Gönderen Konu: HID xenon H7 8000K  (Okunma sayısı 14358 defa)

Çevrimdışı Evrenos

• Profili Görüntüle
HID xenon H7 8000K
« : 17 Eylül 2008, 16:23:04 »
SeLam arkadaslar ben az önce HID xenon H7 8000K taktırdım poloya. bunun hakkında biLgisi oLan varmı tanıdıgım bir parcacıdan aldım bunu önerdide birde size sormak istedim. fiyatı 350 ytl

Çevrimdışı Evrenos

• Profili Görüntüle
Ynt: HID xenon H7 8000K
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2008, 16:43:05 »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2008, 23:06:14 »
Hayırlı olsun.Fiyatı pahalı yalınız, çin malı ise 1,5 - 2 set fiyatını vermişsiniz malesefki..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Evrenos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2008, 23:54:14 »
cin maLı olup olmadıgını nasıL anLarız:? ayrıca bu xenonLarın calısması sistemi nasıLdır. acıkcası cokta memnun kaLmadım ya farlarım ayarsız yada bunlar güzeL değiL eski sarı farlardan tek farkı bunların beyaz oLması... Birde arac icindeki far ayar düğmesi benim calışmıyormu yoksa cokmu agır haraket ediyor anlamadım cok fonksiyonu yok gibi ne indiriyor ne kaldırıyor farları bu konuda deneyimi oLan yardımcı olabilirmi. Polo 2004 basicline
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2008, 23:56:34 Gönderen: Evrenos »

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2008, 01:23:44 »
Birde arac icindeki far ayar düğmesi benim calışmıyormu yoksa cokmu agır haraket ediyor anlamadım cok fonksiyonu yok gibi ne indiriyor ne kaldırıyor farları bu konuda deneyimi oLan yardımcı olabilirmi. Polo 2004 basicline

Aracınızı hafif loş ortamda veya aksam uzeri 1-2 metre uzaktan bir duvar önune park ediniz ve kısa farlarınız yakınız, farlarınız olusturdugu aydınlatma çizgisini gözünüz ile belirlkeyip, bu sure zarfında aracınızın far ayar dugmesi ile oynayınız, hafifce farlarınızın belirlediği çigi duvar uzerinde hareket edicektir, eğer hiçbir şekilde bir oynama yoksa aracınızın far yukseklik ayar motor sisteminde bir sorun vardır...

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2008, 02:44:51 »
veyahut benim gibi gösterge ışık seviyesi ayarını, far yuksekligi zannediyorsunuz. oyuzden oynama olmuyor :D (aracı aldıkdan 2 hafta sonra farkettimki o gösterge ışıgı seviyesini ayarlıyormuş. tabi ben ihtimal bile vermiyordum. cunku yeri tam far seviyesi için :) )

Çevrimdışı Evrenos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2008, 03:27:54 »
bu farlar ısındıkca verim artarmı:? şuanda cokta memnun oldugum söyLenemez

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2008, 03:56:57 »
o paraya 3 set alabilirim h4 olmamak kaydıyla :)xenonlar belli bir süre sonra tam rengine kavusur 60 saat civarı bir süre olması lazım tam emin olmamakla birlikte.güle güle kullanın.

Çevrimdışı tuningTR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2008, 15:17:45 »
çin malı xenon ların hepsi aynı sadece kutusu farklı.. Oto Edirnekapı da 110 ytl de kampanyada..

Çevrimdışı Evrenos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Eylül 2008, 15:25:47 »
bugün aldıgım xenonu söktürdüm. başka bi elektirikciye sordum bunu pahalıya almışsın en fazla buralarda 200YTL aLırsın dedi ayrıca xenonda hata yok takılmasda teknik hata var dedi nedir dedim hatası xenonlarda ışık veren yerin hepsi dışarıda kalmıyor farın önündeki mercek engelliyor o merceginn acılması lazımki ışıgı tamamen versin dışarıya dedi. sizce mantıkLımı? yada polosuna xenon taktırıp mercegi actırmadan kaliteli ışık alabilen varmı?

Çevrimdışı fanatic06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Eylül 2008, 17:17:24 »
bugün aldıgım xenonu söktürdüm. başka bi elektirikciye sordum bunu pahalıya almışsın en fazla buralarda 200YTL aLırsın dedi ayrıca xenonda hata yok takılmasda teknik hata var dedi nedir dedim hatası xenonlarda ışık veren yerin hepsi dışarıda kalmıyor farın önündeki mercek engelliyor o merceginn acılması lazımki ışıgı tamamen versin dışarıya dedi. sizce mantıkLımı? yada polosuna xenon taktırıp mercegi actırmadan kaliteli ışık alabilen varmı?

onu söyleyene selam söyle.. keklemiş bence seni... bende de mercekli far var ve xenon dan başlarda memnundum. aynen çin malıydı ve 140 ytl vermiştim...  şimdi söktüm ve rahatladım... gözünü seveyim sarı ışığın :)   birincisi  xenon olacaksa çok kaliteli olmalı... ikincisi kelvin değeri yükseldikçe mavileşiyor ve patlama ve gösterme olayı çok daha güzelleşiyor...
düşük model araçlarda çakma xenonlar olmuyor olmuyor olmuyooorrr....  :t
ELEŞTİRİ, GİZLİ HAYRANLIKTIR....

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Eylül 2008, 17:51:00 »
Baltacı satı  ustalara bi örnek daha..Akşam akşam ii gitti hee  :D :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Evrenos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Eylül 2008, 19:32:28 »
benim sarı farlar göstermiyor gösteriyorr. onun icin xenon taktırmıssım iyi gösteren sarı yada her neyse normal ampuller varsa onu takayım. yada göstermesi için bi çare. gece yolculugu yapamaz oldum resmen:(

Çevrimdışı Evrenos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Eylül 2008, 19:41:54 »
kaLiteLi sağLam ışık veren sarı oLması daha iyidir tavsiye edebileceginiz bir model marka varmı? arac polo 2004. kısalar h7 uzunlar h1