Gönderen Konu: Polo 16v . volk rays 15"  (Okunma sayısı 296064 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 1.4 16v(helal olsun sıze !!!!
« Yanıtla #280 : 22 Aralık 2010, 15:50:30 »
bu ne onur böyle ara babanı söyle ustalar böyle yapıyor diye arabasını yiyim burada senin babanın emeği yatıyor biri gelmiş sögüş yapıyor ne perhiz ne lahana turşusu
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #281 : 22 Aralık 2010, 15:52:28 »
Denız abım tesekkur ederım. Her gun dua ettım . her Allah'ın gunu dua ettım guzel olur dıye. olacagı buymus :( su anda hakkaten cok ıcım sıkkın . babama yaptırma dedık ama dınlemedı . dedıgı gene cıktı ama. baba dedım " araba dumduz hakkaten ya , kapıları falan dumduz dedım" oglum boyanınca cıkar dedı . dedıgı cıktı . yapamadılar beceremedıler. babama ben gıdıpde baba sana demıstım dersem . adam uzuntuden kahrolur. o da napsın guvendı ıste. fıyatıda makul geldı ne yapsın adam . ben asıl babam ıcın uzuluyorum . o kadar para harcadık . karsılıgını alamıyoruz hıcbırseyın . guzelım arabamız ne hale geldı . sımdı cıkıyorum evden . tekrar gıdıcem . herseyı resımlıcem . orda bır bayan müdür var dırek onunla konusucam . araba boyatmak gercekten buyuk bır sanatmıs. dumduz arabayı bıle yapamadılar ıste. ne dıyeyım kı ben..
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #282 : 22 Aralık 2010, 15:53:07 »
Nızam abı resımlerını cekmeye gıdıyorum . resımler uzerınden yorumlarımızı yapıcaz sımdı . 1 saate kadar gelırım ben abı .

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #283 : 22 Aralık 2010, 15:56:02 »
Denız abım tesekkur ederım. Her gun dua ettım . her Allah'ın gunu dua ettım guzel olur dıye. olacagı buymus :( su anda hakkaten cok ıcım sıkkın . babama yaptırma dedık ama dınlemedı . dedıgı gene cıktı ama. baba dedım " araba dumduz hakkaten ya , kapıları falan dumduz dedım" oglum boyanınca cıkar dedı . dedıgı cıktı . yapamadılar beceremedıler. babama ben gıdıpde baba sana demıstım dersem . adam uzuntuden kahrolur. o da napsın guvendı ıste. fıyatıda makul geldı ne yapsın adam . ben asıl babam ıcın uzuluyorum . o kadar para harcadık . karsılıgını alamıyoruz hıcbırseyın . guzelım arabamız ne hale geldı . sımdı cıkıyorum evden . tekrar gıdıcem . herseyı resımlıcem . orda bır bayan müdür var dırek onunla konusucam . araba boyatmak gercekten buyuk bır sanatmıs. dumduz arabayı bıle yapamadılar ıste. ne dıyeyım kı ben..

zararın neresinden dönülse kardır, babanı mümkün olduğunca üzmeyecek şekilde anlat derdini, ya da arabayı almaya babanla gidin, sen bir şey söyleme, kendisi görüp gerekli konuşmayı o yapsın mesela? belki böylesi daha az üzücü olur?

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #284 : 22 Aralık 2010, 16:00:45 »
ben almıcaktım zaten hıcbır sekılde .  resımlerını cekıyım . gorun rezıllıgı sızde. denız abı kusura bakma kafam allak bullak basmıyor su anda . hoş gorun  :(

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #285 : 22 Aralık 2010, 16:07:58 »
Vay serefsizler  >:( onurum cok uzuldum kardesim haftalardir bekliyosunuz , ki beklemenin yaninda bunun icin paraniz gidiyor cok sinir bozucu  , babana söyle ondan sonrada oranin en yetkilisi kimse gidip konusun arayin hakkinizi ne kadar uygun fiyat verdiyse versin sonucta o fiyati verirken sana sunlari sunlari yapicam diye söyluyolar ve simdide bu hale gelsiyse araba bunun hesabini ödemek zorundalar kardesim
ADK

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #286 : 22 Aralık 2010, 16:08:14 »
o boya acaba düzeltme filan olmasın geyik mi yaptılar yada ben çok iyimser düşündüm  :p
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #287 : 22 Aralık 2010, 17:46:59 »
başta üzülerek geçmiş olsun diyorum bence babana söyle biraz sert çıksın bende kaza yaptığımda boya çok dandik olmuştu dalgalanmalar boya akmış kurumuş flan babama gösterdim arabayı adamla bi tartıştılar 2 gün bekledik düzgün bi şekilde çıkardılar arabayı. bence ustaları rahat bırakmayın sıkıştırın biraz.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #288 : 22 Aralık 2010, 19:37:06 »
3 saattır oradyım neredeyse. bekledım aracın yere ınmesnı . bana dedılerkı arac yere ınınce o dalgalar bellı olmuyor. ınanmadım . debrıyaj degıstı bekledım . ındı arac lıftten bı baktım sımdıde dumduz araba . ne kadar adam varsa hepsıne sordum . dedım bu araclar boyanınca ustunde pütür oluyormu ? tozlar yapısıyomu ? evet dedıler. 2000 zımparayla zımparalıyoruz. pasta cıla atıyoruz 1 gunluk iş dedıler. tamam dedım . babam bu sekılde gorurse kabul etmez dedım haberınız olsund edım . sen dedı rahat ol . ıyıce ınceledım heryerını . maskelemeler vs guzel yapmıs. cam fıtılınde boya yok . bı tek cıta aldı dalgalanma var kapıda . o da liftteyken gorunuyor. yere ındı araba dumduz gorunuyodu. ıcım bırazda olsa ferahladı . dedım abı elınden gelenın en ıyısını yap . dedım bak en ıyısını yap. sen dedı merak etme. ıyı dedım gorucez . resmlerı cektım pek bellı olmuyor ama eklıyım genede. boyayıda tamamen orjınal atmıs . ıstedıgım oldu . vernıgın ıcıne bıraz sedef atıcam demıstı . onu da atmamıs. ıstedıgım sekılde oldu . tamamen orjınal oldu boyasıda.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 1.4 16v(boyandı. resımler)
« Yanıtla #289 : 22 Aralık 2010, 19:50:55 »
İyi onurum sevindim biraz , tamamen bitmesini bekle ondan sonra belki icin tam rahatlar, arabayi bu asamada görmen belki seni yaniltmistir sen yinede kontrolde ol ;)
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #290 : 22 Aralık 2010, 20:00:20 »
sagol altan abı . resımlerı eklıcem sımdı . pek bellı degıl resımlerde dalgalar ama ıdare edın

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #291 : 22 Aralık 2010, 20:06:45 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #292 : 22 Aralık 2010, 20:10:08 »
Hayırlısı Onur İnşallah tam istediğin gibi çıkarda mutlu olursun bizde mutlu oluruz  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #293 : 22 Aralık 2010, 20:12:47 »
gokhanım sagol ;)