Gönderen Konu: Ramses Lpg  (Okunma sayısı 3540 defa)

Çevrimdışı AFiLLi.

• Profili Görüntüle
Ramses Lpg
« : 24 Şubat 2014, 13:55:26 »
Arkadaşlar Benzinle Artık Araca Binemez Oldum.20 liralık benzinle falan artık bir yerlere gidemez oldum.Bu zamana kadar aldığım hiç bir araca 1 yıldan fazla binmedim.Bir Türlü Bir Neden Çıktı hep sattım.Bu Nedenden Dolayı ramses sıralı lpgyi düşünmeye başladım.Simit tankla fiyatı 700 lira ve 2 yıl garantisi var.2 yılda binmeyeceğime göre ankara dışınada pek gitmiyorum ramses mantıklı geliyor siz bu konuda ne düşünürsünüz ? Daha önce taktıran varmı ?  Amcamda ford fiesta var 1.25 motor 2 yıldır ramsesle kullanıyor sorun yok diyor ama kararsızım işte

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
Ynt: Ramses Lpg
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2014, 15:14:51 »
Ben araba alacak olsam ne kadar temiz olursa olsun üzerinde ramses takılı arabayı almazdım...atiker taktır bari.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2014, 17:24:44 »
madam uzun binmiycen taktır ama satarken yeni taktırdım falan deme yoksa soru işaretleri cıkmaya baslar :)
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2014, 21:33:42 »
Arabayı satana kadar LPG kendini karşılayacak mı ?
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2014, 00:12:50 »
Bence satıcağın zaman alıcak kişiyide düşün ben mesela ilk defa senden duyuyorum bu markayı kimbilir daha kimler duymadı yani bunu birde bakım yaptırırken araması var.O yüzden atiker yaptır daha iyi.En azından tüm şehirlerde bilgisayarka ayar yapılabiliyor.
JazzBlue Mk4 Golf

Çevrimdışı AFiLLi.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2014, 12:35:13 »
Arkadaşlar ankarada duyulan bir marka diğer illerde pek duyulacağını sanmıyorum şimsek otogaz takıyor.Ben Ankara Dışına pek çıkmıyorum.Ankara İçindede bilgisayardan ayarı yapabiliyorlar.Ama Söylediklerinizde haklısınız.Söylediğim gibi sadece düşünüyorum kesin bişey yok.Atiker konusuna gelince 1100 lira olmasından dolayı mantıklı gelmiyor.1200 e lavoto 1250 ye zavoli takıyorlar.yani o fiyatlara çıkınca atikeri 100 lira için taktırmak mantıklı gelmiyor bana.

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2014, 13:11:39 »
Bende zavoli var ve çok memnunum kesinlikle tavsiyem olur.
JazzBlue Mk4 Golf