Gönderen Konu: 10.5 sn 0-100 arası diyo 1.6 sr motor için sizce ne kadar doğru...  (Okunma sayısı 13337 defa)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
Ama devirden düşmesi demek durup kalkmak demek golf için GTI hariç.. ;) Özellikle 1.6lt. SR için..
Das Auto..

Çevrimdışı MURAT0154

• Profili Görüntüle
kullanmayı bildinmi o hondaları elinde mısırla aynadan seyredersin   :)(marka fanatikliği yapmıyorum yanlş anlaşlmasın ama bu arabaların dilinden anlayark kullanmak gerek kmseye kötü şöför demiyorum alınmasın kimse iş debriyajda bitiyo honda hafif olduğndan debriyaja daha kolay adapte oluyosn kolay ayarlıyosn rahat kalkıyo golfte daha farklı oluyo durum kasa ağır ama gayet güzel tokatlanıyo golfle civic:)
gole de hondaya da toyotaya da çk bindim hiç mısır koçanı ile izlediğim olmadı. bence senin izlediklerin kandi halinde gidiyordur. seni geçmeye çalışmıyordur.(arkadaşımın bolu dağına çıkarken 1.4 motorlu lpg li 206 ile passat 2.0 tdi yi tokatladığı gibi) bence golf demek serilik demek değildir. golfmotoru sağlamlığı  kasası yol tutuşu freni ve duruşu ile bilinir. golfle frene basınca hondayı önünde kayarken göreceğin kesindir ama gaza basınca arkanda göreceğine inanmıyorum.

Çevrimdışı MURAT0154

• Profili Görüntüle
1.6 ve o kasasına gore bakabılırsek seri dıyebılıyırz en hızlı arabalarıda kullandım bizzat hız nedir gördüm keşfettim biçok kez kalkışlarda seri bir araba değil tamam surat arabasıda degılde valla ne golf 3 le nede golf 4 le segmentındekı araclara hıc benı mahcup duruma dusurmedı yanı kullanısa baglı belkı onlar ıyı degıldı ama duzgun arablar performansıda kendıne gore yeterlı hatta ustunde bıle ne 1.6 nın sonunda t sı var nede tsı nede gtı 1.6 sr kodlu motoru var 8 v beklenılenın en ustunde verılerı saglıyor bıze arac dıger guclendırılmıs motorlu desteklı arabaların 0 100 une ::) bakılırsa cok cok iyi bence 3000 4000 300 hlık arabaların bıle 0 100 en dusuk 5.0 sanıye bunların ıcınde 8 sanıyede tamamlayanıda var gorsel bır bakışdır bora da daha hantal dıyorlar golf le arasında elle tutulabılır kılo farkı var ama bızım mılletımız bı kotuledınmı arabayı ole kalır cruzede agır dıyorlar agır tamam ama keyıflı bır araba gıdıyorda yanı uzmuyor cok bısey bekleyen 1.6 t ınsıgnıa alsın ımkanlar secenekler bırcok sekılde sunulmustur surat hız beklıyorsanda hersey bende var para hırs ofke r 32 bulup ona bıncen yapcak bısey yok
evet 1.6 8 V motora göre çuk iyi ama bu modelinde seri olduğu anlamına gelmez. aynı modeldeki honda ve toyotalardan geridedir. tabiki sürate gelince güven vermesi ve yol tutuşu ile ikisini de tokatlar. kısa mesafede dalaşılmaz.

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
gole de hondaya da toyotaya da çk bindim hiç mısır koçanı ile izlediğim olmadı. bence senin izlediklerin kandi halinde gidiyordur. seni geçmeye çalışmıyordur.(arkadaşımın bolu dağına çıkarken 1.4 motorlu lpg li 206 ile passat 2.0 tdi yi tokatladığı gibi) bence golf demek serilik demek değildir. golfmotoru sağlamlığı  kasası yol tutuşu freni ve duruşu ile bilinir. golfle frene basınca hondayı önünde kayarken göreceğin kesindir ama gaza basınca arkanda göreceğine inanmıyorum.
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir +1453
Das Auto..

Çevrimdışı cybertronics

• Daha iyisi yine bir VAG'dır
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK4 1999 1.6 AKL & Audi A6 2008 4.2 Quattro
Ama devirden düşmesi demek durup kalkmak demek golf için GTI hariç.. ;) Özellikle 1.6lt. SR için..

Tabi hatta birde motoru durdurup soğutup yeniden çalıştıralım  :)
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2011, 21:22:25 Gönderen: cybertronics »
Daha iyisi yine bir VAG'dır