Gönderen Konu: polomun anteni kirildi  (Okunma sayısı 14381 defa)

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
Ynt: polomun anteni kirildi
« Yanıtla #14 : 27 Mart 2010, 02:15:19 »
Yetkili servise sordunuzmu?
Bazen pahalıdır orda diye düşündüğümüz parçalar yan sanayisindan daha ucuza alınabiliyor.

Çevrimdışı PoLoSs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Mart 2010, 02:50:31 »
Yetkili servise sordunuzmu?
Bazen pahalıdır orda diye düşündüğümüz parçalar yan sanayisindan daha ucuza alınabiliyor.

sordum hocam sormam mi 160 lira cektiler sagolsunlar sadece parca montaj haric

Çevrimdışı mrt611

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Mart 2010, 00:50:46 »
ben  daha önce opel corsa için almıştım sırf  o parçanın altındaki lastik yıpranmıştı diye çubuk hariç 80 tl vermiştim. sanıyorum aynıdırlar. eğer almadıysan bende vardır. yardımcı olurum.

Çevrimdışı PoLoSs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Mart 2010, 02:18:35 »
ben  daha önce opel corsa için almıştım sırf  o parçanın altındaki lastik yıpranmıştı diye çubuk hariç 80 tl vermiştim. sanıyorum aynıdırlar. eğer almadıysan bende vardır. yardımcı olurum.

hocam siparis verdim ya pazartesi gelicek dediler gelsin eger istedigim gibi bisi degilse irtibata gecerim seninle yardimci oldugun icin cok tesekkur ederim.

Çevrimdışı Horrowshow

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Nisan 2010, 19:56:01 »
Hocam aynısından benim golfe de lazım radyom parazit yapıyor,ustam "antenin contası düşmüş,su aldığı için oksitlenmiştir" dedi.Nerede bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de kırık parçanın kaldığı yuvayı atmayın bence.Onu tavandan söküp uygun çaptaki bir matkapla delikte kalan parçayı çürütüp tekrar kullanabilirsiniz.Anten çubukları 5 lira alt tarafı,orjinali atmayın derim.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2010, 20:05:09 Gönderen: Horrowshow »

Çevrimdışı PoLoSs

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Nisan 2010, 02:12:59 »
Hocam aynısından benim golfe de lazım radyom parazit yapıyor,ustam "antenin contası düşmüş,su aldığı için oksitlenmiştir" dedi.Nerede bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Bir de kırık parçanın kaldığı yuvayı atmayın bence.Onu tavandan söküp uygun çaptaki bir matkapla delikte kalan parçayı çürütüp tekrar kullanabilirsiniz.Anten çubukları 5 lira alt tarafı,orjinali atmayın derim.

hocam ben gittim parcacidan yan sanayisini aldim 40 liraya yan sanayi anten yuvasini actim orjinalide actim ikisinin iclerini degistirdim suan hem antenim orjinal oldu hemde sorunum cozuldu sakin 160 lira verip orjinali alma 40 liraya yan sanayisi varr arastir eger bulamiyosan benle irtibata gecc halledelim