Gönderen Konu: park ampülü değişimi  (Okunma sayısı 17356 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: park ampülü değişimi
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2012, 13:00:52 »
İlla ki takıcam diyosan gel dinle şu kardeşini git taktır sanayide  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 15 Nisan 2012, 22:17:34 »
taktım arkadaşlar teşekkürler gayet basitmiş.
ama şanstan lambalar fos çıktı
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Nisan 2012, 22:18:48 »
Samet kardeşim, hadi o arkadaş geç kalmış, ama ben baştan zaten söyledim sana alma hemen patlıyor diye...
1 musibet 1000 nasihat ikilisini bir kez daha yaşamış olduk kardeş yaa:)
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Nisan 2012, 22:52:46 »
bende bugün geri vites lambasını,park lambasını,fren lambasını değiştirdim.sağ taraf kolay oldu ama arkada sol tarafta tank olduğu için sol tarafın lambalara giden kapağı açamadım.ama tankı tutan lastğin vidalarını söküp tankı yan çevirdim ve lambalara ulaştım.toplamda 4 lamba değiştirdim.Aracım resmen trafik canavarıymış.gerekli olan lambalar yanmışyormuş.neyse hallettik.

Arkadaşlar sağ tarafın sinyal lambasının girdiği sarı bir küçük yuvarlak plastiği kırdım.Sinyal lambası o sarı küçük plastiğin içine giriyormuş.İçi toz olmul ıslak mendille temizliyecem derken yapışkan yerlerinden kırıldı.Şimdi bu arka sağ stop lambasını komple sökmem lazım.Arkada lambalara giden plastik kapağı açınca 3 adet vida gördüm.sanırım 8-9 anahtar açar.Onları sökersem stop lambayı kopmle çıkarturmıyım acaba?