Gönderen Konu: Lgciler, aranızda prins taktıran kullanan var mı?  (Okunma sayısı 9177 defa)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
Ynt: Lgciler, aranızda prins taktıran kullanan var mı?
« Yanıtla #14 : 07 Aralık 2011, 10:08:19 »
gani kardeşim olayı güzel özetlemiş 1999-2001 yılları arası hollanda menşeili ohg marka lpg montajı ve piyasadaki
atiker vb markaların montajını yapıyorduk bizi ençok hırpalıyan atiker ve voltrandı daha sonra atiker bir nebze kaliteyi
düzeltti ama dünyada lpg sistemlerinde hollandalılar gerçekten öncü ve kalitelidir.inanın geçen sene elim çok dardı sakarya
elbirliğe gittiğimde atiker takacaktım 1000/10 taksit mantıklıydı ustanın dediği bizi ve kendini uğraştırma arkadaş madem sektörü
biliyorsun almışken üç beş hesap yapma prins takalım memnun olmazsan geri sökeceğim.alper hocam inan arabam 15.000-17.000 tl.
piyasası olan bir araç ama ben 2000 tl hic acımadan üzerine taktım çünkü şans faktörüne güvenemedim.sizin atiker tercihinizden dolayı
yargılayamam montajınızın düzgün olması aracınızın optimum şekilde yürümesi beni memnun eder. :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı serhaty

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 07 Aralık 2011, 15:47:33 »
Bu forumu işte bu yüzden seviyorum.
Başka forumlarda bu tip yazışmalarda kavga çıkar, konu kapanır ama bu forumda karşı tarafı kırmadan durumu gayet güzel açıklayan cevaplar verilebiliyor.

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Aralık 2011, 16:18:32 »
İnsanlar gibi forumlar da olgunlaşıyo, arada ufak tefek sorunlar olsa da genel havayı değiştirmiyo..

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2011, 23:17:05 »
Bu marka hep diğerlerinden pahalı görünüyo, kullanıcı yorumlarını merak ettiğimden konuyu açtım, prins ya da teleflex taktıran, bilen, kullanan var mı?
kardeş teleflex i iyi incelemeni tavsiye ediyorum.
1-montaj monifolt motordan ayrılarak montaj (çok önemli motor içine capak vesaire kaçmıyor)
2-benzin enjektörleri gibi direk monifolt üzerine lpg enjektörler monta ediliyor.(enjektör ile monifolt arasında pilastik boru yok) performas açısından çok önemli.
bence bu iki konu çok önemli prins çok iyi ama bu iki konu dağada iyi gibi
prins ve teleflex iyi incelemen gerekir.
peki sen ne karardasın?

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Aralık 2011, 09:45:39 »
İnsanlar gibi forumlar da olgunlaşıyo, arada ufak tefek sorunlar olsa da genel havayı değiştirmiyo..
eski üyeler olarak fazla kişi değiliz o yüzden bu forumda fazla kırıcı olmamak lazım gerek alper gerek
gani benim takip ettiğim kadarıyla üyeliği eski ve paylaşımcı insanlar :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Aralık 2011, 12:57:55 »
kardeş teleflex i iyi incelemeni tavsiye ediyorum.
1-montaj monifolt motordan ayrılarak montaj (çok önemli motor içine capak vesaire kaçmıyor)
2-benzin enjektörleri gibi direk monifolt üzerine lpg enjektörler monta ediliyor.(enjektör ile monifolt arasında pilastik boru yok) performas açısından çok önemli.
bence bu iki konu çok önemli prins çok iyi ama bu iki konu dağada iyi gibi
prins ve teleflex iyi incelemen gerekir.
peki sen ne karardasın?
Şu an sadece araştırıyorum, şu ana kadar öğrendiğim kadarıyla  işin içindekiler ve kullananlar ya prins ya da teleflex diyolar..