Gönderen Konu: iş arıyorum  (Okunma sayısı 7225 defa)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
Ynt: iş arıyorum
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2010, 21:50:43 »
Kim tutar seni be Can abim bedaaaavvaaa yiyoz adiyos paraları saçıyos  :D GTI Mk1 de alıyozmu Can abim

Hedefler büyüdü Gökhan, mk1 alırsam proje için alırım da asıl amacım Scirocco almak  :D ama askerden dönene kadar araba almayı düşünmüyorum açıkçası, önce düzenimi bi kurayım gerisi kolay :)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Ocak 2010, 22:03:22 »
yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. büyük firmalarda sağlanan imkanlarıdan bahsettim (çoğunda var, özellikle bankaların).

markette işe girsen bir geleceğin yok, iki gün sonra çıkarıp çıkarmayacakları belli değil, sigortanı 1 ay yatırıp 2. ay yatırmayacakları belli değil, maaşının yatıp yatmayacağı belli değil. küçümsemiyorum tabii ki markette vs çalışanları. ama bi şansını dene kariyet.net, yenibiris.com gibi sitelerden. Finansbank bu yıl yalnızca direkt satış birimi'ne 300 civarı personel alacak... genelde tecrübesizleri seçip yetiştiriyorlar (benim gibi). şansını zorla, markete ya da başka bir işe girsen bile yine de büyük firmalara başvur ve teklif gelmesi halinde kabul et ;)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Ocak 2010, 22:04:54 »
üyeliğim var oralarda  başvuru yapıyorum yapmıyor değilim ama genelde askerlik istiyorlar bakalım kısmet  :-\
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Ocak 2010, 22:06:17 »
sen takma askerlik olayını, çak tecili (2 yıl olsa yetiyor) bak nasıl çağırıyorlar görüşmeye  :)