Gönderen Konu: Polo 6n  (Okunma sayısı 10141 defa)

Çevrimdışı Çağatay

• çağatay
    • Profili Görüntüle
Polo 6n
« : 15 Haziran 2010, 22:45:13 »
1998 Polo 6n ime xenon far taktırmak istiyorum .
200 lira civarında param var ne marka taktırmamı tercih edersizinz ?

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6n
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2010, 00:03:04 »
fiyatlarını tam bilmiyorum ama mercekli taktırabilirsen onlardan taktır şu sıralar onların hastasıyım :)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2010, 00:11:52 »
ya bu konuda bnde bilgi alabilirsem çok iyi olur , bnde istiyorum , sis lambası dahil yaptırıyım diyorum ama ucuz yollu olsun da istiyorum , galiba çok şey istiyorum  :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2010, 00:18:24 »
ya ben sislere mercekli sis farı yaptırıyorum, fırsatım olmadı gidip taktırmaya, taktırınca fotolarını paylaşırım. Mercekli universal farlardan almıştım, bir de sis farının oturacağı plastik ızgaraları bıraktım ustaya, bakalım nasıl bir sonuç çıkacak merak ediyorum. Tamamlandığında pembe xenon takılmış olacak. Universal mercekli farları 45 liraya almıştım, xenon 150 civarı olması lazım, bir de işçilik dersek, 250 civarı bir masrafı olacak tahminimce, ilgilenen arkadaşlara mercekli farların temininden farların ızgaraya yerleştirilmesine kadar bütün süreçte yardımcı olabilirim, özel mesaj atın  :tamamdir

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2010, 00:19:32 »
ya ben sislere mercekli sis farı yaptırıyorum, fırsatım olmadı gidip taktırmaya, taktırınca fotolarını paylaşırım. Mercekli universal farlardan almıştım, bir de sis farının oturacağı plastik ızgaraları bıraktım ustaya, bakalım nasıl bir sonuç çıkacak merak ediyorum. Tamamlandığında pembe xenon takılmış olacak. Universal mercekli farları 45 liraya almıştım, xenon 150 civarı olması lazım, bir de işçilik dersek, 250 civarı bir masrafı olacak tahminimce, ilgilenen arkadaşlara mercekli farların temininden farların ızgaraya yerleştirilmesine kadar bütün süreçte yardımcı olabilirim, özel mesaj atın  :tamamdir

merakla bekliyorum arkadaşım resimleri , inş istediğin gibi olur  ;)

Çevrimdışı onurgunay35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2010, 13:41:52 »

bende eski arabama almıştım 200 liraya bide taktırıp ayarlattırmıştım 20 lirada o tutmuştu benimkinin markası mfk'ydı 8000k
                                                            Almanlar BMW'yi Mercedes'i Satmak İçin Volkswagen'i Binmek İçin Üretirlermiş...

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2010, 14:18:22 »

ya asıl soruya cevap vermeyi atlayıp alttan başka soruya cevap vermişim, kusura bakmayın  :-\ hocam ben desenli far camı ve h4 farda xenon sevmiyorum, xenon lensli far ile şık oluyor bence, o yüzden size standart farlarla kullanacağınızı düşünerek osram nightbreaker veya muadili bir ürün öneririm, hem aydınlatması çok çok artar aracın hem de çok daha ucuza kapatmış olursunuz. Osram nightbreker'lar bauhaus'ta teki 60 liradan satılıyordu, çifti 120 lira eder, 80 lira da size kalır  :tamamdir

Çevrimdışı onurgunay35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2010, 15:19:39 »
ya asıl soruya cevap vermeyi atlayıp alttan başka soruya cevap vermişim, kusura bakmayın  :-\ hocam ben desenli far camı ve h4 farda xenon sevmiyorum, xenon lensli far ile şık oluyor bence, o yüzden size standart farlarla kullanacağınızı düşünerek osram nightbreaker veya muadili bir ürün öneririm, hem aydınlatması çok çok artar aracın hem de çok daha ucuza kapatmış olursunuz. Osram nightbreker'lar bauhaus'ta teki 60 liradan satılıyordu, çifti 120 lira eder, 80 lira da size kalır  :tamamdir

Dostum benim eski arabamın farlarıda h4 dü ama xenon gayet güzel vuruyodu ben xenondan önce birsürü ampül denedim osram,philips,mtec vs. hiçbiri güzel deildi ve önümü göremiyordum doğru düzgün xenon tadıda vermiyodu onlara verdiğin paraya değmez bence yinede sen bilirsin.

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2010, 15:37:48 »
Dostum benim eski arabamın farlarıda h4 dü ama xenon gayet güzel vuruyodu ben xenondan önce birsürü ampül denedim osram,philips,mtec vs. hiçbiri güzel deildi ve önümü göremiyordum doğru düzgün xenon tadıda vermiyodu onlara verdiğin paraya değmez bence yinede sen bilirsin.
benim desenli far camında xenon sevmeme sebebim tamemen görüntü kaynaklı, xenon bence sadece lensli far ile kullanıldığında göze hoş geliyor, tabi zevkler ve renkler...

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2010, 15:49:27 »
taktıracaksında bir de bunun sökülmesi var trafikçiler geçen milletin aracını bağlamaya başladılar akşam sıkı çevirmeler oluyor hem ceza yiyorsun hem araç bağlanma masrafı birde taktırmak için harcadığın para heba oluyor bence değmez en azından dertsiz başına dert açmazsın

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Haziran 2010, 16:16:32 »
taktıracaksında bir de bunun sökülmesi var trafikçiler geçen milletin aracını bağlamaya başladılar akşam sıkı çevirmeler oluyor hem ceza yiyorsun hem araç bağlanma masrafı birde taktırmak için harcadığın para heba oluyor bence değmez en azından dertsiz başına dert açmazsın

neyi söküyor trafikçiler, lensli farları mı?

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Haziran 2010, 16:34:50 »
neyi söküyor trafikçiler, lensli farları mı?

trafikçilerin sökmediği mi var ?? kafayı takması yeterli , istediği herşeyden ceza yazabilir , film camdan yazar , eksozdan yazar ( ve eksozdan vizeniz de iptal oluyo haberiniz olsun  :t ) , farın içinde çakarlar varsa onlardan yazar vs. ve bu nedenlerden dolayı da arabanızı kapatırlar haberiniz olsun

Çevrimdışı onurgunay35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2010, 18:57:20 »
xenonda yasak arabayı trafikten men etmeye kadar cezası varmış...

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Haziran 2010, 19:06:43 »
zaten aracı trafikten men ediyolar bu cezalarla , örnek veriyim , seni yakaladılar mesela filmden , cezanı yiyosun bi de aracını 3 gün sonasına trafikten men ediyo vve diyo ki 3 gün içinde ilgili bi trafik birimine aracını filmlerini söktürüp götürürsen ve gösterirsen men cezasını kaldırıyo , öbür türlü bi dahaki yakalanışta araç bağlanıyo  ;)