Gönderen Konu: Golf 4 ten vazgeçip jatta almak  (Okunma sayısı 8656 defa)

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 ten vazgeçip jatta almak
« Yanıtla #14 : 03 Şubat 2012, 10:44:19 »
rica ederiz arkadaşım tanıdığına güveniyorsan ki çok da önemli değil ama sağlam bir motor ustası ve kaportacın varsa göster dediğinden başka birşey çıkmazsa al güle güle tepe tepe de kullan. keşke banada öyle golfümün üstüne 1000 tl verip alabileceğim bir jetta çıksa çok güzel olur. nerde 2002 golf nerde 2006 jetta. donanımlarını bilmiyorum gerçi ama eşdeğerdir bence...
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Şubat 2012, 10:54:53 »
aracım
2002 model golf 1.6 - 16 valf comfortline atlantik mavisi (lacivert)
120.000 km
8 hava yastığı
abs
dijital klima
ön arka kol dayama
landirenzo tüp
4 adet yazlık hız lastiği 4 adet kışlık lastik
09-03-2013 muayene
roadstar rd 8000 double teyp-dokunmatik (tv-navigasyon-cd-mp3 kumanda)
geri görüş kamerası
elektrikli-ısıtmalı ayna
manuel vites
zenon far
iç aydınlatma ve bagaj lambalar beyaz
koltuklarda yırtık deforme yok tavanda sarkma yok
camlar 2 numara film
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2012, 10:56:37 Gönderen: bennecyim »

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #16 : 03 Şubat 2012, 12:13:58 »
5 yaşında araç yıl başına 30.000 km yapmış.. şirket aracı felan herhalde
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Şubat 2012, 12:21:53 »
5 yaşında araç yıl başına 30.000 km yapmış.. şirket aracı felan herhalde
ben golfle 1 yılda 20.000 yaptım.  :) araç şirket aracı değil ilk sahibi bayan , bu km yi nasıl yapmış bilmiyorum ancak araç istanbul aracı. ben alırsam 3. sahibi olacağım.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Şubat 2012, 13:17:55 »
2006 araç 6 yaşındadır. ya 2005 6. aydan sonra yada 2006 nın 6. ayına kadardır. o yüzden 6 yaşında. senede 25000 eder ki ben bile aracı alalı 13 şubatta 1 sene olacak 10000 yapamam derken 14000 km yol yaptım. işyerim ile evim arası 2.5 km gitgel 5 km ama bazende eşimi bırakıyordum onunkiyle beraber gitgel 20 km oluyordu. ama benim uzun yol çok. karaman konya arası 110 km ve ben hiç değilse ayda 1 kesin gittim geldim ki bu sayının 2 3 olduğuda oldu. ayrıca karaman'dan adana'ya (800 km), karaman'dan ankara'ya (800 km), karaman'dan afyon'a 2 kere (1200 km), karaman'dan nevşehir'e (500 km) ve karaman'dan istanbul'a (1600 km) gittim geldim. o da benim gibi iş için olmasa da böyle şehir şehir gezen biriyse bence normal km. başka şehirde çalışıp haftasonları memlekete gidip gelmiş de olabilir. keşke uzun yol olsun o km. bakımları da düzgün yapıldıysa hiçbir şey olmaz. istanbul araçlarını pek sevmem inşallah şehiriçinde pek kullanılmamıştır. baskı balataya mutlaka baktır.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Şubat 2012, 13:20:44 »
jettaların midline ları da standart donanım olarak senin golfle hemen hemen aynı. bildiğim kadarıyla 8 yada 10 havayastığı çift bölgeli dijital klima, esp olabilir yüksek ihtimal, hız sabitleyici opsiyon olarak alınmış olabilir. diğer ıvır zıvırları zaten söylemeye gerek yok elektrikli ısıtmalı ayna bilmem cart curt gibi mesela. onlardan eksik olanı yoktur.

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 03 Şubat 2012, 13:21:58 »
2006 araç 6 yaşındadır. ya 2005 6. aydan sonra yada 2006 nın 6. ayına kadardır. o yüzden 6 yaşında. senede 25000 eder ki ben bile aracı alalı 13 şubatta 1 sene olacak 10000 yapamam derken 14000 km yol yaptım. işyerim ile evim arası 2.5 km gitgel 5 km ama bazende eşimi bırakıyordum onunkiyle beraber gitgel 20 km oluyordu. ama benim uzun yol çok. karaman konya arası 110 km ve ben hiç değilse ayda 1 kesin gittim geldim ki bu sayının 2 3 olduğuda oldu. ayrıca karaman'dan adana'ya (800 km), karaman'dan ankara'ya (800 km), karaman'dan afyon'a 2 kere (1200 km), karaman'dan nevşehir'e (500 km) ve karaman'dan istanbul'a (1600 km) gittim geldim. o da benim gibi iş için olmasa da böyle şehir şehir gezen biriyse bence normal km. başka şehirde çalışıp haftasonları memlekete gidip gelmiş de olabilir. keşke uzun yol olsun o km. bakımları da düzgün yapıldıysa hiçbir şey olmaz. istanbul araçlarını pek sevmem inşallah şehiriçinde pek kullanılmamıştır. baskı balataya mutlaka baktır.
bilgilerin için teşekkür ederim. şuan golfü alacak arkadaştan olumlu bi haber gelsin, jettayı alıp servise götüreceğim eksper bi rapor çıkarsın, adamın dediğinin dışında bişey çıkacağını sanmıyorum.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2012, 13:23:38 Gönderen: bennecyim »

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 03 Şubat 2012, 13:23:28 »
roadstar rd 8000 double teyp-dokunmatik (tv-navigasyon-cd-mp3 kumanda)

bundan memnunmusun. harita düzgün çalışıyor mu. ve herhangi bir ek çerçeve almadan sadece üst boşluk kısmı sökünce direk montaj yapılıyor mu. soketler uygun mu araçtakine?

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 03 Şubat 2012, 13:27:07 »
bilgilerin için teşekkür ederim. şuan golfü alacak arkadaştan olumlu bi haber gelsin, jettayı alıp servise götüreceğim eksper bi rapor çıkarsın, adamın dediğinin dışında bişey çıkacağını sanmıyorum.

allah gönlüne göre hayırlısını versin kardeşim inşallah yoktur başka birşey. ama bence sen arkadaşını bekleme hemen götür olmazsa olan 50 tl ne olur. sonra sen almaktan vazgeçersin o arkadaşın niyetlenmiş olacak yazık olur ona.

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 03 Şubat 2012, 13:29:25 »
bundan memnunmusun. harita düzgün çalışıyor mu. ve herhangi bir ek çerçeve almadan sadece üst boşluk kısmı sökünce direk montaj yapılıyor mu. soketler uygun mu araçtakine?
teyp güzel ancak hd ekran değil o yüzden dokunmatk çok süper değil çözünürlük sanırım 800*400 den düşük kaç olduğunu hatırlamıyorum. idare eder geri vites kamerasıda takabilirsin.haritada sıkıntı yok. teyp tam oturuyor üst kısmı çıkarınca, teybin kendi çerçevesini takmak yeterli ek bi çerçeveye gerek yok.

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 03 Şubat 2012, 13:29:40 »
allah gönlüne göre hayırlısını versin kardeşim inşallah yoktur başka birşey. ama bence sen arkadaşını bekleme hemen götür olmazsa olan 50 tl ne olur. sonra sen almaktan vazgeçersin o arkadaşın niyetlenmiş olacak yazık olur ona.
+1