenlik  :halazn:  :tamamdir