Gönderen Konu: mk1 parçalar..  (Okunma sayısı 3337 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
mk1 parçalar..
« : 16 Mart 2009, 00:22:39 »
Arkadaşlar merhaba,

uzun zaman sonra ilk nazarlığımı gecen gece sinyalsiz u dönüşü yapan bi vectranın söför kapısını içeri gömerek yaptım.Tamponu kırdık tabi,metal kısa tampon oldunu bildiğiniz yer varmı?Ayrıyeten uzun süredir pek alış verişim olmadı araca fazla binemediğim için,ön tamponun plastik aksamının fiyatı ndr son zamanda alan oldumu?Birde bir yerde bizim orjinal sinyallerin camı beyaz olanı satılıyordu hatırlıyan varmı?Teşekkürler şimdiden...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Ynt: mk1 parçalar..
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2009, 00:25:29 »
geçmiş olsun abi, önemli bi vaziyet yoktur inşallah...

Çevrimdışı musa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2009, 08:19:04 »
geçmiş olsun.esin ticarette vardı beyaz sinyal

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Mart 2009, 10:34:57 »
Gerçektende çok geçmiş olsun Cem abi eğer şu beyaz sinyallerden(şeffaflardan) nerde olduğunu bilen varsa bilgilendirirse çok makbule geçer teşekkür ederim
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2009, 10:42:37 »
Gerçektende çok geçmiş olsun Cem abi eğer şu beyaz sinyallerden(şeffaflardan) nerde olduğunu bilen varsa bilgilendirirse çok makbule geçer teşekkür ederim

Kardeşim sendeki bu panjur varya onun bana sağ taraf çerçevesinden lazım bulabilirsen sana beyaz sinyal yollıym.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Mart 2009, 13:38:42 »
geçmiş olsun Cem, yapabileceğimiz bir şey olursa bir telefon yeter

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Mart 2009, 00:36:08 »
çok sağolun arkadaşlar önemli bir şey değil,en azından benim açımdan değil  >:D karşı tarafın kapı cam ne ararsan göçtü gitti:)tamponun sağ kulağı kırıldı,sinyal,far birde sağ çamurluk çıta boyundan öne doğru göçtü.bodrumda elini nereye atsan fara değiyor zaten ayrıyeten angelli tipten kutusunda bekliyor.Çamurluksa zaten 3-4 ay evvel almış kenara bırakmıştım..aracı satayım derken toplıycam artık heralde bu sefer..alacak olduğum parçaları almışken iilerini alayım diye sormak istedim..teşekkür ederim tekrar ilginize..amca ayrıyeten thanks..