Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1619522 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #3853 : 20 Temmuz 2012, 19:24:07 »
Özal ın özel aracı Mercedes E kasa idi arkadaşlar.. Hatta reklam bile çekilmişti çocukluğumda çok iyi hatırlıyorum..

aynen öyle W 114 kasa 350e idi araba...hatta bu arabaya aşığım dediğini hatırlıyorum Mercedes i için.

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #3854 : 21 Temmuz 2012, 16:30:51 »
Kayserideki Kırmızı GTI alıcı gelmiş test sürüşü felan yapıyorlardı iş yerimin önünde
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3855 : 21 Temmuz 2012, 18:36:47 »
Kayserideki Kırmızı GTI alıcı gelmiş test sürüşü felan yapıyorlardı iş yerimin önünde
o arac uzun zamandır ortalarda sonu ne olacak bılmıyorm guzel duruyo ama ıste... sızın ıs yerınız neresı ne ıs uzerıne :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #3856 : 21 Temmuz 2012, 18:57:26 »
o arac uzun zamandır ortalarda sonu ne olacak bılmıyorm guzel duruyo ama ıste... sızın ıs yerınız neresı ne ıs uzerıne :)

Ben Öğrenciyim.Hemde Sigorta İşi ile Uğraşıyorum.Öğretmen evinin orda
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #3857 : 24 Temmuz 2012, 22:22:56 »
araç bizim alt sokakta duruyor dıştan inceleme fırsatım oldu.. kasası sanırım yeni toplanmış diri duruyordu.. tentenin değimesi gerekli  :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bedavadan-biraz-pahali-cabrio-94512945/detay
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3858 : 25 Temmuz 2012, 15:04:18 »
araç bizim alt sokakta duruyor dıştan inceleme fırsatım oldu.. kasası sanırım yeni toplanmış diri duruyordu.. tentenin değimesi gerekli  :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bedavadan-biraz-pahali-cabrio-94512945/detay

ah bu tenteler zaten :) hep değişcek neyseki benım tentem yakında gelir ve değiştiricem kışa hazırlık :)

canere söyledim belki alır :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3859 : 25 Temmuz 2012, 15:44:03 »

Kapı çıtaları-dodikleri olmayınca çok çıplak kalmış  :) Ama kasa düzgün duruyo Maşallah  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı cnr_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3861 : 26 Temmuz 2012, 00:47:02 »
ah bu tenteler zaten :) hep değişcek neyseki benım tentem yakında gelir ve değiştiricem kışa hazırlık :)

canere söyledim belki alır :)
emrahım saolasın ilgin için.vatandaşla görüştük kaporta boya yeni yapılmış ufak tefek masrafları varmış.ama model düşük geldi bana ve 1.6 tek nokta enjeksiyonlu motora sahipmiş araç.bana göre fiyat yüksek son 7000 dedi. vs vs işte.ben titiz adamım böle bi araba alırsam cok uğrasır cok masraf ederim.o yüzden uzak duruyorum suanlık.

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3862 : 26 Temmuz 2012, 03:10:48 »
kenarda köşede plakalı bitik çürük mk1 varsa alıp 2 sinden 1 tane çıkarmak lazım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-golf-mk1-gti-parca-parca-satilik-93876671/detay

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3863 : 26 Temmuz 2012, 13:35:21 »
emrahım saolasın ilgin için.vatandaşla görüştük kaporta boya yeni yapılmış ufak tefek masrafları varmış.ama model düşük geldi bana ve 1.6 tek nokta enjeksiyonlu motora sahipmiş araç.bana göre fiyat yüksek son 7000 dedi. vs vs işte.ben titiz adamım böle bi araba alırsam cok uğrasır cok masraf ederim.o yüzden uzak duruyorum suanlık.

ver 6500 al ya yakısır sana cabrio :)