Gönderen Konu: satılık kullanılmış "blaupunkt sevilla mp38 variocolour" mp3 cd player  (Okunma sayısı 2347 defa)

Çevrimdışı ozkan golf4

• Profili Görüntüle
selam arkadaşlar
Aracı aldığımda üzerinde gelen sahibinin daha sonradan araca uygun yetkili sevisten alıp taktırdığı blaupunkt sevilla mp38 variocolour
marka mp3 cd player i satıyorum.
Yeni pioneer usbli cd mp3 player aldığım için boşa çıktı.
Ekran rengi değişebiliyor. Golf 4 vs ile tam uyumlu kırmızı ve mor- mavi renginde.
Benim kafama takılan ve yeni teyp almama sebep olan aletin cd seçmesi. bazı cdleri ısrarla tanımıyor. benim beğendirebildiğim 2 tane cd oldu mp3.
belki lazeri falan kirlenmiştir, uğraşamadım. arka bağlantıları 8li iki adet iso pini ,20 pinli cd changer bağlantısı anten bağlantısı ve ortada kızağa geçen bir çıkıntı var.
cd changeri olan veya almayı düşünenlere  orjinal ekipman ile tamamlamak isteyenlere sanırım çok uygun olur. bahsettiğim RW- CD seçme olayı dışında bir sorunu yok. tertemiz. ön panel çıkabiliyor.

fiyat 100 tl düşünüyorum. Az mı çok mu? orjinali çok pahalı oluyor sanırım bunların,  satılmazsa zaten aracı satarken tekrar üzerine takıcam. Ben kartaldayım,
İstanbul Anadolu yakasında elden teslim etmeyi tercih ederim.
inşallah birinin işine yarar.

« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2011, 20:03:36 Gönderen: ozkan golf4 »