Gönderen Konu: Polo stop farı ?  (Okunma sayısı 5112 defa)

Çevrimdışı sercanaydin35

• Profili Görüntüle
Polo stop farı ?
« : 08 Şubat 2011, 00:22:41 »
abilerim ve arkadaşlarım aranıza yeni katıldım. 22 yaşındaym öğrenciyim 97 model 6n polom var. arka stop farlarının sinyal renkleri ve qeri vites renqi hiç hoşuma qitmiyo.. arka stoplar komple kırmızı yapabiliryim bide öğrencilik hali pek falza maddi açıdan zorlasın istemiyorum.. sizce nasıl yapabilirm stopları çıkarıp sprey boyayla içerden kırmızıya boyasam olur mu ? bilgileriniz için şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo stop farı ?
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2011, 00:56:01 »
olur
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2011, 09:32:17 »
folyoda kaplayabilirsin

Çevrimdışı mmcakmak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2011, 12:09:03 »
Ben dışarıdan en açık tonda, grip film çektirdim 10 numra oldu. sen de kırmızı renkte çekebilirsin..

En güzel tarafı da sıkılırsan beğenmezsen çıkarabilirsin.. çünkü yapıp da beğenmeme riski var.. bunun öyle bir riski kalmıyor..  ::)
İranlı bir şair der ki;  aşka uçma kanatların yanar;

Mevlana der ki; aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar!..

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2011, 18:07:49 »
Bende çok önceleri hyundai getz marka aracım vardı onunda arka stoplarına kırmızı folyo çekmiştim süper olmuştu.Görsel olarak polo 6n2 stopları gibi kıpkırmızı 10 numara bişey olmuştu ama gel gelelim dezavatajlarına.Geri vitese takıyordum araç akşam arkası kapkaranlık normalde bembeyaz arkaları aydınlatan geri vites lambası kırmızı renk oldugu için arkamı göremiyordum.Sağ yada sol sinyal veiryordum trafikte tam bir tehlike  turuncu yerine kırmızı yanan bi sinyal hele hele birde gece zaten arka park lambaları ve stop yanında yanıp sönen  sinyal lanban kırmızı oldugu için hiç anlaşılmıyordu ve anlıyacagın  1  ay içersinde söküp orjinaline dönüş yapmıştım.Anlıyacağın güzel oldu derken bu dezavantajlarla karşı karşıya kalmıştım.Karar senın en güzeli kırmızı folyo çek bak beğenmessen sökersin ama sakın farını boyama.!!!!!

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2011, 18:21:10 »
Bende çok önceleri hyundai getz marka aracım vardı onunda arka stoplarına kırmızı folyo çekmiştim süper olmuştu.Görsel olarak polo 6n2 stopları gibi kıpkırmızı 10 numara bişey olmuştu ama gel gelelim dezavatajlarına.Geri vitese takıyordum araç akşam arkası kapkaranlık normalde bembeyaz arkaları aydınlatan geri vites lambası kırmızı renk oldugu için arkamı göremiyordum.Sağ yada sol sinyal veiryordum trafikte tam bir tehlike  turuncu yerine kırmızı yanan bi sinyal hele hele birde gece zaten arka park lambaları ve stop yanında yanıp sönen  sinyal lanban kırmızı oldugu için hiç anlaşılmıyordu ve anlıyacagın  1  ay içersinde söküp orjinaline dönüş yapmıştım.Anlıyacağın güzel oldu derken bu dezavantajlarla karşı karşıya kalmıştım.Karar senın en güzeli kırmızı folyo çek bak beğenmessen sökersin ama sakın farını boyama.!!!!!

:tamamdir :tamamdir :tamamdir