Gönderen Konu: ford mondeo 2.0 trend  (Okunma sayısı 5241 defa)

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
ford mondeo 2.0 trend
« : 18 Ağustos 2011, 03:54:43 »
arkadaşlar bende 1997 polo 6n hb ac 75hb 8v var model yükseltmek istiyorum internetten biraz araştırdım 2001 model ford mondeo 2.0 trend yeni kasa buldum 126.000 de sizce bu arac nasıldır fiyatı 17 lira sizce alınırmı yakıtı nasıldır encok düşündüren yakıt ama bildiğim kadarıyla büyük motorlu araçlar uzun yolda düşük devirde yüksek hız yaptığı için az yakıyor sizce almalımıyım yakıt konusunda görüşleriniz nedir bu fiyata bir çok özelliği var full+full sanruf hariç bu arada bütcem maksimum 17 lira büyük arabalara merak saldım bu ara makam aracı gibi görüşlerinizi bekliyorum vwtr arkadaslarım?
YİĞİTSEN USLANDIR BENİ :D

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: ford mondeo 2.0 trend
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2011, 23:39:05 »
Dostum o dediğin büyük hacimin az yakama olayı nasıl oluyor açıklayım ayagına hakim olup altındaki 75 hp gibi kullanırsan az yakar (örn. polo ile bu 100le gidiyorum yine 100le gideyim dersen)...ama kullanamassın o yüzden büyük motor istisnalar harici hep çok yakar.bununla kendini kasarak çatlatarak 250 kuruş yakarsın 1.2 ile dervir kesicilere sokarak 180krş yakarsın.Benim bi arkadaşın babasında var 2002  Mondeo Ghia 2.0 otomatik babası öyle tin tin kullanıyoki araba 250krş falan yakıyo tüpte.Ghia sını bulursan al derim Trend biraz kofti bi donanım ama Ghia nın her kösesinden bi özellik bi güzellik çıkıyo duruşuda bi başka.