Gönderen Konu: Polo 16v . volk rays 15"  (Okunma sayısı 296055 defa)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 1.4 16v(orjın rengıne boyanıyor
« Yanıtla #266 : 18 Aralık 2010, 18:57:55 »
metalik olayı ii olur metalik kırmızı ates gibi yanar massallah :tamamdir

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #267 : 18 Aralık 2010, 19:38:16 »
metalik olayı ii olur metalik kırmızı ates gibi yanar massallah :tamamdir
ınsallah . 2 hafta + 3 günü tamamlamış bulunmaktayız.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #268 : 18 Aralık 2010, 20:18:19 »
Sen aracı bıraktıktan sonra Vw banttaki poloları üretti gemiye koydu tr ye yolladı hatta yolda sattı :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #269 : 18 Aralık 2010, 22:11:01 »
Kırmızı "encıl ayslı" motorum var. onunla gelırım  ::) 8)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 1.4 16v(Son saatler :)
« Yanıtla #270 : 22 Aralık 2010, 00:02:18 »
bugun sabah gıttıgımde boya ıcın hazırdı . son hazırlıkları yapmıslardı . bugun boyandı sanırım aracı gormedım henuz. yarın mekanıge verılıcekmıs. o sırada toplanacak arac. sonrada sol kapı basamagında 2 tane kucuk kabarma vardı. buyumemesı acısından . onlar yapıldı . en son boyanacak. aracın fazla resmını cekemedım fırında parfum sıktık dalgınlıkla  :D

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #271 : 22 Aralık 2010, 00:06:50 »
Aklıma geldide keşke eksoz için yer kestirseydin :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #272 : 22 Aralık 2010, 00:09:42 »
valla aklıma gelmedı pek egzoz dusunmedıgım ıcın . zaten dusundugum egzoz ornek verırsek bır 2006 model passatın egzozu nasılsa aynı o sekıl dusunuyorum .yanı dırek dumduz orjınal egzoz. tek cıkıslı .

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #273 : 22 Aralık 2010, 10:14:48 »
Bencede onur yaptirman iyi olurdu
ADK

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #274 : 22 Aralık 2010, 10:15:35 »
Boşver ya, yaptırırsın sonra
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #275 : 22 Aralık 2010, 11:50:10 »
uzulucek bırsey degıl  yav. yaptırırz tabı :D zaten oyle bı planım yok sımdılık

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #276 : 22 Aralık 2010, 11:56:06 »
Onur dün yazamadım.
Maşallah güzel gidiyor çoğu bitti azı kaldı. Egsoz içinde sona kalsın bence o, halledilir bi şekilde.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #277 : 22 Aralık 2010, 12:02:18 »
onur maşallah tıkır tıkır gidiyor nazar boncuğunu unutma kırmızısı kalp çalacak :)  :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 1.4 16v(helal olsun sıze !!!!
« Yanıtla #278 : 22 Aralık 2010, 15:37:00 »
3 haftadır takıp edıyoruz arabay .herkese gercekten  tesekkur ederım ıyı yorumlarınız ve dıleklerınız ıcın . yaklasık 1 saat once gıttık abımle arabanın yanına . boya kısmına baktık arac yok . mekanıge almıslar yanı boyanmış araba. debrıyaj degısımı ıcın lıfte kaldırmıslar. yaklasık 30 40 metreden gordum arabayı lıftte. ve kapıdakı dalgaları daha ıcerı gırmeden gordum. o an hakkaten aglıcaktım sınırden . asıl hayal kırıklıgı arabanın yanına gıdınce oldu zaten . aracı en üst sevıyeye kaldırdıkalrı ıcın arabanın butnu hatlarını dumduz gorebılıyordum . ve kapıların 2 sıde dalga dalga olmus. boya desenız renk tonu tamam guzel eyvallah fakat ustu portakal kabugu gıbıydı . boya tozları yapısmıs. sol kapıdan bıraz boya akmıs. davlumbazları maskelememısler ıcını boyamıslar . arac kaputuınu ve tavanını goremedım havada oldugu ıcın . asıl merak ettıgım noktalar onlardı . ozellıkle tavan . 3-4 dakıka dondum durdum arabanın etrafında Mevlana gıbı. boya pütür pütür. hani vw araclarının kapıların altında sac olur . demır gıbı . marspıyel kısmı yanı . boya aynı onun gıbıydı. abı dedım kımseye ses etme gıdelım dedım . harbı gıdeılm dedım yoksa kan cıkıcak burda dedım . konusalım oglum dedı . dedım konusmuyoruz gıdıyoruz dedım . o kadar sınırlendımkı anlatamam  .tam cıkarken bırde ne gorelım . sag kapının arka tarafı ezık . yumurta kadar . abı dedım gıdıyoruz cıkalım . tam bındık arabaya gıdıcez. boyacı geldı . gordu bızı . mecbur ındık arabadan. noldu baktınız mı nasıl dedı . hıc ses etmedım . gel beraber bkalım dedım . gıttık yanına . kapıdakı dalgaları gosterdık . bana dıyor kı " arabanın evelıyatı kötü . ona bızım yapabılıcegımız bısey yok " ulan ben sana ne dıyeyım . burda kufur ederımde agzımı bozmak ıstemıyorum . ulan bu arabanın sol kapıdan en ufak bır darbesı yok . actım baktım kapının ıcıne ben . komple soydum arabanın ıcını . işlem goren yerlerı belli arabanın . ufak tefek ezıkler. kaldı kı sol kapıda en ufak bır işlem yoktu . sapasaglamdı . sen bana nasıl bu aracın sol kapısı darbelı . onu bunu bırak daha dun bana " arabanın heryerı orjınal cok duzgun fazla ugrastırmadı benı " dıyosun . eeeeeeeeee o zaman bu ne ? sag kapıdakı ezıgı gosterdık . " bızım ustalar orda cıta oldugu ıcın ezıgı gormemısler dıyor . bu arac 3 haftadır sende. sen nasıl ıs yapıyorsun. bız sana tomarla para verıyoruz . karslıgı bumu . bu arabanın parası benım 2 aylık maasım . bırde bana" . bu araba kadar ugrasmadım hıc bır arabayla dıyorsun. " ugrastıgın buysa ugrasmadıklarını merak edıyorum bu arkadasın. aracın resımlerını cekmedım o sınırle. tam cıkarken işte. arac daha pasta cıla yapılacak . o tozlara zımpara yapılacakmış . boya dumduz olucakmıs. arac resmen elınızı surdugunuzde elınız putur putur balçık gıbı oluyor. nasıl duzelıcek merak edıyorum . dumduz arabanın ıcıne ettıler . sol kapıda cıtanın oralarda çürükler vardı . onlar ıcın sanırım sol kapıya macun atarken duz olan yerlerede yedirdi macunu  ve dalgalı kaldı zımparasını ıyı yapmadı . su anda uzuntuden yıkıldım dıyebılırım . babam bu halını gormedı . soylesem mı dıye dusunuyorum . ama o daha cok sınırlenıcek . o sınırle arabadanda sogucak . sornasını soylemeye gerek yok sanrım . ıcımde %0.1 umut var .  bakalım pasta cılası falanı fılanı yapıldıktan sonra boyası duzelıcekmı . cok merak edıyorum. ınsallah duzelır . ama %0.1 umut var ıcımde.  :'( :'(

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 1.4 16v(helal olsun sıze !!!!
« Yanıtla #279 : 22 Aralık 2010, 15:43:24 »
onurcum geçmiş olsun mu desem ne desem bilemedim valla çok üzüldüm :( babana bence mutlaka söyle, çünkü buraya güvenen dolayısıyla burada ısrar eden babandı, hem babanın da yanılabileceğini göstermiş olursun hem de babanın bu adamlara olan yersiz güvenini bir nebze de olsun kırmış olursun, en azından bundan sonra bu adamların yanına yaklaşmamak için çok haklı sebebin olur, baban da burası konusundaki ısrarını bundan sonra devam ettiremez