Gönderen Konu: iş arıyorum  (Okunma sayısı 7224 defa)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
iş arıyorum
« : 07 Kasım 2009, 18:22:50 »
  Biraz farklı olucak ama arkadaşlar iş arıyorum bildiğiniz iş varmı acaba ??? ( İST./ ANADOLU yakası )

17/11/1989 doğumluyum
Askerlik durumum ; tecilliyim açık öğretim okuyorum
Servis şirketinde 1.5 yıl ofis elemanı (muhasebe) olarak çalıştım
Tekel de muhasebe üzerine staj yaptım 8 ay
Tesco-kipa da 3 ay satış temsilciliği yaptım ( beyaz eşya, elektronik, ev ağletleri)
Bir ajansa bağlı olarak Coca-cola firmasında şöförlük yaptım ( 2 sezonluk)  toplam 7 ay
Oto Alım/Satım ( evrak takibi ruhsat plaka çıkarma )
Teka puro fabrikisında normal işçi olarak çalıştım 4 ay
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: iş arıyorum
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2009, 19:01:38 »
Sen bi bulma işi zaten unut USA  :t :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2009, 19:11:17 »
Sen bi bulma işi zaten unut USA  :t :D
sağlam işe girsem baba banktan kredi çekip alırım zaten iç beklemem ::) :p

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2009, 19:53:11 »
Allah gönlüne göre versin nediyim malum krizde var ama neyin nerde çıkıcağı hiç belli olmuyo  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2009, 00:09:41 »
güncelll :'(

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2009, 21:58:58 »
güncel >:(

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2010, 19:30:38 »
lanet olsunki gene güncel >:(

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2010, 20:23:09 »
internetten başvuru yapıyor musun büyük kurumlara? ben ilk başvurduğum, ilk sınavına girdiğim, ilk mülakatına girdiğim yere yaklaşık 500 kişi içinden seçilen 3 kişiden biri olarak girdim. Öyle aman aman vasıflı da sayılmam. Şansını dene bence ;) ümidini yitirme, ben ne zaman başvuru yaptığımı bile hatırlamıyordum sınava çağırdıkları zaman :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2010, 20:25:10 »
büyük yerler askerlik istiyor tecil ettim bakalım market işi var gene boş durmaktan iyidir

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2010, 20:34:16 »
büyük yerler askerlik istiyor tecil ettim bakalım market işi var gene boş durmaktan iyidir

askerliği bende yapmadım. aşağı yukarı aynı yaştayız. market işi tabii ki boş durmaktan iyidir ama büyük bir kuruma kapağı atarsan askerden sonra çok işine yarar adı bile ;)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2010, 20:59:52 »
kurum derken can ?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2010, 21:36:27 »
Abimde tecil ettirdi şoförlük düşünüyo ama askerlik istiyorlar oda markete attı kendini meburiyetten zaten marketlerde bunu istiyo genç çalışabilecek delikanlılar  ;)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2010, 21:46:05 »
kurum derken can ?

mesela benim işim hazır olmasına rağmen (kendi aile şirketimizde) ben okuduğum okul gereği (marmara üni -bankacılık) bankalara başvurdum. ilk başvurumu Finansbank'a yapmıştım. sınavı mülakatı geçtim teklif geldi ve hemen kabul ettim. Sedat'ın da bu gibi durumlarda parayı düşünmeyip büyük bir holding ya da A.Ş.'ye ya da iştirakine girmesi lazım. ben çok memnunum, maaşımın dışında; yol, yemek, prim (maaştan daha yüksek tutarda oluyor ortalama bir performans gösterdiğinde), iş seyahatlerinde yaptığın tüm masraflar, altımda araba, ssk, özel sağlık sigortası gibi imkanları var... 1. ayım dolmak üzere, askere gidene kadar bir şekilde bu kurumda kalıp askerden dönünce de yükselme amaçlı çalışmalara başlayacağım.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2010, 21:48:02 »
mesela benim işim hazır olmasına rağmen (kendi aile şirketimizde) ben okuduğum okul gereği (marmara üni -bankacılık) bankalara başvurdum. ilk başvurumu Finansbank'a yapmıştım. sınavı mülakatı geçtim teklif geldi ve hemen kabul ettim. Sedat'ın da bu gibi durumlarda parayı düşünmeyip büyük bir holding ya da A.Ş.'ye ya da iştirakine girmesi lazım. ben çok memnunum, maaşımın dışında; yol, yemek, prim (maaştan daha yüksek tutarda oluyor ortalama bir performans gösterdiğinde), iş seyahatlerinde yaptığın tüm masraflar, altımda araba, ssk, özel sağlık sigortası gibi imkanları var... 1. ayım dolmak üzere, askere gidene kadar bir şekilde bu kurumda kalıp askerden dönünce de yükselme amaçlı çalışmalara başlayacağım.
Kim tutar seni be Can abim bedaaaavvaaa yiyoz adiyos paraları saçıyos  :D GTI Mk1 de alıyozmu Can abim