Gönderen Konu: Trendline hakkında yardım  (Okunma sayısı 3701 defa)

Çevrimdışı adalmaz

• Profili Görüntüle
Trendline hakkında yardım
« : 25 Ocak 2009, 00:07:38 »
öncelikle herkese merhaba arkadaşlar donanım konusunda trendline modeli için hava yastığı sürücü ve yolcu artı ön yan hava yastıklar yazıyor önyan dedikleri nerde oluyor aynalar içinde elektrikli ve ısıtmalı demiş bu ısıtma olayı varsa nasıl çalışıyor aynada rezistans var ama standart olabilir vede son zamanda amortisör değiştiren yada serviste ön arka 4 amortisör fiyatı bilen varsa 2009 için yazabilirmi    saygılarımla...
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2009, 00:09:15 Gönderen: G60 »
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: Trendline hakkında yardım
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2009, 00:37:04 »
Hava yastiginda on yan dedikleri on koltuklarin yan tarafinda oluyor.
Aynalarda isitma varsa evet dogrudur isitmalidir.Bunun ayarini surucu kapisindaki ayna ayar digmesini orta kademeye getirerek yapabilirsiniz.zaten 3 kademedir.Yukariya cevirinde sol ayna ayarlanir, ortada kalirsa isitma devrededir, asagi cevirince sag ayna ayarlanir.Benim aracimda da bu mevcut ama ben golflerde bunun comfortline da oldugunu biliyordum demekki yanlis biliyormusum.
Amortisor icin servisten fiyat aliniz.Sonucta amortisor ayni olsa da iscilik maliyeti farkli olabilir.En iyisi bir telefon acip sormak.

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2009, 18:37:36 »
benim aracım trendline comfortline dan temel farkı yol bilgisayarı+dijital klima olmaması cok da önemlimi bence değil ayrıntı sonuç itibari ile

amortisör fiyatları için    http://www.parcatreni.com/index.php?p=list&kat1sel=2&pk_id=17&k_id=146

ben aracımın sağ sol salıncak fişekleri+sağ sol rot kollarını değiştirdim işçilik dahil 90 ytl ödedim +20 rot balans ayarı

bu arada yan hava yastıkları koltıkların yan tarafında fakat koltuklarda kılıf varsa oralara delik açtırmanda fayda var
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2009, 18:39:13 Gönderen: cesimoglu »

Çevrimdışı Gerge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2009, 22:25:18 »
Ekleme yapmak gerekirse, ayna rezistanslari kendi basina devreye girmiyor. arka cam rezistansi calisirken surucu kapisinda ki kumandayi ayna rezistansa getirmelisin. (yanlisim varsa duzeltin) ozetle once ana rezistans devreye girmeli, sonra aynalar devreye giriyor.

ayrica o kumandada sag/sol ayna ayari ve ayna rezistansi disinda bir isaret daha var ki o ozellik trendline da mevcut degil. aynalari park halinde otomatik olarak kapatiyor/aciyor. trendline kullanicilarinin kafasini karistiran ancak aktif olmayan bi isarettir.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2009, 16:43:24 Gönderen: Gerge »

Çevrimdışı VOLKAN_EMİR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2009, 18:32:35 »
benim aracım trendline comfortline dan temel farkı yol bilgisayarı+dijital klima olmaması cok da önemlimi bence değil ayrıntı sonuç itibari ile

amortisör fiyatları için    http://www.parcatreni.com/index.php?p=list&kat1sel=2&pk_id=17&k_id=146

ben aracımın sağ sol salıncak fişekleri+sağ sol rot kollarını değiştirdim işçilik dahil 90 ytl ödedim +20 rot balans ayarı

bu arada yan hava yastıkları koltıkların yan tarafında fakat koltuklarda kılıf varsa oralara delik açtırmanda fayda var

Bu sitedeki parçalar orjinal mi yan sanayi mi?
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza!

Çevrimdışı adalmaz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2009, 18:23:48 »
eyvallah arkadaşlar ositedeki parçalar orjinal değil sanırım onuda artık servise arar sorariz 4 amortisör 4 lastik değişimi  :tamamdirve ön takım bakımı yaptırıcam insaalah bu baharda 1000-1500 arası kurtarırısak iyi ama epey gider artık
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.