Gönderen Konu: Golf mk1 ıcın Alt ust kule gergısı arıyorum on ve arka olarak  (Okunma sayısı 3279 defa)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
Golf mk1 ıcın  Alt ust kule gergısı arıyorum on ve arka olarak? uygun fıyatlı sıfır 2.el fark etmez
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
Golf mk1 ıcın  Alt ust kule gergısı arıyorum on ve arka olarak? uygun fıyatlı sıfır 2.el fark etmez
ön raceland arka noname elimde mevcut ikisi için 350 lira istiyorum.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL

Cahit sanayide yaptırabilirsin benimkiler gibi.. Alt taraftaki çok kolay yapılıyor malzemesine özen göster yeter.. Üst taraf için kule başlarının çerçevesi CNC de kesiliyor onunda maliyeti çok düşük en fazla 20Tl tutar gene ona kullanıcağın malzemenin kalitesi senin elinde...

Benim yaptırdaklarım aynısının tıpkısı ama daha gidip taktırmadım bekliyolar kaportacımda.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
erşan abi bunların ölçülerini sanayide tutturabilir miyiz? hassas işler değil mi bunlar?

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
 :melek:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
erşan abi bunların ölçülerini sanayide tutturabilir miyiz? hassas işler değil mi bunlar?

Ölçü dediğin nedirki altı üstü bir metre ( Rahmetle anıyoruz Barış Manço)

Bide şunu ekliyeyim şu alt gergiyi çok iyi araştırdım ve hakkaten çok önemi var bizim araçlar için özellik ile kısa ve sert süspansiyona geçti iseniz aracın yolda gezmesini istemiyorsanız şart..
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2010, 16:36:08 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
ersan abı ne kdr tutyor bana yaptıra bılırmısn?
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
Bana maliyeti 2 sinin malzeme 40TL olmuştu işçilik vermedim arkadaş diye ama daha kendim gidip taktıramadım.. Hastalıklar dır ev derdidir iş derdidir 20km yolu gidip taktırmaya zaman yaratamıyorum.. O yüzden yaptırma konusunda yardımcı olamıyacam ama dediğim gibi basit işler resimleri göstersen kaportacıya ayarlayacaktır onları..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Bana maliyeti 2 sinin malzeme 40TL olmuştu işçilik vermedim arkadaş diye ama daha kendim gidip taktıramadım.. Hastalıklar dır ev derdidir iş derdidir 20km yolu gidip taktırmaya zaman yaratamıyorum.. O yüzden yaptırma konusunda yardımcı olamıyacam ama dediğim gibi basit işler resimleri göstersen kaportacıya ayarlayacaktır onları..
Bence en yakın zamanda taktır çok fark ediyo ve sizlerde abilerim hakikaten çok fark ediyo  :o
ob ein leben nach dem cabrio ist ???