Gönderen Konu: Let The Game Begin!  (Okunma sayısı 146976 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Losty's Yoghurt :)
« Yanıtla #112 : 14 Haziran 2009, 21:31:28 »
karoser taşıyıcı parçalar neymiş ve nasıl çatlak/kırık?

Ya o TUV de çalışan adamlar zaten usta olsalar TUV de durmazlar giderler kendilerine mekan açarlar kendilerine kazanırlar... Aracın arka taban sacında 2 yerde zararsız çürük var.... Şasi lerde bir gıram çürüme yok... Sadece araçları lifte kaldırırken kirko yerlerinden değilde etek birleşim yerlerinden bastıkları için oralar eziliyor ve pas yapıyor onlarıda şasi olarak görüyo mallar... Tam sopalıklar bana deseler ağız burun dalarım orda zaten... Lanet olası adamlar bi gram ustalıkları yok...

Bugün moralim çok bozuldu...

dün akşam tam benzinliğe 100 mt kala benzin bitti. neyse gittim bidonla aldım, koydum. marş bastım çalışmadı, gıy gıy gıy, akü mort oldu. arkadaş geldi, takviye ettik, gıy gıy gıy, gene çalışmadı ... alla alla dedim, filtreyi söktüm, karburatore yukardan benzin koydum az az vere vere çalıştırdım. benzin aldım, araba tekleye tekleye çalışıyodu. köye gittim o şekilde, gece çıktım, çalıştı ilk seferde, bu sefer normal çalışıyordu. gönene geldim, bıraktım. bu sabah bastım tık çalıştı. gezdim gezdim, geldim. bıraktım, bastım bu sefer gene çalışmadı. ikindiden akşama kadar uğraştım, be yukardan koydum benzini, be filtreye çektim agzımla, onu yaptım bunu yaptım.. yok çalışmadı. anlamadım ya.. cok moralim bozuldu. saat gibi çalışan araba, 800 km tık yapmadı, bi benzin bitti, nevri döndü. ağlıcam ya..

Depo full boşaldı dipteki bütün pisliği borulara taşıdı ve tıkandı malum araça çok uzun yıllar benzin yüzü görmemişti...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 14 Haziran 2009, 21:33:53 »
geçmiş olsun o zaman ne diyelim.olur böyle şeyler sahip değişikliklerinde herkes başka türlü kullanıo arabaları e sıfır da olmadığı malum.neyse bundan sonra sen iyi bakarsın.bi daha da benzinsiz bırakma yoghurt u :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 14 Haziran 2009, 21:41:11 »
Geçmiş olsun İlker abi neyse bunuda hallederiz İnşallah :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 14 Haziran 2009, 21:41:55 »
geçmiş olsun o zaman ne diyelim.olur böyle şeyler sahip değişikliklerinde herkes başka türlü kullanıo arabaları e sıfır da olmadığı malum.neyse bundan sonra sen iyi bakarsın.bi daha da benzinsiz bırakma yoghurt u :)
Cihan abi senin Tuv ne zaman kısmetse ::)

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 14 Haziran 2009, 21:55:34 »
2010 mayıs falan daha çok var rahat rahat geçeriz ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 14 Haziran 2009, 21:57:15 »
2010 mayıs falan daha çok var rahat rahat geçeriz ;)
İnşallah vede kısmetse bu taz bende giricem merak etmeyin kavga fotolarını gönderirim :D

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 14 Haziran 2009, 21:58:52 »
aracında eksik yoksa ki pekte yok gibi görünüyo bi sorun çıkmaz gökhan cım ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 14 Haziran 2009, 23:00:33 »
aracında eksik yoksa ki pekte yok gibi görünüyo bi sorun çıkmaz gökhan cım ;)
Uzaktan davulun sesi hoş gelir Cihan abim ama bide gerçekleri bilsen açıklanamyacak şeyler ::)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 14 Haziran 2009, 23:07:23 »
Uzaktan davulun sesi hoş gelir Cihan abim ama bide gerçekleri bilsen açıklanamyacak şeyler ::)

:) :) :) :) :) :) :) Ne olan karanlık işler çevirmişin gibi anlatıyon... Naptın arabaya bak merak ettik şimdi :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 15 Haziran 2009, 11:55:10 »
Kör istedi 1 göz allah verdi 2 göz... Ah ilker ahhhh.. Aracın isim babası olduk ama çaktırmadan evlatlıkta ettin bize bunu... :) :) Şu ahalime bak iş yapçaz derken evdende yiyoz paparayı üstümdeki tişörtü daha ogün geymiştim be.. :D

« Son Düzenleme: 15 Haziran 2009, 11:57:54 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 15 Haziran 2009, 14:17:41 »
ehehe :)

bu arada yogurdun kapışı arızalanmış. öğlende zar zor çalıştırdım, tam sanayinin önüne geldik, giderken stop etti, kaldı,iteledim dükkanın önüne. kuzene bıraktım bakalım akşam gidip bakıcam. ordan da kaportacının önüne çekip bırakcam, tabanı halletsin diye. bu arada bende aynalara cam kestirmeye çalışcam :) yarın da taban :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 15 Haziran 2009, 16:06:27 »
 Kapış arızalandığında 2000-2500 devirlerde kesiklik yaptırması lazım... normal aracı stop etmesine sebep olmaması gerek..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 15 Haziran 2009, 16:13:08 »
o dedigini de yapıyodu. ilk calıstırma esnasında benzini vermiyo dedi. ne bilem bişeler soledi işte.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 15 Haziran 2009, 22:08:12 »
esindeki angel dağamı güzeldi ne  ;D