Gönderen Konu: BU ARAÇ ALINIR MI?... ÇOK ACİL...  (Okunma sayısı 18138 defa)

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
Ynt: BU ARAÇ ALINIR MI?... ÇOK ACİL...
« Yanıtla #28 : 03 Ağustos 2009, 00:26:20 »
NecatiNural;
Ben 6 ay önce ilk aracimi aldim alana kadar 2 ay arastirdim ve temiz arac bulana kadar neler cektim.
Istersen 19000 tl ye 2004-2005-2006 model Golf bulabilirsin önemli olana aracin temiz olmasi. Ya degiseni vardir, yaa takla atmistir v.b bir cok onemli hatasi olabilir.

Benim tercihim 99 model olsun ama temiz olsun hic degiseni olmayacak ufaka tefek lokal boyalar kabul edile bilir.Yani 2003 hataliysa ben 99 u alirim. Senin 2003 model golf de bir dümen olabilir.

Daha oncede belirttim araci guvenilir bir VW serv,ste A-Z ye kadar kontrol ettir, Degisen varmi, Boya durumu nedir, Km orjinalmi, aracta herhangi bir ariza durumu varmi( Bilgisayara baglaniyor) Alttan filan darbe almismi. Arac bunlardan geciyorsa birak 19000 tl yi 20000 tl bile verilir. Zira 2003 model temiz km si dusuk ve 20000 tl civarlarinda  bir Golf e uzun suredir rastlamiyorum.

arkadaslara sor bakalım.  askaroğluuu
  99 model otomatik vites 19.000
68 binde 2003 model manuel vites comfortline 19.000
hangisinin alınması daha mantıklı.
yada onlar hangisini alırlar..
bak böle bir soruyu açıyorum.
ilgilenirsin artık.

Çevrimdışı necatinural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 03 Ağustos 2009, 05:33:36 »
cemele
dostum dediğin gibi aracı bugün yani pztesi günü servise alıp taratacam.
ciddi bir hatası olmadıktan sonra aracı garanti alıyorum.
askaroğlu
74 modelde olsa önemli değil. golf gollftur. ayrıcalığı burada yatıyor. diğer üst modelleri kötülemi bırak. bu tavrın golfçüler arasında hoş karşılanmaz.
aracını 16 ya alırım. ne dersin

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #30 : 03 Ağustos 2009, 20:53:10 »
Alıntı
Kişilerin özel mülklerine saygı duymak adına, sahibinden.com ve benzeri gibi sitelerde bulunan ikinci el oto ilanlarını, ilan sahibi dışında veya izni olmaksızın paylaşan mesajlar ve konular silinecektir.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."