Gönderen Konu: otoyolda radar olmaz demeyin :(( Radar Ve Sürat Muhabbeti :))  (Okunma sayısı 39417 defa)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ynt: otoyolda radar olmaz demeyin :(( Radar Ve Sürat Muhabbeti :))
« Yanıtla #70 : 11 Kasım 2010, 19:33:10 »
ABS olmasa görürdüm  :D
Çağının ilerisinde bir araç  :tamamdir
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 11 Kasım 2010, 20:29:13 »
gençler geçen başıma gelen olay. adamın birini sollamaya kalktım adam gaza bastı ben de bastım 160 a çıktık o daha fazla çıkamadı ben 180 i felan buldum geçtim arkadaşı ama ilerde yokuş aşağıya bi karaltı kayar gibi oldu ben anladım yavaş bi aracın önümde gittiğini az ayağımı gazdan çektim inişe gelince gördüm ki bir traktör ve en kötüsü de karşıdan bi kamyon geliyor ki sollayamam yani. hemen bastım frene inanın 160 dan 40 a 50 metre civarı gibi bir mesaferde indim. golf bu durma konusunda ne kadar da 10 yıl öncenn teknolojisi de olsa çok çok başarılı  rakiplerine oranla. ama tabi bunda biraz ustalığın da etkisi var.
aman golge kardeş. gaza gelmeyelim.yavaş usta yavaş.sen bize lazımsın. selam :tamamdir

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 11 Kasım 2010, 21:52:17 »
gençler geçen başıma gelen olay. adamın birini sollamaya kalktım adam gaza bastı ben de bastım 160 a çıktık o daha fazla çıkamadı ben 180 i felan buldum geçtim arkadaşı ama ilerde yokuş aşağıya bi karaltı kayar gibi oldu ben anladım yavaş bi aracın önümde gittiğini az ayağımı gazdan çektim inişe gelince gördüm ki bir traktör ve en kötüsü de karşıdan bi kamyon geliyor ki sollayamam yani. hemen bastım frene inanın 160 dan 40 a 50 metre civarı gibi bir mesaferde indim. golf bu durma konusunda ne kadar da 10 yıl öncenn teknolojisi de olsa çok çok başarılı  rakiplerine oranla. ama tabi bunda biraz ustalığın da etkisi var.
Allah korumuş.. dua etki yeterli mesafen varken görebilmişsin. Allah muhafaza..
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 11 Kasım 2010, 21:58:44 »
Allah korumuş.. dua etki yeterli mesafen varken görebilmişsin. Allah muhafaza..

aynen. valla bir an aklıma geldi. duramasam naapcaktım diye. yolun iki ucu da uçurum. kamyonla kafa kafaya mı giderdim yoksa traktörün arkasına mi vurmayı tercih ederdim.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2010, 22:03:46 Gönderen: golge »
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 11 Kasım 2010, 22:00:07 »
aman golge kardeş. gaza gelmeyelim.yavaş usta yavaş.sen bize lazımsın. selam :tamamdir
çok doğru söylüyosun. zaten bu gaza gelmeler çok büyük kazalara neden oluyo. Baktın izin vermiyo mus ollamana benim canım sennkinden kıymetli demek ki diyip bırakacaksın. iddialaşmamak gerek.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 11 Kasım 2010, 22:05:27 »
abi haklısın da insan o an kendini tutamıyor işte. benle yarışmaya kalkan da eski hyundai minubus tipi beyaz renk bi araç.
../__________ ___\..
       my golf is my passion

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 11 Kasım 2010, 22:09:36 »
aynen. valla bir an aklıma geldi. duramasam naapcaktım diye. yolun iki ucu da uçurum. kamyonla kafa kafaya mı giderdim yoksa traktöre mi vurmayı tercih ederdim.
bugün ben de iyi bir kaza atlattım. akşam dönüş saatleriydi. sollama yaparken yanımdaki araç sıkıştırdı beni. hız da 90 civarı sanırım. yol da hafif iç bükey şekilde az bir viraj var yani. düz gitsem ağaçlara gircem.belki de tek teker orta refuja çıkınca takla atıcam.(o an bunların hepsini yaşadım zaten) neyse ki frene yüklendim hızır acil ABS yetişti imdadıma.. yavaşlayınca araba geçti sağa kırıp kurtuldum.  üstelik sollamadan önce sellektör de yaptım, kornaya da bastım nolur nolmaz diye.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 11 Kasım 2010, 22:18:11 »
abi haklısın da insan o an kendini tutamıyor işte. benle yarışmaya kalkan da eski hyundai minubus tipi beyaz renk bi araç.
şeytan dürtüyo hemen dimi :D bugün olayın ardında 2 ye düşüp aracın peşinden topukladım önce.(şunu durdurim ya kafam gözüm patlasın, ya ben onun ağzını burnunu dağıtim diye düşündüm) Sonra dedim kimse gıcıklığına bu şekilde ne canını ne malını riske atar.Adam işten dönüyodur dalgındır kesin dedim kendi kendime sakinleştim. O an adamın gıcıklığına yaptığını düşünüyo insan bir anda. Zaten adam da öyle bir gidiş gitti ki anladı heralde suçunu. o yüzden olay mahallin bir an öncei terk etmek istedi heralde. :D
 :bekleriz:
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2010, 22:21:44 Gönderen: yesilkrt »
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 12 Kasım 2010, 00:23:02 »
Çok gıcık olmadıysam hiç muhatap dahi olmuyorum öylesiyle. Ne gerek var. kendimi hiç riske atamam. Böyleleri rampada dersini alıyorlar. Özellikle bolu yeniçağa arasındaki rampada bmv ve mersedes haricinde kimse sollayamıyor 120'de kesintisiz devam...
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 13 Kasım 2010, 21:47:15 »
yesilkrt çok böyle adam. hangi biriyle uğraşıcan. geçmiş olsun sana da.
../__________ ___\..
       my golf is my passion