Gönderen Konu: GOLF MK1 FİTİLLERİ  (Okunma sayısı 4931 defa)

Çevrimdışı ahmancar

• Ahmet Halit MANCAR
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1 & Mk4
GOLF MK1 FİTİLLERİ
« : 15 Ağustos 2010, 04:47:31 »

ARKADAŞLAR MERHABA ERDOĞAN OTO'DAN FİTİLLERİ ALDIM AMA BİR TÜRLÜ UYDURAMADIK MAALESEF MAĞDUR OLDUK FİRMAYLA KONUŞTUM HERKESE GÖNDERİYORUZ BİR SORUN OLMUYOR DEDİ AMA FORUMDA OKUDUĞUM KADARIYLA HERKESTE AYNI SORUN VAR BEN DENİZLİDE'DE ARAŞTIRMA YAPTIM KENDİ ÇAPIMDA BELKİ DUYMUŞSUNUZDUR DENİZLİ'DE UĞURLU OTO CAM VAR TÜRKİYEDEKİ HEMEN HEMEN EN BÜYÜK CAM FABRİKALARINDAN ONLARA DA SORDUM SAĞOLSUN ONLAR DA ARAŞTIRDILAR AMA BİR TÜRLÜ BULAMADIK YARDIMCI OLSAK BİRBİRİMİZE NERDEN BULACAĞIMIZ HAKKINDA
Mancarlar Torna

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
Ynt: GOLF MK1 FİTİLLERİ
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2010, 12:09:54 »
yardımcı olurum ama açık söyliyim çok para .

Hangileri tam lazım .

Mesela ön cam fitili 160 170 tl
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2010, 20:45:25 »
demek ki herkese aynı yalanı söylüyor bu herifler...

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2010, 21:13:27 »
bende aldım kapılar bile kapanmadı kilidin 2.dili tutmadı hiç hava deliği falan açtık ama olmadı.orjinaline döndük yine.

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2010, 21:56:36 »
Valla benimde en acilinden iki kapıya fitil bulmam lazım orjinal varsa çıkma falan lütfen banada söyleyin :)

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2010, 23:23:39 »
yani malum şahıstan ürün alıp ta paranızı çarçur etmeyin derim ben....
bende aldım kapılar bile kapanmadı kilidin 2.dili tutmadı hiç hava deliği falan açtık ama olmadı.orjinaline döndük yine.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2010, 23:52:20 »
Cam fitilleri konusunda pek sıkıntı yok. Çoğu pro çalışan camcı bu fitilleri uydurma yapıyor ve orjinalinden farkı kalmıyor. Tek sıkıntı kapı fitillerinin kalın ve sert olmasında. Bunlarında tersi düzü var takarken dikkat etmek ve gerdirerek takmakta fayda var ama nekadar gerdirsenizde kapılarda hafif aralık kalıyor..

Benim ön arka cam fitilim traktörlerin kabin fitilidir ve görünümü orjinalden daha güzel.. Kapı camlarınında sıyırıcı ve sıkıcı lastikleride esin tic. temin edebilirsiniz onlardada sorun yok..

Ön arka ve yan arka camlarını custom taktırırsanız maliyeti en fazla 80 TL tutar ve hepsi bir örnek olur.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2010, 00:15:45 »
Cam fitilleri konusunda pek sıkıntı yok. Çoğu pro çalışan camcı bu fitilleri uydurma yapıyor ve orjinalinden farkı kalmıyor. Tek sıkıntı kapı fitillerinin kalın ve sert olmasında. Bunlarında tersi düzü var takarken dikkat etmek ve gerdirerek takmakta fayda var ama nekadar gerdirsenizde kapılarda hafif aralık kalıyor..

Benim ön arka cam fitilim traktörlerin kabin fitilidir ve görünümü orjinalden daha güzel.. Kapı camlarınında sıyırıcı ve sıkıcı lastikleride esin tic. temin edebilirsiniz onlardada sorun yok..

Ön arka ve yan arka camlarını custom taktırırsanız maliyeti en fazla 80 TL tutar ve hepsi bir örnek olur.

Çok güzel bilgiler :) Bunları alman ingiliz forumlardada paylaşalım :)
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2010, 17:35:49 »
yasin abi hani bizim fitillerden bi haber yok mu....
yani malum şahıstan ürün alıp ta paranızı çarçur etmeyin derim ben....
abi ne oldu bizim fitil işi