Gönderen Konu: Golf 4 mü Honda Civic mi ?  (Okunma sayısı 48470 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 mü Honda Civic mi ?
« Yanıtla #42 : 20 Eylül 2010, 14:23:03 »
valla şaşırmam nizam, seneler önce büyük konuşan porsche bile dizel üretti, 5 kapı üretti, honda niye yapmasın di mi  >:D

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 20 Eylül 2010, 15:27:05 »
honda dizel araba üretiyor ama tr yok :D yakıt kalitesi yüzünden
cr-v var ya 2,2 lt dizel..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 20 Eylül 2010, 15:32:43 »
accord da kullanıldı diesel   ;)

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 20 Eylül 2010, 23:46:23 »
Yorumlara katılıyorum dün triptonic bir astraya binme şansım oldu gerçekten araba pek hoşuma gitmedi.araba görüntü yönünden iyi gözüküyor ama bir eksiklik var.kapıların açılıp kapanması bile pek hoşuma gitmedi.Astra'yı da eledim Civic'i zaten elemiştim yine döndük tilki misali kürkçü dükkanına yani golf'e  :)
Zaten peder de Golf'ten yana Opel'i kapımdan içeri sokmam diyor.  >:D

Arkadaşlar bir sorum daha olcak Golf 4 2003-2004 Pasificlerde dört lastikte disk fren mi?
Ayrıca donanım olarak aşada yazanlar haricinde başka bir şey var mı eksik olan?

ABS Fren, Elektronik Fren Basınç Dağılım, Sürücü Hava Yastığı, Yolcu Hava Yastığı, Ön Yan Hava Yastıkları, İç Denetimli Alarm, İmmobilizer, Uzaktan Kumanda Merkezi Kilit, Hidrolik Direksiyon, Yükseklik Ayarlı Direksiyon, Manuel Klima, Yol Bilgisayarı, Elektrikli Ön ve Arka Camlar, Elektrikli ve Isıtmalı Aynalar, 4 Hoparlör, Radyo Teyp, Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu, Alüminyum Alaşım Jant, Gövde Rengi Kapı Kolu ve Çıtalar, Krom Çerçeveli Göstergeler.

Sahibinden'de baktığım arabalardan bir kaçının linkini vereyim.Sizce nasıllar?Şu Golf de ne arabaymış kardeşim piyasası düşmüyor hiç ateş pahası  :t

Volkswagen / Golf / 1.6 Pasific / Orjinal 71000 Km`de 2003 Golf Pasific sahibinden.com'da

Volkswagen / Golf / 1.6 Pasific / ��retmenden LPGli Pacificline Golf sahibinden.com'da

Volkswagen / Golf / 1.6 Pasific / GOLF GERÄ°SÄ° YALANNNNNNNNN..... sahibinden.com'da

Volkswagen / Golf / 1.6 Pasific / 2004 �OK TEMİZ PASİFİC LPG`Lİ sahibinden.com'da

Volkswagen / Golf / 1.6 Pasific / 2004 md hatasız lpg i�li vize yeni bakımları yapılmı� golf 4 sahibinden.com'da

« Son Düzenleme: 20 Eylül 2010, 23:52:33 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #46 : 20 Eylül 2010, 23:52:23 »
Tüm Golf4'ler 4 disc frenli.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 20 Eylül 2010, 23:53:05 »
golf ıv ve sonrası hepsı dısk abıcım.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 20 Eylül 2010, 23:57:51 »
accord kullandı hıc satmadı heralde bıseyler oldu . kalktı pıyasadan. ama olsun manuel accord gormek guzeldı :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı imajorist

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 05 Kasım 2010, 17:25:43 »
Bence golf 4 bende 98 honda cıvıc vardı altı heryere sürtüyordu ben gezmeyi balığa gitmeyi sevdiğim için perfonmans golf uzun yolda harika honda çok esniyor eğimli yollarda hızla gidince altı sürtüyor kısaca golf tartışılmaz derim.

Çevrimdışı cmehmetaydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 07 Kasım 2010, 10:06:18 »
Şu Anda Golf 4 kullanıyorum ama 2 sene önce 2004 civic vtec es kullandım yalıtımı zayıf bir araç ama kesininlikle motor konusunda mükemmel bu aralar golfümü satılığa çıkardım tekrar civic e dönüş yapacam galiba.hondalar yakıt konusundada kesinlikle vw cimri tabiki zevkler ve renler tartışılmaz...
WW_GTC16

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 09 Kasım 2010, 17:13:59 »
aileni arabaya bindirceksen ve yaşamayı seviyosan almandan vaz geçme kardeşim biri dunyanın en iyi motorunu yapar biride dunyanın en saglam arabasını yapar sana hayırlı olsun. :) :) :)

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 09 Kasım 2010, 17:15:51 »
Tüm Golf4'ler 4 disc frenli.
kesinlikle ve tum golf 4ler 5 bijonlu ve butun firen sistemleri mevcut.

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 10 Kasım 2010, 12:58:30 »
kesinlikle ve tum golf 4ler 5 bijonlu ve butun firen sistemleri mevcut.
bu nedemek tam olarak? Yani 5 bijonlu olmasıyla bütün fren sistemlerinin ne alakası var? açıklarsan sevinirim bilmeyenler de öğrensin.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 10 Kasım 2010, 14:57:03 »
Bi tane de be yazayım Japon arabalarının parçları pahalı oluyor. Sorun çıkarmadıkları söyleniyor ama herhangi bir kaza yada arıza anında parçaları baya yüksek tutuyor. Kayınpederimde 99 model toyota corolla var parçaları golf IV'den pahalı

Ayrıca bundan 3 sene önce bi honda Accord'a çarpmıştık.(Bi brodway ile) yürür durumdaki hondanın 15 milyar masrafı çıkmıştı. bizim arabının fiyatı da 8 milyar. Bu söylediklerim 2007 fiyatları Gerisini siz düşünün.
 Bu nedenle alman arabasını tavsiye ederim
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 14:59:47 Gönderen: ozkan_misirli »
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #55 : 13 Kasım 2010, 18:21:45 »
Temiz bi Golf 4 ü bu kasa değil ancak en yeni kasa civic e değişirim...Sadece civic in düzlük performansı Golf 4 ten iyi başka üstün hiçbir yanı yok bende senin gibi ikilemde kalmıştım civic i kullanınca yürümesinden başka hiçbişeyi olmadığını gördüm kararımı verdim.